Skoči na vsebino

USTAVLJANJE OB ROBU CESTE !!!


axxxi

Priporočene objave

KOT PONAVADI SO MI DANES DAN ZAGRENILI "GOSPODJE V MODREM" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

IN SICER, OPRAVITI SEM MORAL NUJNO DOSTAVO (RAČUN) NA NAZORJEVO ULICO. USTAVIM PRI LEVU (HOTEL) VKLOPIM 4x ŽMIGAVCE IN SKOCIM ZA REALNI 2 MINUTI V POSLOVALNICO! KO SEM PRIŠEL VEN SO SE ŽE TRIJE P.... ZABAVALI Z PISANJEM KAZNI (15 K SIT) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: POSKUŠAL SEM SE ŠE KAJ POGOVORITI PA SO MI KAZEN KAR NA ŠIPO NALIMAL :shock:

ZDEJ PA KAKARŠEN KOLI PREDLOG KAKO BI SE LAHKO IZOGLIL PLAČILU :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdi kakršnokoli malenkostno napako v njihovem postopku in napiši pritožbo. :shock: :D :D

Podobno se mi je zgodilo pred enimi parimi meseci. Napisal pritožbo, zaenkrat sicer še ni odgovora. Ampak mislim da kaže dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm...ker sem nekaj časa delal kot varnostnik na inšpekacijah, med katerimi je bla tud mestna redarska služba ti bom reko sledeče: nimaš kaj nardit :? Folk se je hodo k meni pizdit 100 na uro (pa dejansko nisem mel nič s tem), da smo vsi prasci, da nimamo kaj bol pametnega za delat itd. Pol so se pritoževali ustno, pa pismeno, pa nikol niso uspeli (razen redkih, pomote redarjev pač). Če so te redarji oz. policaji slikali imajo to kot dokaz in če se boš pritožo ti bojo po potisnli pod nos pa si ga lahko obrišeš :shock: :? :wink: Kak jim boš pa dokazal da si bil tam samo 2 minuti? Pa tudi če jim boš, bojo rekli da jih to ne zanima, pač nisi spoštpval pravila, gotovo. Če zaparkiraš izvoz oz. dovoz na dvorišče, če zaparkiraš kak avto je kazen 15.000 (7.500 v 8 dneh), če pa samo napačno parkiraš pa 5000 (2.500 v 8 dneh). Tolko o tem, sicer pa čist razumem tvoj bes, jaz bi tud popiiii :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOT PONAVADI SO MI DANES DAN ZAGRENILI "GOSPODJE V MODREM" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

IN SICER, OPRAVITI SEM MORAL NUJNO DOSTAVO (RAČUN) NA NAZORJEVO ULICO. USTAVIM PRI LEVU (HOTEL) VKLOPIM 4x ŽMIGAVCE IN SKOCIM ZA REALNI 2 MINUTI V POSLOVALNICO! KO SEM PRIŠEL VEN SO SE ŽE TRIJE P.... ZABAVALI Z PISANJEM KAZNI (15 K SIT) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: POSKUŠAL SEM SE ŠE KAJ POGOVORITI PA SO MI KAZEN KAR NA ŠIPO NALIMAL :shock:

ZDEJ PA KAKARŠEN KOLI PREDLOG KAKO BI SE LAHKO IZOGLIL PLAČILU :!:

Pritoži se na zapisnik, samo ne okurcaj jih v kakšnem pismu, ker drugače ti bojo pisali listke pa če boš prav prakiral. Vse je povezano, vse je mafija. Boljše se je igrat po njihovih pravilih (ok pritožba še gre) kot pa, da stvari jemlješ v svoje roke, ker ti znajo pošteno zagrenit življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce reces, da ti je avto crknil in si sel na telefon v poslovalnico poklicat avtovleko?

A ce ti crkne avto ti tud lahko napisejo listek?

Ce so avto slikali, so ga slikali, ko je stal in ne ko si se odpeljal.

Jaz bi na tvojem mestu napisal v pritozbi, da mi je crknil avto in da tega policaju nisi uspel dopovedat.

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avta niso slikali! :lol: To je blo vse v sklopu nekega uvajanja novih kadetov ker jih je bilo po LJ fuuuuuuuuul!!! :evil: :evil: :evil:

Zdi se mi kr pametna ideja od FLAYO da mi je crknu :D sam ne vem če to užge!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa veš da ni slikal v tem času ko tebe ni blo? Ponvadi to nardijo takrat... :? Preden se boš v karkoli spuščal preveri to...ne padajo pa na te fore o crknjenih avtih, preverjeno :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj probi se prtožit in sicer tako; napiš da si parkiru, šev iskat parkirni listek(trafika) ker na unim je datum, ura ipd in se vrnu nazaj, ko so pisali obvetilo. Želev si objasnat stvar, pa te sploh niso želel poslušat, ter v pričo tebe obvestilo prilepli na steklo ne dali v roko, ter brez besed odšli.

