Skoči na vsebino

USTAVLJANJE OB ROBU CESTE !!!


axxxi

Priporočene objave

Samo PLAČAJ 15000 KAZNI + 12000 povprečnine !!!???

Hehe :) Ce ze napacno parkiras in noces parkirnega listka kupit - potem placas vsaj takoj ... onih 7500SIT. Ne pa da se z enimi okvarami tle preseravas. Zdaj imas (15000+12000)/7500= 3,6x vecjo kazen.

Zadnjic parkiral pri Nuku oz. tam blizu. Se mi zdi da je bilo celo samo 100SIT/h, ne 200SIT/h ... nisem cisto preprican, pa vendar ... <_<

Jap sam 100SIT/h je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič bodi frajer pa plačaj parkirni listek za 200 SIT/h... Boš videl, da je tisto občutno ceneje. Je pa res, da v tistem primeru ni spektakularnega nabijanja po forumu v stilu "Kako naj se izognem kazni - barabe redarji so mi napisali listek SVINJE". ..

Aja- shit, pozabljam, da je tistih 200 SIT tako težko odškrnit... PA da je treba nujno parkirat v centru mesta ... Pa da plačevali za to, kar nam pripada, pa že ne bomo (parkiranje očitno)...

ČE BI SI DOBRO PREBRAL TEMO :angry: BI VERJETNO OPAZIL, DA NISEM PARKIRAL IN ŠEL NA KAVO AMPRAK SEM USTAVIL PRED POSLOVALNICO KOMPASA, TER ODNESEL NEKO DOKUMENTACIJO, TER SE VRNIL V ČASU, KI GA POTREBUJEŠ OD VRAT DO PRVE MIZE IN NAZAJ!!!!!

ČE ODGOVARJAŠ VSAJ PREBERI TEMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Živim v centru in imam dovolilnico, listkov ne kupujem!!!

Popravljeno . Popravil axxxi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne trdim da si parkiral, trdim da bi to moral naredit na za to namenjenem prostoru :P V koncni fazi je vseno a si ga dal ob rob ali precno cez cesto, se vedno si bil na cesti. Je pa tam blizu policijska postaja, do tja gredo glih na cik pa se tebi en listek napisejo :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s SymRu-jem...z novo pritožbo si boš nakopal samo še eno povprečnino. Razen če ne misliš zadeve zavlačvat, da bo zastarala :) Je pa zadnje čase to kar težko. Vprašanje je, kakšen tehten razlog še lahko navedeš, da ti bodo verjel. Jest bi kazen plačal, pa gotovo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta znak (tale) pomeni:

Prepovedano parkiranje in ustavljanje.

Če si bil tam vsaj dve minuti, so prekršil zakon. Ker si ustavil. Plačaj kazen.

Na žalost, tak ti je to.

Če bi ti pa crknu avto, bi pa moral dati gor varnostni trikotnik, kar bi pomenilo, da je crknil.

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakoni so zato da se jih krši...kdor jih krši nej pa plača..... :D ;)

Ali naj se jebe s pritožbami in upa, da se bo izmuznil - sicer se mu kazen v podobnem primeru lahko tudi potroji (s povprečninami).

NAuk zgodbe - zavlačevanje se splača le pri večjih grehih :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem imel primer, ko so me obdolžili kršenje javnega reda in miru(pretepel naj bi nekoga)....pa sem dobil 15.000sit kazni....sem reku no way in se pritožu....to se je zgodilo januarja 2001 leta....do sedaj ni duha ni sluha o tem....mislm da je zastaralu....ali pač....briga me.....bolj ko nas bodo jebali več nas bo......Fight the power!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem imel primer, ko so me obdolžili kršenje javnega reda in miru(pretepel naj bi nekoga)....pa sem dobil 15.000sit kazni....sem reku no way in se pritožu....to se je zgodilo januarja 2001 leta....do sedaj ni duha ni sluha o tem....mislm da je zastaralu....ali pač....briga me.....bolj ko nas bodo jebali več nas bo......Fight the power!!! :D

