Skoči na vsebino

Žvijače ("Hustle)


RC8

Priporočene objave

Pozdravljeni forumaši :)

...mogoče pa tu najdem odgovor, ki ga iščem že nekaj tednov - poizkusila sem že na vseh koncih in krajih, pa nikakor ne najdem izvajalca in naslova komada, ki se vrti pri reklami za nadaljevanko Zvijače (pravi naslov je Hustle), na kanalu A. Če mi kdo zna odgovoriti, mu bom neizmerno hvaležna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

google je svetovno čudo. napišeš hustle theme in ti vrže ven to stran kjer zbiraš med uvodno špico, novo uvodno špico in koncem. vse pa si lahko potegneš dol. pa tudi za druge serije dela :whistle:

http://www.televisiontunes.com/search.php?...p;search=Search

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy - tudi jaz sem bila prepričana, da je tole naše svetovno čudo sposobno najti komad, ki ga iščem, zato je bil Google tudi prva postaja na katero sem računala, preden sem posegla po povpraševanju na forumih... Žal sem obrnila internet na glavo in prišla samo do podatka, da je bil komad uporabljen v eni prvih epizod nadaljevanke, o izvajalcu ali naslovu pa noben nima pojma... Če bi šlo za glavno temo, definitivno nebi bil nikakršen problem le to tudi najti na spletu. Očitno ne bo ostalo drugega kot pogledati prvo sezono serije in mogoče s pomočjo besedila in temu namenjenih iskalnikov priti do željenega odgovora...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

google je svetovno čudo. napišeš hustle theme in ti vrže ven to stran kjer zbiraš med uvodno špico, novo uvodno špico in koncem. vse pa si lahko potegneš dol. pa tudi za druge serije dela :whistle:

http://www.televisiontunes.com/search.php?...p;search=Search

Ta link ki si ga ti dal je samo theme...torej to ni to kar predvajajo v reklami na A-kanalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta link ki si ga ti dal je samo theme...torej to ni to kar predvajajo v reklami na A-kanalu...

aaaaa ti iščeš iz reklame???? no potem se nismo razumeli. mogoče bi pa na a kanalu vedeli? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni forumaši :)

...mogoče pa tu najdem odgovor, ki ga iščem že nekaj tednov - poizkusila sem že na vseh koncih in krajih, pa nikakor ne najdem izvajalca in naslova komada, ki se vrti pri reklami za nadaljevanko Zvijače (pravi naslov je Hustle), na kanalu A. Če mi kdo zna odgovoriti, mu bom neizmerno hvaležna ;)

Ja...iz reklame

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...iz reklame

ti si še kr nadležn, če nimaš konkretnega odgovora bodi rajs tiho

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si še kr nadležn, če nimaš konkretnega odgovora bodi rajs tiho

Če bi spremlov temo, ne bi pisal bedarij :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si še kr nadležn, če nimaš konkretnega odgovora bodi rajs tiho

In pol se oglasi en takle, ki prebere samo tazadn post pa butne neko neumestno vn :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

B) no kakšno lepo temo sem odprla - se bojo začela sklepati še nova prijateljstva :friend2:

no skratka, hotela sem dodati še tole; na POPtv sem že pred časom naslovila mail s povpraševanjem o tem komadu, tako sem tudi dobila informacijo o tem, da je bil le ta uporabljen v eni prvih sezon serije, a žal izvajalca ne poznajo niti oni. Tako da še zmeraj čakam kak nasvet, ki mi bo dejansko v pomoč - veliko večino logičnih medot do željenega odgovora sem namreč že uporabila...

Lep dan vsem! :smoke:

Popravljeno . Popravil RC8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) no kakšno lepo temo sem odprla - se bojo začela sklepati še nova prijateljstva :friend2:

no skratka, hotela sem dodati še tole; na POPtv sem že pred časom naslovila mail s povpraševanjem o tem komadu, tako sem tudi dobila informacijo o tem, da je bil le ta uporabljen v eni prvih sezon serije, a žal izvajalca ne poznajo niti oni. Tako da še zmeraj čakam kak nasvet, ki mi bo dejansko v pomoč - veliko večino logičnih medot do željenega odgovora sem namreč že uporabila...

Lep dan vsem! :smoke:

No upam da kmal zvemo... :unsure: ...sm gledu tut na kakoh takih portalih ko je youtube pa nisem nič najdu :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!