Skoči na vsebino

Dobro jutro, SharpNinja


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Evo ti pravljico za lahko noč :yea1: .

Pa tle je tagrozn Čurkl not no :xx: , zdj me bo pa strah ponoč :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa tolk matral :lol1: . A je to boljš Temna stran pravljic

That's more like it :grim :evilgrin: ....sm d je črno pa je ql :krneki: ......zdj bom pa spala k anglčk O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharpi, na hitro en cmok!

:winkiss:

Mislim nate, pa nimam cajta odpisat. Bom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharpi, na hitro en cmok!

:winkiss:

Mislim nate, pa nimam cajta odpisat. Bom!

O Muti tnx, pa vračam :winkiss: ...ma boš že, ti rajš mal motorirej naokol, zdj k lohk .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HUDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Tale tema......pa je definitivno ena tvojih najboljših pogruntavščin!

Symči.....ti me vedno presenečaš.......vidi se, da si nadvse čustven človeček.........in pomagaš ljudekom dvigovati samozavest.

Ja vem..........eni pač to potrebujejo! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, še en "plačanc" od unga pofarbanga ata :whistle: ....na ja, če vam dobr "plača" zakwa pa ne :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, še en "plačanc" od unga pofarbanga ata :whistle: ....na ja, če vam dobr "plača" zakwa pa ne :krneki:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Tabletko??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Tabletko??????

Morda bi kapljice bolj zalegle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro, a kej pečemo ? :blush:

men tuki skoz neki diši :P

ej, kva morm nardit da jest probam neki od tistga kr ti pečeš ? :hmm:

Jutro :yea1: .....mhm neki se pa dela :naughty: .....hja vrjetn morš do mene prit, k dostava še ne dela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro :yea1: .....mhm neki se pa dela :naughty: .....hja vrjetn morš do mene prit, k dostava še ne dela :whistle:

:blush: dej naštimi sonceeeeeee pa prec uletim :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: dej naštimi sonceeeeeee pa prec uletim :P

Zgleda nis pridna, d neče svetit :whistle: ......za uletavanje pa kr pohit, maš do 5ga cajt, pol bo pa pekarna ene 14dni zaprta, se grem mal izležavat pa namakat za zdravje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda nis pridna, d neče svetit :whistle: ......za uletavanje pa kr pohit, maš do 5ga cajt, pol bo pa pekarna ene 14dni zaprta, se grem mal izležavat pa namakat za zdravje :rolleyes:

:unsure: bom res mogla kej naročit.... :P sonce in kej cukrastga tud :wub:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šarpi, najprej eno lepo dobro jutro, pa da ti plina ne bi spet zmanjkal :worship: .

Mam eno prošnjo in sicer tudi jaz bi nekej sladkega :yes: , sem dobil samo eno tablco čokolade Milka, pa en Šumi bombon danes, pa mi mal cukr pada. Pa prneseš lahk tud do mene k si tak fajna :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: bom res mogla kej naročit.... :P sonce in kej cukrastga tud :wub:

ja res bi se lohk mal zaparkirala na dvorišču, nauš sm okol brenčala pa mreže pletla :rolleyes:

Šarpi, najprej eno lepo dobro jutro, pa da ti plina ne bi spet zmanjkal :worship: .

Mam eno prošnjo in sicer tudi jaz bi nekej sladkega :yes: , sem dobil samo eno tablco čokolade Milka, pa en Šumi bombon danes, pa mi mal cukr pada. Pa prneseš lahk tud do mene k si tak fajna :winkiss: .

Mam zdj rezervno dol pod štengami, nč bat :naughty: .....ja boščk, pa boš še v hipoglikemičn šok padu :unsure: .....a še prnest morm, a glasbeno željo bi tud :lol1: .....ka pa če bi se vseen potrudu prvlečt do sm, sj če boš na dvorišču omagal, te bo že Frida naprej vlekla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res bi se lohk mal zaparkirala na dvorišču, nauš sm okol brenčala pa mreže pletla :rolleyes:

DA SE NOUM KR ZABARAKADIRALA PR TEB NA DURIŠ :krneki: sam ne jokat ke se me nauš mogla znebit :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda nis pridna, d neče svetit :whistle: ......za uletavanje pa kr pohit, maš do 5ga cajt, pol bo pa pekarna ene 14dni zaprta, se grem mal izležavat pa namakat za zdravje :rolleyes:

a se greš u blatne kopeli na zemlo navajat? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam zdj rezervno dol pod štengami, nč bat :naughty: .....ja boščk, pa boš še v hipoglikemičn šok padu :unsure: .....a še prnest morm, a glasbeno željo bi tud :lol1: .....ka pa če bi se vseen potrudu prvlečt do sm, sj če boš na dvorišču omagal, te bo že Frida naprej vlekla :whistle:

Evo pol pa to :) . Jaz sem te pa mel za tko fino in fajno, super duper u iber dobro punco, pol pa ti tako z menoj delaš :cry: . Jaz bi zate tud na Mont Blanc prnesu Lindt čokolado :yes: , k na Mont Everest najbrž ne bi pršu, drgač pa tud tam, če je treba, torej do konca sveta in nazaj.

Zapoješ pa tud lahko, sej je ata Slak bliz tebe, zidance ti pa tud niso tuje :grrr .

Je že nekaj na tem, da je pes najboljši človekov prijatelj :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pol pa to :) . Jaz sem te pa mel za tko fino in fajno, super duper u iber dobro punco, pol pa ti tako z menoj delaš :cry: . Jaz bi zate tud na Mont Blanc prnesu Lindt čokolado :yes: , k na Mont Everest najbrž ne bi pršu, drgač pa tud tam, če je treba, torej do konca sveta in nazaj.

Zapoješ pa tud lahko, sej je ata Slak bliz tebe, zidance ti pa tud niso tuje :grrr .

Je že nekaj na tem, da je pes najboljši človekov prijatelj :P .

Sj veš d bi prnesla, sm k mi ne pustijo na dostavno vozilo še :glare: ......ma ne vem, če si želiš, d bi jz pela, zna kdo od same groze najmn umret č ne kj hujšga :krneki: , od Slakovga Lojza sm bl mal pobrala :whistle: .

@pajka.....ma en motorček pa ena lačna usta več, se nau poznal sploh :grrr ....pa dekco mej sabo, kr praš koga, d prov pride, d se cukr mal uleže predn se zleze nazaj v sedlo :whistle:

@mashina....ja mal se grem aklimatizirat na duh po zemlji in cipresah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej še ni treba vstat sam predn grem jz spat ti pa lohk voščm dobr jutr

če s za kofe pa kr na Rakek prid ke mau po 12h bom že pokonc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pajka.....ma en motorček pa ena lačna usta več, se nau poznal sploh :grrr ....pa dekco mej sabo, kr praš koga, d prov pride, d se cukr mal uleže predn se zleze nazaj v sedlo :whistle:

dekco je rekla :kva2: še prosila me boš, da se spokam stran :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej še ni treba vstat sam predn grem jz spat ti pa lohk voščm dobr jutr

če s za kofe pa kr na Rakek prid ke mau po 12h bom že pokonc

jutro Sanda, k baje ob takile uri ustajaš :rolleyes: .....

dekco je rekla :kva2: še prosila me boš, da se spokam stran :whistle:

ma sj ti lohk taboriš, mamo placa dost....morbit ti clo Frida odstop mal svoje hiške, en kotek bo za pajka dost, d nauš pod milim nebom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!