Mogoče se te pa bojijo k se tepeš :P :P :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm, sej ti si vstavu, ne parkiru (pod 15 min.), on ti je pa napisu kazen za napacno parkiranje... :huh:

js sn konc oktobra napihu, edinkrat v lajfu da sn vozu pod dozo, pa sn glih na skife naletu, pa napihu 0,13 °%, pa nisn se do zdej nc dobu, sam zapisnik na licu mesta, ki sem ga moral podpisat... ...ka to se dobim, ne?? :( mislim, ko mam pa tud neke bezne zveze na postaji, zdej pa ne vem... :huh: :blink:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm, sej ti si vstavu, ne parkiru (pod 15 min.), on ti je pa napisu kazen za napacno parkiranje... :huh:

js sn konc oktobra napihu, edinkrat v lajfu da sn vozu pod dozo, pa sn glih na skife naletu, pa napihu 0,13 °%, pa nisn se do zdej nc dobu, sam zapisnik na licu mesta, ki sem ga moral podpisat... ...ka to se dobim, ne?? :( mislim, ko mam pa tud neke bezne zveze na postaji, zdej pa ne vem... :huh: :blink:

Ustavitev - parkiranje: razlika v definiciji od strega ZTVCP in novega ZVCP, ki velja od leta 1998 (pozabi na 15 minut).

0,13 ni prekršek. Kam si hodil v avtošolo :( :unsure: :( :huh: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no coment :)
In zakaj komentiraš, če je "no coment"?

jst sem imel primer, ko so me obdolžili kršenje javnega reda in miru(pretepel naj bi nekoga)....pa sem dobil 15.000sit kazni....sem reku no way in se pritožu....to se je zgodilo januarja 2001 leta....do sedaj ni duha ni sluha o tem....mislm da je zastaralu....ali pač....briga me.....bolj ko nas bodo jebali več nas bo......Fight the power!!! :D

Mogoče se te pa bojijo k se tepeš :P :P :D ;)

...in "roko na srce" a si se tepu
...no coment :)

@SymRu:

"...no comment" kot: ni komentiral

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upssssss, 0,13 je prekršek, če si slučajno voznik začetnik Zok.

Jah, zok bo komi 19 star se pavi bi mogu met 0,0. Pizdarija je tole :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrat sem mel sele 2 mesca izpit. pulcaj je vprasu drugga ce bi kej napisala, pa je reku tadrug "ja to je nula ena, napis". men se vseen ne zdi zarad ene zdravice na cast sosolca hodit okol sodnikov pa met podobna sranja, poleg tega pa se mi itak nimajo na kaj usedit k nimam svojga premozenja (motor bom prodal, na stipendijo se pa baje ne obesajo). :ph34r:

neki sn slisu za izgovore, kao rumove kroglice sn jedu, policaj ni hotu pocakat 15 minut ko sn glih cik skadil (ceprav ne kadim), sploh mi ni razlozu kok pihat, itd. sam po moje noben ne vzge, k so ze vsi znucani. :(

aja, se to. kulega je napihu 0,09 pa ni dobu nc.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ugovor na položnico sledi predlog sodniku za prekrške kot drugostopenjskemu organu

pritožba na postopek policista kršitelja ne odvezuje odgovornosti za storjen prekršek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugovor na položnico sledi predlog sodniku za prekrške kot drugostopenjskemu organu

pritožba na postopek policista kršitelja ne odvezuje odgovornosti za storjen prekršek

Drži, drži. Pol pa še mal toleranca proizvajalca alkotesta 0,10 :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
....OPRAVITI SEM MORAL NUJNO DOSTAVO (RAČUN) NA NAZORJEVO ULICO. USTAVIM PRI LEVU (HOTEL) VKLOPIM 4x ŽMIGAVCE IN SKOCIM ZA REALNI 2 MINUTI V POSLOVALNICO! ....

Imam predlog : drugič, ko boš šel na Nazorjevo, ne parkiraj na Vošnjakovi, ker ni šans za realni dve minuti. Če si bil zraven hotela LEV, pa bi lahko parkiral v garažni hiši Kozolec (100SIT bi plačal do polure al ure), šel še na kofe in se ne bi zdaj sekiral sploh.

PS:verjetno je bil kakšen drug hotel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!