Skoči na vsebino

Dobro jutro, SharpNinja


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

:cry:

Joj Vapo, sj je bil tud zate :friend1: ....ampk bi res mogla enga ekstra posebi prlimat maš prov.....evo sm za najbl prjazno in ustrežljivo, pozorno motobitje,Vapota... :004 , ne bit več žalosten, naum nkol več pozabla, blubim :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr zutri :alien1:

ale pokonc pa piškote pečt...pa hitra pošta pa to...men je cukr padu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro.....vidm d je sm Snoopijev zgodn :whistle: ....pa zdj se potice peče no, lj ga....piškoti (ovčke, zajčki, zajkle in piščanci :naughty: )so že vsi na broju po škatlah v kevdru....hitra pošta pa med prazniki ne dela :grrr , sm self service :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro.....vidm d je sm Snoopijev zgodn :whistle: ....pa zdj se potice peče no, lj ga....piškoti (ovčke, zajčki, zajkle in piščanci :naughty: )so že vsi na broju po škatlah v kevdru....hitra pošta pa med prazniki ne dela :grrr , sm self service :naughty:

zgodn?oči bi prej reku da pozn :P :lol1:

zakaj pa vse te živali v keudr zaperaš?? se ti ne zdi to mučenje??kako bi se ti počutla da bi te en tko zaprl??a?? c c c c ....tko se to ne dela :closedeyes: :P

hitra pošta pa dela...preverjeno!!! sam ne vem pa če tut žvali vozjo okol...mene niso še nkol tko da... :kva2:

self service je pa mal pretirano...jst ne pečem takih stvari...sam jem :D:OK:

za škodo narest ni problema...če bi se pa pečt spravu kj...hja no, pomoje bi sosedje gasilce interveral da bi me ahtal :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodn?oči bi prej reku da pozn :P :lol1:

zakaj pa vse te živali v keudr zaperaš?? se ti ne zdi to mučenje??kako bi se ti počutla da bi te en tko zaprl??a?? c c c c ....tko se to ne dela :closedeyes: :P

hitra pošta pa dela...preverjeno!!! sam ne vem pa če tut žvali vozjo okol...mene niso še nkol tko da... :kva2:

self service je pa mal pretirano...jst ne pečem takih stvari...sam jem :D:OK:

za škodo narest ni problema...če bi se pa pečt spravu kj...hja no, pomoje bi sosedje gasilce interveral da bi me ahtal :lol1: :lol1:

Mogoče sm mal Fritzla :evilgrin: :alien1: :whistle: ....treba zapret, d ne pobegnejo :grim , sj moške tud tm spravm nauš mislu d sm žvali haha :evilgrin: :whistle: ....self service je bil mišljen sm samopostrežba, sm na taler nalagaš, to pa mnde znaš, drgač ti pa tud jz komot namečem gor, nauš premal vzel :whistle: , k d se pa kdo mojga mikserja al pa pečice takne..... :nono: , to je tko k motor, tace stran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Snoop....hitra pošta, sm je virtualna, real stuff dobiš pr men, tole je sm tko, d se boš mal v slini utapljal hehehe :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

post-16032-1239471945_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Snoop....hitra pošta, sm je virtualna, real stuff dobiš pr men, tole je sm tko, d se boš mal v slini utapljal hehehe :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

post-16032-1239471945_thumb.jpg

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noč je že mim tk d dobro jutroooo, pa vseen, veselo veliko noč pa velik šunke pa potice vsem, pirh si pa lohk vsak kr tlele zbere ( :unsure: Vapo psssst, zate sm pa tanarlepšga pršparala :naughty: )....post-16032-1239524910_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Snoop....hitra pošta, sm je virtualna, real stuff dobiš pr men, tole je sm tko, d se boš mal v slini utapljal hehehe :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

post-16032-1239471945_thumb.jpg

znaš ti človeku tek vzbudit...taka jajca bi jst rabu ja ;) :lol1:

pa dobro jutro in lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro SharpNinja. :D

Prepričan sem, da bi prijal kozarec malinojagodoborovničevega smutija. :004

Jutro Vapo :yea1: , si končal z lovljenjem zajcev in zajkl vidm :whistle: ......ja tole bo pa pasal po temle prazničnem nažiranju....tenxsi :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, zdejle mi diši spet cukr, pa nism ziher a spet ti kej pečeš :unsure:

al pa mam tako pomanjkanje da mam privohe :blink:

zdle mam v kuhni mal remont (sm dns dopoldne, nč bat), se morjo mikserji mal pohladit :whistle: ....vohaš pa vrjetn še une velikonočne zajčke pa pirhke na prejšni strani, eni par jih je še v škatli :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro SharpNinja. :D

Izvoli sveže pomaranče. A jih olupim, morda iztisnem sok? Samo povej... :004

post-1920-1239775898_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro....ah spet mam mal timing švoh O:-) .....Vapo hvala za pomarančke, a jih lohk še olupš :blush: , k jz mam pol čist rumene kremplčke :rolleyes: ....Fury, lohk bi si dal predpasnik gor, d nau kaka kocina pol v torti, ajd tist na torti lohk rečemo, d je za dekoracijo :whistle: , sm če je pa not je pa :devil:

Evo za moj najljubši jutranji tandem V&F neki sladkega iz moje kuhne :004

post-16032-1239786713.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo hvala za pomarančke, a jih lohk še olupš :blush: , k jz mam pol čist rumene kremplčke

Saj veš, da zate vse... :blush::004

post-1920-1239794996_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj veš, da zate vse... :blush::004

Iiiiiii ti pa maš domišljija :blush::004 , temule bom pa z veseljem drobovje pojedla :evilgrin: ....dobr d nis v obliki živalce olupu, k tist bi se mi pa zasmililo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se mi je vse zamaknil, tk d Vapo hvala za tortico pa kapučin, je za južno še bl pasal :004 ....o tistem d nkol ne škodi pa...khm :blush: ....zna tud škodo ponekod nardit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!