Skoči na vsebino

Pogrešam


Pravokotar

Priporočene objave

Ma dej že uzem tisti tvoj prozak, da bo mir.... he,he,he,he. Ma ko se ti da skoz neki nabijat? Povdarek na - da.... Sicer pa usako .... ma svoje....

Ja. Ti maš očitno veselje v trpljenju - k tok rada jamraš, kolk hude lekcije skos dobivaš. Sej jih vsi, veš... Nisi neka izjema verjetno :)

Prozaca pa ne žrem, ma slab okus, pa še čudn se potem počutim - nekaj "srečno". Pol so mi pa vsi kot eni sončki pa to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Ti maš očitno veselje v trpljenju - k tok rada jamraš, kolk hude lekcije skos dobivaš. Sej jih vsi, veš... Nisi neka izjema verjetno :)

...

Bivši sodelavec je imel navado reči: "Lako je meni za tvoju nesreču ali boli me moja."

Je že tako, da ljudje najlažje prenašamo tujo nesrečo. In za vsakega od nas je lastno življenje najtežje. Eni pač potlačijo svoje tegobe v sebi (mogoče se bojijo, da bi izpadli šibki in cmere), drugi pač rabijo ventil, da si olajšajo dušo.

In včasih dobro dene, če komu tudi kaj lepega napišeš za vzpodbudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haaaaaals :angry: letos snega bo več sploh ne :grrr upam :D

pr njemu v hribih kar naj bo :lol:

Pridita vidve enkrat k men v hribe,da vama pokažem hudiča! :evilgrin: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridita vidve enkrat k men v hribe,da vama pokažem hudiča! :evilgrin: :naughty: :winkiss:

pridem spomladi, ko boš skopnel, po motiko :naughty: :lol: prej jo ne rabm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridita vidve enkrat k men v hribe,da vama pokažem hudiča! :evilgrin: :naughty: :winkiss:
:whistle: :whistle: :whistle:

pridem spomladi, ko boš skopnel, po motiko :naughty: :lol: prej jo ne rabm :)

greva skupi, da mum midve kej pokaževa? :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!