Skoči na vsebino

Pogrešam


Pravokotar

Priporočene objave

Tega ne mislim, ampak nekaj pa le, vsaj v veselje ti mora bit vrtet se z nami ! :winkiss: tudi tebi

Oh, ko bi jo ti poznal v mlajših letih :P

....samo 24 ur brez niti same življenjske lekcije- za intermezzo

Pa dobr - nihče ne more bit pr Tazgornmu tolk slabo zapisan, da bi res vsak dan lekcije dobival. Daj mal razmisli, če je morda le s tabo kej narobe? Al pa če preveč črno vidiš vse skupaj, premočno reagiraš slučajno?

Pogrešam 175kg in 63kg :closedeyes:

Torej mene in mojga Dicka?

PS: pogrešam pa toplino, ki jo daje zajeten kup bankovcev. Morda bom šel na obisk v kak bančni trezor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: pogrešam pa toplino, ki jo daje zajeten kup bankovcev. Morda bom šel na obisk v kak bančni trezor :)

Trezor je pa res zadnja stvar, ki jo jaz osebno pogrešam. Maš en majhen prostor v katerem je kup denarja, ki je že marsikaj dal skozi. Vse od umazanih rok, valjanja po zadnjem žepu (ljudje tudi prdijo), do folka, ki spi na njem. Da marsikateremu starejšemu uide ali pa ga pri tem početju vsaj pošteno prešvica raje sploh ne pišem. Pol maš še folk, ki skriva denar po kleteh, da ta splesni. Najslabši je vonj praha, ki prihaja iz števnega stroja. Tisti prah svinarije veselo povzroča izpuščaje. Kovanci so hladni, težki pa še roke imaš potem takšne, kot da bi delal na odpadu starega železja. Sveže tiskan denar ni nič boljši, saj smrdi po barvah... Glede na to, da imajo v takšnih ustanovah namesto mila huda medicinska razkužila ni ravno plac kjer bi prostovoljno iskal "toplino" denarja.

No ja, samo toliko v razmislek tistim, ki pri štetju denarja uslinite prste .)

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej mene in mojga Dicka?

PS: pogrešam pa toplino, ki jo daje zajeten kup bankovcev. Morda bom šel na obisk v kak bančni trezor :)

:grrr

Sicer ti je pa že Ciciban napisal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNEG :kva2: :cry:

:worship: :worship: :worship: :worship:

Jaz tut vsako jutro tako mali froc najprej skoz okno pogledam,če ga je že kaj padlo!!!

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship:

Jaz tut vsako jutro tako mali froc najprej skoz okno pogledam,če ga je že kaj padlo!!!

haaaaaals :angry: letos snega bo več sploh ne :grrr upam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr - nihče ne more bit pr Tazgornmu tolk slabo zapisan, da bi res vsak dan lekcije dobival. Daj mal razmisli, če je morda le s tabo kej narobe? Al pa če preveč črno vidiš vse skupaj, premočno reagiraš slučajno?

Ma dej že uzem tisti tvoj prozak, da bo mir.... he,he,he,he. Ma ko se ti da skoz neki nabijat? Povdarek na - da.... Sicer pa usako .... ma svoje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toploto, sonček, suhe ceste....... :worship:

To :kva2: :kva2: :kva2: jaz tudi :worship:

Ampak še par mescev ne :nono: bo nič iz tega :SS :headbang: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!