Skoči na vsebino

Ukinitev polletnih vinjet


Insallah

Priporočene objave

Pošteno bo ko bo vsak plačal tolko kolor je dejansko prevozil po AC ......

:whistle:

Tako je. In tako je že bilo. A sedaj so pač pogruntali kako nategniti narod in potegniti še več denarja in kako na dušo zapihati potencialnim volilcem. A upam, da so se malo ušteli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to je bilo kdaj in kje?

pred leti ko je bil zaprt sistem in si vzel listek ko si šel gor in plačal ko si šel dol? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem bo potem, ko bo pač vsak plačal toliko kolikor prevozi, še večja gužva na neplačljivih cestah.

vsak bo hotel malo prišparat.

razen če bo prevoženi kilometer imel normalno ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred leti ko je bil zaprt sistem in si vzel listek ko si šel gor in plačal ko si šel dol? :krneki:

Že res, vendar si tudi takrat lahko kupil mesečno, ki je "nagrajevala" večkratno uporabo AC - ali drugače, "kaznovala" tiste, ki so se po AC vozili bolj malo... :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem bo potem, ko bo pač vsak plačal toliko kolikor prevozi, še večja gužva na neplačljivih cestah.

vsak bo hotel malo prišparat.

razen če bo prevoženi kilometer imel normalno ceno.

Zato pa s bencinskim evrom to odpade, ker plačaš vseeno ali si na avtocesti ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj se jaz ne spomnim, da bi pri nas kadarkoli plačal dejansko prevoženo pot po AC (odkar je zgrajen gorenjski krak iz Ljubljane proti Jesenicam, sem se brezplačno vozil od Šentvida pri Lj. pa do Vodic, tako da ne vem, od kje vam ideje o neki "pravičnosti" že v preteklosti !?! ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tako da ne vem, od kje vam ideje o neki "pravičnosti" že v preteklosti !?! ).

poglej v nove zgodovinske knjige ! potovanje od sl.bistrice do arje vasi !

cesta ni igrišče in gozd je poln pasti ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa s bencinskim evrom to odpade, ker plačaš vseeno ali si na avtocesti ali ne.

True! In že mnogokrat je bilo to poudarjeno in še mnogo večkrat preslišano, ker motoofce tako hitro privleče vse sorte blebetanja. :doze:

In zakaj tega ne propagira vlada? Ker če bi denar bil porabljen zgolj za ceste, dobršen del cekinčkov ne bi zacingljal v "prave" žepe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc je....v Portorož ne moreš pridet. Moraš po KP obvoznici....tisto bo pa tut menda pod vinjeto spadal kmal ? Sam da jim kapne :hmm:

Kolikor sam vem niso še dol. odseki cest in avtom. cest kjer bodo vinjete potrebne zato če hočemo vsaj malo verodostojnosti ...

Tisti, ki se že leta vozte po A veste da tam kjer ni drugih cest; mestne vpadnice, obvoznice, vinjete niso potrebne in ne zato nabijat

Bo pa narobe, seveda bo in mogoče/verjetno je treba zdaj povedat-zastavit svoj glas na pravem mestu da se neumnosti in neživljenske odločitve ne sprejema. Dejansko pa z vinjetami razbremenijo vse lokalne in magistralne ceste zato bo za motor še lepše

Tako je. In tako je že bilo. A sedaj so pač pogruntali kako nategniti narod in potegniti še več denarja in kako na dušo zapihati potencialnim volilcem. A upam, da so se malo ušteli.

Kako nategniti narod in obenem na dušo zapihat :eek:

Enkrat se govori, da bo premal denarja in da je to populistična poteza. Drugič da bodo pobrali zdaj še več denarja

???

po potrebi? :hmm:

V bistvu me mal briga v tem momentu al gre za populistično potezo, je ne odboravam sicer( čeprav vem da se bo davkoplačevalski denar že primerno prekanaliziral da bo ok) al ne. Ker tud za notarje ko so jim tarifo zniževal so govorili, da gre za polulistično pa vseen je luštn plačat pol manj. Men se pozna če enim ne. Tud pri nalepkah.

Pa naj bo kriv Kučan al Janša.

True! In že mnogokrat je bilo to poudarjeno in še mnogo večkrat preslišano, ker motoofce tako hitro privleče vse sorte blebetanja. :doze:

In zakaj tega ne propagira vlada? Ker če bi denar bil porabljen zgolj za ceste, dobršen del cekinčkov ne bi zacingljal v "prave" žepe.

Se že veselim, da bo nova-taprava in sposobna oblast uredila stvari drugače in seveda tako kot je prav. Ker jih sedanja in prejšnja nista znali, zmogli in hoteli.

In da končno ne bo šlo v "taprave" in netaprave žepe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoovca (kot nas je tiste, ki zagovarjamo nalepke, opredelil legenda) sprašuje taistega (če slučajno ve): lepo bi prosil za ime in priimek ministra za promet (lahko je leva, srednja ali desna opcija), ki je kadarkoli v času del na AC znižal višino cestnine, kot je to storil sedanji minister v primeru predorov na Trojanah? In lepo prosim, ne mi spet nakladat o populizmu, predvolilnih potezah in podobnim. Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazer 03 - novemu prekmurskemu tudi cestnemu ministru bi že človek čestital ker se je spomnil da lahko zvečer popravljajo AC !

Ampak ta z vinjetami je preveč bosa ! Če nameravajo satelitsko cestninjene uvest 2009 za kamione, za ostale smrtnike 2010, koji kurac sedaj vmes lepi nalepke za dve leti in so bili v dilemi ali dve novi cestinski postaji ali uvedejo nalepke !!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sam vem niso še dol. odseki cest in avtom. cest kjer bodo vinjete potrebne zato če hočemo vsaj malo verodostojnosti ...

