Skoči na vsebino

odkritje omejevalca obratov


ssport

Priporočene objave

živjo

zanima me ali lahko policaji ali pa tisti na tehnicnem pregledu vidijo da imas omejevalec obratov in te kaznujejo :unsure:

ali te ne kaznujejo ce ga imas vklopljenega :naughty: aha, pa se ce ga dam jaz enemu serviserju od trgovine kjer bom kupil motor da mi vstavi omejevalec. je mozno da pove policajem :headbang: :headbang: kam pa se ponavadi skrije gumb od omejevalca :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je možno. Najbolje pa je da ga nabaviš kje prek spleta (omejevalec) pa si ga sam vgradiš v motor in samo ti veš kje imaš skrit gumb za vklop-izklop. Najbolje pa je da ga shraniš na najbolj skrito mesto ki ti je pri roki da ga lahko hitro vklopiš ali izklopiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je možno. Najbolje pa je da ga nabaviš kje prek spleta (omejevalec) pa si ga sam vgradiš v motor in samo ti veš kje imaš skrit gumb za vklop-izklop. Najbolje pa je da ga shraniš na najbolj skrito mesto ki ti je pri roki da ga lahko hitro vklopiš ali izklopiš.

ja hvala za odgovor. :worship: sam js nisem tak vlki mehanik :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: nc ne znam o teh žičkah & stuff :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni takšen problem tega narediti, drugače pa maš tud najbrž frende ki kej znajo z žičkam in motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

factory je einšpric, kolkr mi je znano, in omejevalci ne delajo na motorjih z električnim vbrizgom. kolikor mi je znano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

a mi lah negdo prosm razloži to d ti daš vn blokade in pol te omejevalnike gor k mi ful ni nč jasn (res sm noob kar se tiče teh zadev pa izrazou in skratka usega :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz tud nimam glih pojma o tem, ampak verjetn ga daš gor zaradi tehničnega... Čeprav itak pomoje da vidjo, da je blo neki švasanga pr auspuhu.

Sicr je moj skutr star šele 1 let, ampak čez 3 leta pa bo tehnični in res ne vem kva bom takrat naredu za tehničnga. Pomoje bo najbol kakšne veze uporabt pa dat kej pod roke. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz tud nimam glih pojma o tem, ampak verjetn ga daš gor zaradi tehničnega... Čeprav itak pomoje da vidjo, da je blo neki švasanga pr auspuhu.

Kaj bi pa ti "švasal"???? Mislim, a to mi beremo isti forum? Je bilo že ničkolikokrat razloženo kaj omejevalec je, kako zgleda in kam se ga montira. Kaj vam kle ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi pa ti "švasal"???? Mislim, a to mi beremo isti forum? Je bilo že ničkolikokrat razloženo kaj omejevalec je, kako zgleda in kam se ga montira. Kaj vam kle ni jasno?

pomirjevala, ce se ne znaš sprostit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol če jst prou razumm daš ti blokade vn in ta omejevalc gor... in pol za teh. al pa če so polcaji kje, hitr uklopš zadevo al kako :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 let pozneje...

Že pred časom sem montiral omejevalnik vrtlajev vendar nikoli ni zaživel.Ker sem izgubil navodila me zanima kako se nastavlja oziroma kaj se nastavlja z vsakim vijakom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!