Skoči na vsebino

Hotel formule1


Misek

Priporočene objave

Mi smo bili 2 leti nazaj v takem hotelu v Nemčiji. Žal se ne spomnim kateri kraj. Smo bili zadovoljni. Presprali smo v redu. Parking je bil. Avtomat z alkotom je imel normalne cene, edino piva je bilo premalo. :) Za prenočitev, čist OK. Ker je bila nočitev organizirana za skupino, ne vem niti cene, načina plačila, ... Letos bo spet v igri road-trip in smo ponovno rezervirali nočitev v tem hotelu. Če se spomnim, kje smo bili, napišem.

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačilne varjante? Če prav razumem tvoje vprašanje: jemljejo denar ali pa kartice.

Če prideš izven delovnega časa recepcije, na vhodu v hotel stoji neke vrste "bankomat", kjer s kartico plačaš sobo in dobiš kodo za vstop na ograjeno parkirišče, hotel in sobo.

V sobah je špartansko odmerjen prostor in oprema, ampak vse kar rabiš za prenočevanje dobiš po solidni ceni.

Več sob ima skupni WC in kopalnico, v katerih pa je po vsaki uporabi poskrbljeno za avtomatsko dezinfekcijo, tako da so ti prostori praviloma bolj čisti kot v ostalih hotelih.

Hotelov te verige ja največ v Franciji, precej manj pa v Nemčiji in Belgiji, za ostalo EU nisem siguren.

Skratka - primerno za prenočevanje!

Za več info pa klikni http://www.hotelformule1.com/formule1/index.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z "mamo" imava pa s Forme1 izkušnje iz (centra) Pariza.

Bila sta dva hotela v eni (veliki) bajti. Ločevala ju je stena.

Formel1 = bil natanko polovico cenejši. :worship: (Ne spomnim se pa točne cifre.)

Nama je bil kul! Celo postla je b'la noter, pa fruštek, pa še fejst receptorka. Tako da, če ga primerjam s šotorom - skor tako komot. - Aha, pa še topla voda in pogled na Eifel... :naughty:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z "mamo" imava pa s Forme1 izkušnje iz (centra) Pariza.

A to je ta k ma pogled na stadion?

Ker k sm biu jest u Parizu sm biu direkt zravn tega F1

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil lani v paderbornu v nemčiji v takšnem hotelu. Najceneje me je prišlo, da sem si preko interneta rezerviral in kar nakazal denar. tja sem prišel ob pol 4 zjutraj, tako da recepcija ni več delala. me pa je ključ in vse potrebne informacije čakal na sosednji bencinski črpalki ki je od hotela oddaljena 100m. bilo pa je zelo čisto in vse v najlepšem redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je ta k ma pogled na stadion?

Ker k sm biu jest u Parizu sm biu direkt zravn tega F1

:unsure:

Uu... a veš da to pa nisem siguren. Samo odspala in zbežala.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je kao lou bađet varijanta hotela?

Jaz sploh nisem porajtal, da bi kaj manjkalo. Bilo je vse, kar potrebuješ, če nisi prezahteven.

Celo več. Iz odličnega hotela Union v Ljubljani npr. ne vidiš Aifelovega stolpa. Iz Formel1 v Parizu sem ga pa... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!