Skoči na vsebino

Nasveti pri nakupu kolesa


Sanda7

Priporočene objave

okej zdej mi je jasno da bom nabavla brez diskov,...

Gladke gume na gorcu že imam takoj k sm kupila gorca in se z njim furala eno leto z gumami res kramaparcami, ene 70posto po cesti ostalo po makedamu sm skužla da ni to to tko, da sm nabavla še en komplet obročov in večina furam z oskimi gumami asvalt,..men je bila kr orng razlika dost bolj leti lepš se pelje in ne ropota k s kramparcami po asvaltu je blo slišat k da gre tank po cesti,...skratka zadovoljna,...sicer letos sm si ubodla specialko,...tko da k bova šla s tipom cestne fure bo dal on na svojga novga gorca moje taoske obroče in si bova lohk konkurentna brez problema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej zdej mi je jasno da bom nabavla brez diskov,...

Gladke gume na gorcu že imam takoj k sm kupila gorca in se z njim furala eno leto z gumami res kramaparcami, ene 70posto po cesti ostalo po makedamu sm skužla da ni to to tko, da sm nabavla še en komplet obročov in večina furam z oskimi gumami asvalt,..men je bila kr orng razlika dost bolj leti lepš se pelje in ne ropota k s kramparcami po asvaltu je blo slišat k da gre tank po cesti,...skratka zadovoljna,...sicer letos sm si ubodla specialko,...tko da k bova šla s tipom cestne fure bo dal on na svojga novga gorca moje taoske obroče in si bova lohk konkurentna brez problema...

To glih ne!!! :D Nisi poštudirala na razliko med prestavnimi razmerji specialke in pa gorca.... Ko bo tip z gorcem gonil na "prazno",boš mela ti še najmajn 3 zobnike fore.... Seveda mislim na ravnine in spuste.

Fajn izberi!!!

Mene pa vedno bol mika en fajn treking,pa prtljažnik,pa torbe,pa piči,miško...... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... men po klancu dol še noben ni ušel s specialko ( jest pa na mauntiću)....

...k v dolino se je še vsak drek skotalu... :P

Ej, Sanda... a še zdej nisi kupla :huh:

..sej bo kmal konc sezone... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm dobr poštudirala,..nič bat:)

ne nisem še nabavla ,..probavamo testiramo....

ma kaki konc sezone itak je čist prevroče tko da ,.september oktober,november bo glih tapravo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... men po klancu dol še noben ni ušel s specialko ( jest pa na mauntiću)....

...k v dolino se je še vsak drek skotalu... :P

Ej, Sanda... a še zdej nisi kupla :huh:

..sej bo kmal konc sezone... :P

A si upaš it probat z mano? Moj klanc, ti gorc, jst specijalka, h? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ej kupujem nosilc za 3 becikle za na kljuko,...a imate kej izkuše,..ta tedn morem obvezno kupit najdla sem tole reč

http://www.mimovrste.com/artikel/3420316827/nosilec-za-kolo-menabo-project-tilting-3 ki se mi zdi cenovno najbolj ugodna

glede na to da so od Thule okrog 450€ dalje,...pa še neke slabe izkušnje s thule sem prebrala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprememba plana...bojo šli becikli kr raj u avto...tko da nabavim dva taka nosilca eno aluminjasto palco tole pršravfam gor nardim še za pritrditev palce pa gasa tko da več k 60 € za dva kolesa ne bo pršlo pa na varnem in shhem bojo,..še najbl stabilno

btw:ravnokar na radiu1 obvestilo da na AC pod nanosem na cestišču nosilec s kolesom gor in kajakom,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vprašanje za znalce..

Nabavlja se nov mtb,trek fuel ex ali specialized camber,boljše oprenljeni pridejo z ceno do stumpjumperja,remediya,jekyll,sam takega hoda niti ne ne rabim.Torej kak pameten razlog za to ali ono...!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

pa kje si to zdej iz naftalin potegnu ja sm nabavla glih tega,..fant je čist zadovoljen kolkr se bo on fural je še to preveč,..tko da mi ga je ratalo nahecat tolk da je odpeljal z mano ene 400km,..sicer pa ni tolk pomembn bajk važne so noge :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vsega bral .. pa vendar mislim, da bo marsikomu koristilo.

Piciklne - katerekoli - je najbolje kupovati januarja.

Priporočam - iz srca.

Vsi vemo zakaj - čeprav to počne le malokdo.

Če pa kdo ne ve, si je pa sam kriv.

;)

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm ga sicer gorca aprila pa sm dobila 30% cnej,..specjalko sem februarja pa sm dobila sam 21%,...gorca za fanta sem julija pa sm ga dobila tud 30% tko da,..se strinjam da je najbol kupavat januar,februar,..ko dobiš lanski model pač s popustom,..oziroma je tud okej nabavlat novembra,decembra u prednaročilu novega modela so tud lepi popusti,...

drgač pa itak je odvisno od posameznika kolk se zna pogajat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo klapa

v trenutku slabosti sem domov namesto HONDE privlekel GIANTa (AM Reign)

Tako mi ne bo treba doma viset ko ne bo za bencin...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo klapa

v trenutku slabosti sem domov namesto HONDE privlekel GIANTa (AM Reign)

Tako mi ne bo treba doma viset ko ne bo za bencin...

Enko al dvojko,x-a,kater letnik pa za kolk če ni skrivnost,lahko na PM..

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enko al dvojko,x-a,kater letnik pa za kolk če ni skrivnost,lahko na PM..

Hvala

Sem se že zmenil za X2 letnik 2011 (!!) za 1K6 nakar mi sporočijo da so ga en dan prej obljubili drugi stranki.Kolo je bilo 2 leti (!!) v trgovini.

Potem sem za isti denar cincal za navadno dvojko letnik 2013,ko pa sem zvedel da je edini komad v moji velikosti sem se v hipu odločil zanj.

Enaki se dobijo še nekje pri nas tudi v "akciji" ampak za 300 cekinov več.

Razne enke in Xi so zame prehud finančni zalogaj .Ženi sem se zlagal da sem dal pol manj,pa je rekla da je še to preveč ker so v Lidlu "enaki" bicikli po 200 EUR...

Je pa res da so kolesa pri konkurenci v podobnem rangu ene 400 eur več.Gledal sem še Remedy 7,Spicy 316,Genius 50..Vsi so v akciji okrog 2K.Stumjumper je že 2K3 itd.

Bicikel sem danes malo testiral in mislim da izpolnjuje vsa moja pričakovamja.Ko bo pa svetovna kriza mimo pa enga Santa Cruz Nomada (letnik 2025?)LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

A veste za kakšen dober servis koles v okolici Ljubljane (prestave, zobniki) ? Kvalitetno in ugodno :rolleyes:


 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je bistvena razlika med klasičnim in karbonskim obročem za cestaka, kdo ve :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!