Tisti, ki se že leta vozte po A veste da tam kjer ni drugih cest; mestne vpadnice, obvoznice, vinjete niso potrebne in ne zato nabijat

Ne nabijam ampak na glas razmišljam. Rekli so da bo vinjeta potrebna za "zelene" in "modre" ceste. KP obvoznica je modra koliko vem....edino če se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lepo bi prosil za ime in priimek ministra za promet (lahko je leva, srednja ali desna opcija), ki je kadarkoli v času del na AC znižal višino cestnine, kot je to storil sedanji minister v primeru predorov na Trojanah? ...

Ob priliki, ko ga srečam, mu bom perje poglancal. Prow?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sam vem niso še dol. odseki cest in avtom. cest kjer bodo vinjete potrebne zato če hočemo vsaj malo verodostojnosti ...

post-833-1207912753_thumb.jpg

Če si zamudil, tole v informacijo.

Razen če smatraš info iz vira, ki je napisan spodaj desno na sliki za neverodostojen. :doze:

P.S.: Večja slikca je na voljo nekaj strani nazaj.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazer 03 - novemu prekmurskemu tudi cestnemu ministru bi že človek čestital ker se je spomnil da lahko zvečer popravljajo AC !

Ampak ta z vinjetami je preveč bosa ! Če nameravajo satelitsko cestninjene uvest 2009 za kamione, za ostale smrtnike 2010, koji kurac sedaj vmes lepi nalepke za dve leti in so bili v dilemi ali dve novi cestinski postaji ali uvedejo nalepke !!! :krneki:

Ej Stari

Če vsako leto prišparam več kot 100 ojrotov men odgovarja tudi če to naredijo za pol leta.

In če mi še dve leti ne bo treba ustavljat al pa skozi rampo počasi vozit na AC mi tudi paše.

Dve leti sta dve leti

Pa če bi to predlagal Maček bi to vzel. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nabijam ampak na glas razmišljam. Rekli so da bo vinjeta potrebna za "zelene" in "modre" ceste. KP obvoznica je modra koliko vem....edino če se motim.

BO potrebna če se drugače ne določi

Prebrat in razumet kaj napišem in ne sam tisto kar se da primerno uporabit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Stari

Če vsako leto prišparam več kot 100 ojrotov men odgovarja tudi če to naredijo za pol leta.

In če mi še dve leti ne bo treba ustavljat al pa skozi rampo počasi vozit na AC mi tudi paše.

Dve leti sta dve leti

Pa če bi to predlagal Maček bi to vzel. :whistle:

eto vidiš in to je ravno narobe ! kratkoročno razmišlanje ! saj drži da boš mogoče v dveh letih prišparal 200 eur ampak stari če boš še naslednja leta davkoplačevalec boš ziher več kot 400 pušnil na račun DARS-a in AC oz. vračanja državnega dolga na račun zadolževanja za AC !

no saj račun in zapitek bo plačal naslednja vlada ! mi bomo še zmeraj "isti" ! ovce ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto vidiš in to je ravno narobe ! kratkoročno razmišlanje ! saj drži da boš mogoče v dveh letih prišparal 200 eur ampak stari če boš še naslednja leta davkoplačevalec boš ziher več kot 400 pušnil na račun DARS-a in AC oz. vračanja državnega dolga na račun zadolževanja za AC !

no saj račun in zapitek bo plačal naslednja vlada ! mi bomo še zmeraj "isti" ! ovce ! :krneki:

Prej sem z notarji npr. probal razložit problem/neproblem.

Končno se isti znesek obrne v proračunu: tolko in tolko plačamo. A ga racionalno porabijo,hvala bogu, če ga ne si tud kaj dosti ne morem pomagat

In če meni vseeno ostane 200 ojrotv, ker do zdaj se je samo jemalo, je to nekaj

Sicer pa se jih na volitvah kliče na zagovor.

Saj se strinamo da ljudje niso ovce in se jih ne bo dalo vlečt za nos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Saj se strinamo da ljudje niso ovce in se jih ne bo dalo vlečt za nos

Verjetno ne vsi in ne čisto. Brez šlogarce se pa itak n'č ne ve kako bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volkec......sam ne mi o tunelih........plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

To je namreč nekaj najbolj izsiljenega.....kavbojskega......na horuk, kar je bilo izvedeno v zadnjih 25 letih........kolikor spremljam to sceno.

Pa še nekaj.........verjemi........nihče še danes ne ve......kdo pije in kdo plača!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......namreč, v tej povestici niso upleteni s svojimi stroški samo DRSC,DDC in SCT!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BO potrebna če se drugače ne določi

Prebrat in razumet kaj napišem in ne sam tisto kar se da primerno uporabit

Sem čisto dobro prebral in razumel. Določeno je, da BO potrebna za "zelene" in "modre" ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sedaj so pač pogruntali kako nategniti narod in potegniti še več denarja....

Si ti ziher, da bodo zdej več potegnili iz naših žepov??

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti ziher, da bodo zdej več potegnili iz naših žepov??

:grrr

Bi upal staviti. Konkretno od mene, ki sem lani za AC porabil 2x po 90 centov, bo že tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi upal staviti. Konkretno od mene, ki sem lani za AC porabil 2x po 90 centov, bo že tako.

Ne vem kaj se razburjaš. Tudi letos lahko zapraviš le 2x po 90 centov za AC. Ali pa si se lani vozil NA MOJ račun po odsekih AC kjer ni cestnine in se zato razburjaš?

Komunistični časi, ko je bilo "vse naše" največ pa od "partijskih tovarišev" so pa upam da mino. Do oktobra, potem pa se zgodba spet nadaljuje... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!