Skoči na vsebino

Dobro jutro, SharpNinja


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Dobro jutro SharpNinja. :D

Včeraj sva tortico, danes pa vitaminsko solatko, da skompenzirava včerajšnje kalorije. :004

post-1920-1239948385_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me, back iz bele (tm po KCju v glavnem v belem letajo :whistle: ) Ljubljane....alive and kicking :kva2:

Rajši ji idi plin zmontirat :-)

Nč bat, sm ga sama, znam šraufat....sploh je pa plint tk k bremze na motorju, najbl zihr d vse sam sestavš nazaj, drgač se zna kak polet zgodit :whistle: .....pa v kuhni ne prenašam benga k se dela :grrr

SharpNinja, ti pa še jest zaželim dobro jutro,

glede na to, da maš kr svojo temo :OK:

O jutro kawasakica.....a ne, kok sm jz popularna haha B)

...nato pa še malo masaže...

spa_massage_masthead.jpg

Uf Furi, temule se bom pa zaenkrat še odpovedala :xx: , k tlele pr hrbtenici sm pa kt je dohtar dns reku....k orhideja, občutliva, pa d mora vrtnar mal pazt kwa počenja z mano zdj, k nimam več oklepka :rolleyes: ....tk d od wellnessa bi sm uno savno Vapotovo :004 koristla, tole bom rajš mal kasnej, d me neb kdo spet zlamou :unsure:

morgen šarpica...si že zaklučla?? :hmm:

zaklučla ktero al kterga..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dohtarja in pa zdravljenje seveda...pa ne mislem od alkohola-tist ni pomoči :kva2:

Aja to :whistle: (ja,ja za alkohol pa vem kk je :whistle: ).....ma ne dohtarju sm tk všeč ratala, d mama čez en dober mesc spet randi haha :rolleyes: , d se bova uč na pest glede motorja pomenla(formalno, neformalno sma že zmenena :grim ) :evilgrin: .....tk d do nadaljnega nadaljujem se met luštn kt do zdj, pa še želva nism več tk d wiiiiii :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutroooo :yea1: .......a pol morm nazaj v postlo zlezt al kako :rolleyes: ...no ja glede na bl sleepy vreme nau tak problem :whistle: ......kje pa je Vapo, k jz pa z njegovim zajtrkom okol letam :grim .....domači vaflji, še hot pa kofi post-16032-1240296248.jpgpost-16032-1240296275.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je Vapo, k jz pa z njegovim zajtrkom okol letam :grim .....domači vaflji, še hot pa kofi post-16032-1240296248.jpgpost-16032-1240296275.jpg

Dobro jutro SharpNinja. :D

Danes pa res za nič nisem. Bljak. :( Mi bo pa tak zajtrk vseeno ful pasal. :D Hvala, se ti jutri oddolžim. :blush::004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr :yea1: ......dns sm pa taprva hahahihahaho :naughty: .....evo za breakfast team V&F....en ornk fruštek, d nauta že pred južno dol padla pa za holesterol .)

post-16032-1240380484.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr :yea1: ......dns sm pa taprva hahahihahaho :naughty: .....evo za breakfast team V&F....en ornk fruštek, d nauta že pred južno dol padla pa za holesterol .)

post-16032-1240380484.jpg

Mljac, mljac, mljac,... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp Vapo, pa dj eno na hitr....smetano teb pustim (grenašpehpress) :004 ........O Greenčica :yea1: , ma ni časa za spanje zdj, pomlad pa te fore :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :yea1: , čprov je zun še tema :whistle:

Dobro jutro, SharpNinja.

Izvoli, nekaj za lažje prebujanje:

sledgehammer.jpg

Koga morm pa zbudit, sm povej, grem prec :evilgrin: :whistle: ?

Jutranje kopanje ;)

jessica-alba-sex-ocean-02_500x353shkl-1.0.0.0x0.432x305.jpeg

Za morje je pa še mal premraz al ja :rolleyes: , edin če radiatorčki dobr grejejo :naughty:

Dobro jutro SharpNinja. :D

Prepričan sem, da je jutranja masaža stopal tisto pravo, a ne da? :004

Vapo pa ti me boš čist razvaduuuu :004 ....ja, na tačkah mi pa lohk mal kosti prešteješ :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj en k se je spomnu, d če hočem d je zjutri dobro jutro mora bit noč lahka....enako nazaj Vapo :004 .....aja, ka pa pravlca za lahko noč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!