Skoči na vsebino

Ukinitev polletnih vinjet


Insallah

Priporočene objave

jaz jo bom nalepil na čelado in bo tako postala prenosna :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš, da bo moto vinjeta enaka oni za avto? :rolleyes:

Vinjete se se tiskajo pa bi ze goljufali !!! :headbang: Tipicno balkansko!Ce mamo za motor in bencin bomo mel tut za tisto vinjeto!Pac dve gajbe pira manj! :naughty: Za slo drzavljane bo v povprecju veliko ceneje kot prej !Tujci nas bodo pa financiral!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinjete se se tiskajo pa bi ze goljufali !!! :headbang: .....

kdo jih tiska ?

ps

baje bo klima petek zakrpala ozonsko luknjo nad slovenijo !

zato jim eni pravijo jebivetri ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem ob Žerjavovem oznanilu vinjet obljubil posredovati odgovor ministrstva in ga tudi posredujem.

post-5391-1207725157_thumb.jpg

Kar je napisano v dopisu, seveda že dolgo vemo. Bolj zanimivi so datumi. Moje vprašanje z dne 07.03.2008, je dobilo odgovor dne 03.04.2008 :worship:

Upam, da so pri reševanju drugih zadev hitrejši :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi bilo slabo.. oz da bi lahko vsaj tisto od avta uporabil na motorju :rolleyes:

sem nekaj slišal, da ne bodo enake barve in izgleda :whistle:

mogoče imam spet prav :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem nekaj slišal, da ne bodo enake barve in izgleda :whistle:

mogoče imam spet prav :krneki:

Če imaš prav, plačaš večerjo :whistle: A bojo rdeče barve :alien1: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš si pač letno vinjeto za avto ter jo uporabljaš še recimo za drug avto ali pa kar še za motor....zalepiš npr. na nek tanek pleksi.. nikjer ne piše, da ni prenosna.

Tako in tako z tremi vozili nisi na enkrat na AC :naughty:

Jaz bom pa kar prednje šipe menjaval, pa rezervarje kjer bo vinjeta napopana :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš prav, plačaš večerjo :whistle: A bojo rdeče barve :alien1: :evilgrin: :whistle:

:grrr ... sem nekaj slišal, da bo za motor zelena, za avto pa oranžna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj toliko modrujete okoli lepljenja in prenosa vinete na motor drugo vozilo itd.Kako vam ni jasno vineta mora biti nalepljena in to v zgornji ali spodnji levi kot prednje šipe in konec,ko pa jo enkrat zalepiš jo je nemogoče odstraniti,ker ima polno zarezic in se !00% zatrga in ko je poškodovana je neveljavna.Ravno tako je neveljavna,če ni pravilno prilepljena in takoj sledi kazen,kajti,ko zapelješ v kontrolo jo kontroler pregleda od blizu in preizkusi,če je pravilno prilepljena.V slučaju poškodbe prednje šipe moraš kos stekla z vineto pokazat in ti dajo novo vineto za dotično leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pa jo enkrat zalepiš jo je nemogoče odstraniti,ker ima polno zarezic in se !00% zatrga in ko je poškodovana je neveljavna

to trditev ti jaz izpodbijam.

daj mi novo vinjeto da jo nalepim na svoj avto in kadarkoli boš želel, ti to isto prilepim na tvoj avto in to nepoškodovano!

kako pa misliš, da smo delali z avstrijskimi vinjetami? in so vedno na carini pogledali vinjeto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,kajti,ko zapelješ v kontrolo jo kontroler pregleda od blizu in preizkusi,če je pravilno prilepljena.

nove kontrolne hale ? nova delovna mesta ? :hmm:

J :fredy: J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to trditev ti jaz izpodbijam.

daj mi novo vinjeto da jo nalepim na svoj avto in kadarkoli boš želel, ti to isto prilepim na tvoj avto in to nepoškodovano!

kako pa misliš, da smo delali z avstrijskimi vinjetami? in so vedno na carini pogledali vinjeto.

Kriminalci!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to trditev ti jaz izpodbijam.

daj mi novo vinjeto da jo nalepim na svoj avto in kadarkoli boš želel, ti to isto prilepim na tvoj avto in to nepoškodovano!

kako pa misliš, da smo delali z avstrijskimi vinjetami? in so vedno na carini pogledali vinjeto.

Labello dela čudeže.......potrjeno..... :naughty:

Nevem zakaj toliko modrujete okoli lepljenja in prenosa vinete na motor drugo vozilo itd.Kako vam ni jasno vineta mora biti nalepljena in to v zgornji ali spodnji levi kot prednje šipe in konec,ko pa jo enkrat zalepiš jo je nemogoče odstraniti,ker ima polno zarezic in se !00% zatrga in ko je poškodovana je neveljavna.Ravno tako je neveljavna,če ni pravilno prilepljena in takoj sledi kazen,kajti,ko zapelješ v kontrolo jo kontroler pregleda od blizu in preizkusi,če je pravilno prilepljena.V slučaju poškodbe prednje šipe moraš kos stekla z vineto pokazat in ti dajo novo vineto za dotično leto.

Opala, nekdo pa ve nekaj več kot vsi ostali.....al posplošuješ glede na avstrijske izkušnje in predpise???....... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Labello dela čudeže.......potrjeno..... :naughty:

Kriminalec! :naughty:

No ja, v primeru kontrole tudi Labello gladko potegne takratko. Sploh, če Geiger kontrolira. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriminalci!!! :whistle:

očitno nisem edina :naughty:

Labello dela čudeže.......potrjeno..... :naughty:

labello? nikoli slišala. pri nas imamo cenejše metode :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno nisem edina :naughty:

labello? nikoli slišala. pri nas imamo cenejše metode :whistle:

Reveži........ :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reveži........ :evilgrin:

ma zakaj bi kupovala labello, če je potem ne bi uporabljala druga kot za vinjeto? pa ti garantiram, da še takrat, ko bi jo potrebovala, jo ziher ne bi imela pri roki. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ... sem nekaj slišal, da bo za motor zelena, za avto pa oranžna :whistle:

ma kurc....a neb blo bolš da bi blo pbratn. Zelena mi ne paše na motor, na avto bi pa enkratno pasala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nalepke so polne domišljije in oblikovne inovativnosti ! :SS v koraku s časom zlatih '70 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: še nekaj variant obstaja :whistle: .. v različicah letne - polletne in avto - motor .. vedno v ali zeleni, ali oranžni kombinaciji .)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!