Skoči na vsebino

Pogrešam


Pravokotar

Priporočene objave

GRrrrrrrr!! :evilgrin: Bom tepla! :P

Pogrešam ja..kk nebi, če bom sama spala v sob, kjer niti mojga levčka pa medota ni zravn :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tabolš svinčnik mi je nekdo popalu (al sm ga pa sm založila :whistle: ).....v glavnem ni ga,zdj pa naum mogla delat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRrrrrrrr!! :evilgrin: Bom tepla! :P

Pogrešam ja..kk nebi, če bom sama spala v sob, kjer niti mojga levčka pa medota ni zravn :(

tut piške ne? ajej... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaa nčččč.... :( ni piške, ni defektota... nččččččččč.... pa še v sob je vroče za popenitttt, da tud če bi mela koga zravn se neb stiskala k njemu k bi mogl še gasilce klicat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaa nčččč.... :( ni piške, ni defektota... nččččččččč.... pa še v sob je vroče za popenitttt, da tud če bi mela koga zravn se neb stiskala k njemu k bi mogl še gasilce klicat :slap:

ajej pol pa res smola... bedica... ah sj sam š ena noč oz en dan... pa damu na mraz žičkooo u red spravlet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kšn dan, k bi se zjutri sama od sebe zbudila in bi vedla, d ta dan me pa nbena obveznost ne čaka oz sm une taluštne :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!