Skoči na vsebino

Pogrešam


Pravokotar

Priporočene objave

nekoga, s katerim bi se imela brezpogojno rada!

A to še obstaja? (jaz, že obupu) :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wanesska, grem stavt, da si na frišno :inlove: , pa da, slišiš travco rast. Počaki kakšno leto,... :fight2: ,šest, sedem.... In srečno sta živela..... :SS

OK! Mal za hec, mal za res! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wanesska, grem stavt, da si na frišno :inlove: , pa da, slišiš travco rast. Počaki kakšno leto,... :fight2: ,šest, sedem.... In srečno sta živela..... :SS

OK! Mal za hec, mal za res! :P

Ne vem zakaj tako stereotipno razmišlanje........v aktualni vezi semm 6let in se imava fenomenalno.....rada,strast......vse je.....še boljše se mi zdi....

Da gre pa to v franže ste si pa sami krivi.......razmerje je kot avtomobil ali če vam je ljubše motor.....če ga redno servisiraš in neguješ,dela super in ti brezpogojno služi......če ga zapustiš,ne menjavaš olja,servisov......pač crkne....logično a ne......

A kolikor vas poslušam je zgleda to logično samo men in Wenesski..... :P

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj tako stereotipno razmišlanje........v aktualni vezi semm 6let in se imava fenomenalno.....rada,strast......vse je.....še boljše se mi zdi....

Da gre pa to v franže ste si pa sami krivi.......razmerje je kot avtomobil ali če vam je ljubše motor.....če ga redno servisiraš in neguješ,dela super in ti brezpogojno služi......če ga zapustiš,ne menjavaš olja,servisov......pač crkne....logično a ne......

A kolikor vas poslušam je zgleda to logično samo men in Wenesski..... :P

Ti povem, da v tej analogiji imaš srečo. Nekatere zveze so bolj podobne starim avtomobilom - bolj servisiraš, bolj propada, tako da.. Dobro pamet solit, ko imaš soli na pretek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti povem, da v tej analogiji imaš srečo. Nekatere zveze so bolj podobne starim avtomobilom - bolj servisiraš, bolj propada, tako da.. Dobro pamet solit, ko imaš soli na pretek.

če si dober ,si pač dober......in mam soli ko v solinah.... :grim

Mogoče moraš pogledat z drugega vidika.........mogoče je pa serviser slab......potem je zastonj vse servisiranje....in da ne bo vse mimo teme,lahko napišeš,da ti manjka dober serviser :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav, lahko napišem: Pogrešam nezahteven motor! :grim

Ne,ne ne bo prav.......napišeš lahko,da pogrešaš sebi primernega..... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče moraš pogledat z drugega vidika.........mogoče je pa serviser slab......potem je zastonj vse servisiranje....in da ne bo vse mimo teme,lahko napišeš,da ti manjka dober serviser :lol1:

Meni manjka dober tune-up. Pozna kako dobro serviserko? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni manjka dober tune-up. Pozna kako dobro serviserko? :P

Poznamo...samo jih imamo za sebe... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ziher?? :grrr

Ziher :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznamo...samo jih imamo za sebe... :grim

Naj se popravim: potrebujem serviserko, ki bi iz mene pregnala "zle" duhove maxiskuterizma. Zna trajat, sem trd po karakterju. :P Se kera javi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaa pa to k še letos nisem sedel na motorju :(... lahk sami razberete kaj pogrešam....u pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej pa tut jez že pogrešam..........uno kanto od BMW-ja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maljon eurou :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!