No sej je res prokleti........ pizdeki sej uni so zato, de NAM pomagajo ne pa de te ku.ba štrafne kjer te lahka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa veš da ni slikal v tem času ko tebe ni blo? Ponvadi to nardijo takrat... :? Preden se boš v karkoli spuščal preveri to...ne padajo pa na te fore o crknjenih avtih, preverjeno :roll:

A se na sliki vidi ce je avto crknu al ne?

Pomoje da se ne vidi...tud ce je policaj prej slikal zadevo.

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tukile na forumu ni nobenega policaja motorista da bi malo razložil zadevo kako in kaj.

Se mi zdi da je bilo že kar nekaj tem napisanih čez policaje.

Lepo bi bilo če bi se malo zagovarjali ali pa vsaj razložili določene stvari ker za vse haklce sigurno ne vemo vsi.

Če pa mislite da tole ne spada sem bi pa mogoče odprli novo temo (POLICISTI MOTORISTI JAVITE SE)ali kaj podobnega.

Če je že motorist bi vsaj malo lahko z nami držal :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj probi se prtožit in sicer tako; napiš da si parkiru, šev iskat parkirni listek(trafika) ker na unim je datum, ura ipd in se vrnu nazaj, ko so pisali obvetilo. Želev si objasnat stvar, pa te sploh niso želel poslušat, ter v pričo tebe obvestilo prilepli na steklo ne dali v roko, ter brez besed odšli.

quote]

JAZ SEM USTAVIL NA AVTOBUSNI STEZI (GLAVNA CESTA) NE NA PARKINGU !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če avtomat ne dela oz. potegne denar in ne da listka moreš it na upravo redarske službe oz. podjetja ki je pristojno da izdajanje listkov, poveda kaj te muči, oni si zapišejo tvojo registrsko številko in če ti vmes kateri izmed terenskih redarjev da gor listek greš pač v roku par dni spet na upravo in ker imajo tvojo registracijo, kazni ne boš rabo plačat. Iz izkušenj :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher je na forumu kak clan "plavega orkestra" pa noce stopit na sonce :oops:

...tudi njegovi nasveti niso brezplacni...saj ni hodil v solo, da bo zastonj nasvete delil 8)

V bistvu lahko odpre ze eine kleine odvetniska pisarna ;) ;)

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta,

ni problem v policajih ampak v predpisih in nespoštovanju le teh. Vsak civiliziran človek naj bi se teh predpisov držal, če pa zajebe (zanalašč ali ponesreči) pa naj za to tudi odgovarja ...

Komur ne paše zgornji scenarij pa naj se preseli v Fužine ali v Rakovo Ješo si nadane "muflon" frizurco in ajde med "outlaw" - bikerje in avtomobiliste... tam bo našel dovolj bednih somišljenikov !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta,

ni problem v policajih ampak v predpisih in nespoštovanju le teh. Vsak civiliziran človek naj bi se teh predpisov držal, če pa zajebe (zanalašč ali ponesreči) pa naj za to tudi odgovarja ...

Komur ne paše zgornji scenarij pa naj se preseli v Fužine ali v Rakovo Ješo si nadane "muflon" frizurco in ajde med "outlaw" - bikerje in avtomobiliste... tam bo našel dovolj bednih somišljenikov !!!!

SE POPOLNOMA STRINJAM HOTSCHKO !!! NE STRINJAM PA SE Z UGOTOVITVIJO POLICISTA DA SEM AVTO PARKIRAL SREDI CESTE PREDVSEM PA KAZEN 15000 SIT :evil: :evil: :evil: NI PRIMERNA PREKRŠKU KI SEM GA STORIL (ustavil avto ob robu cestišča za 1 min.)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Člena ne vem ker sm v jezi vrgel vse skupaj v smeti ampak bom itak vse dobil še enkrat po pošti ker mi ni bilo osebno vročeno !!!

Je pa na listu bilo obkroženo (nepravilno parkiranje)! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pritožbe pisat pa naj bodo še tak trapaste.

Sam eno napakco najd pa lohk je še tok majhna.Ponavad gre.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!