Skoči na vsebino

Ukinitev polletnih vinjet


Insallah

Priporočene objave

evo, vinjete SO, ena že nalimana na avto... za motor bo pa treba res malo razmislit :hmm: sploh k zelena res enkratno paše na živo rdečo :naughty:

aja, eno vprašanje, če kdo že ve (upam, da se o tem ni že govorilo, k nisem brala čisto cele teme... ): kaj je z vinjeto, če sredi leta zamenjaš motor/avto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj niso resni...najbolš da si jo na čelado napopam :headbang:

daš jo čez tablco :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam nalimat vinjeto tut mene zanima. Tut jest sm jo hotu nalimat na vilce, ampak baje mora biti na vidnem mestu (na tanku, ne nižje od nog, da se ne zakriva). Kam jo boste vi prpopal?

ee...tiste nalepke k so ukinjene, o tehnični izpravnosti, so ble lahko na vilcah. . . no, moja vinjeta bo 100% žvela točno tam. pa nej se skloni.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, eno vprašanje, če kdo že ve (upam, da se o tem ni že govorilo, k nisem brala čisto cele teme... ): kaj je z vinjeto, če sredi leta zamenjaš motor/avto?

Staro šipo/kesl/oklep/vilce skupaj z vinjeto prestaviš na nov avto/motor. :devil:

Edino, če ga iz prometa odjaviš, potem lahko dobiš nadomestno vinjeto, drugače gre vinjeta z vozilom.

NADOMESTNA VINJETA

Voznik lahko od upravljavca cestninskih cest zahteva izdajo nove vinjete za isto obdobje, če:

• je vetrobransko steklo, na katero je bila vinjeta nameščena, uničeno ali zamenjano;

• če je bilo vozilo, na katero je bila vinjeta nameščena, izbrisano iz evidence registriranih vozil.

Zahtevi za izdajo nove vinjete je potrebno predložiti naslednja dokazila:

• kopijo računa za zamenjavo vetrobranskega stekla delavnice, ki je zamenjala steklo in odstranjeno vinjeto ali

• odstranjeno vinjeto in dokazilo o izbrisu vozila iz evidence registriranih vozil.

Vse potrebno v zvezi z izdajo nadomestne vinjete lahko uredite na naslovu:

Cestninski uporabniški center (CUC)

Grič 54

1000 Ljubljana

vir: http://www.cestnina.si/?id=51009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Staro šipo/kesl/oklep/vilce skupaj z vinjeto prestaviš na nov avto/motor. :devil:

No sej na to sem mislila :whistle: hvala za potrditev :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje? kjer hočeš :P

Moja za motor gre pod zic. Če bo kontrola, me bojo itak ustavili....tako da je vseeno ali je na vidnem ali ne. Na tank ne limam, pa naj se postavijo na glavo.

Itak. :worship: Je ne dam na vidno mesto pa da se ubijejo...Kr neki lih so šle mimo tiste blesave nalepke od tehničnega pregleda, zj pa nej to flikam na rezervar...pha :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Zahtevi za izdajo nove vinjete je potrebno predložiti naslednja dokazila:

• kopijo računa za zamenjavo vetrobranskega stekla delavnice, ki je zamenjala steklo in odstranjeno vinjeto ali

• odstranjeno vinjeto in dokazilo o izbrisu vozila iz evidence registriranih vozil.

...

Proklete barabe pokvarjene! :angry:

Sedaj če mi na starem golfu poči šipa, moram zaradi te pofukane vinjete dati šipo menjati v delavnici in plačati ko kreten piškavo delo za 1/4 ure. Menjava neprilepljenega stekla je pičkin dim, simpl ko pasulj.

Dostava stare vinjete bi moral bit zadosten dokaz, pa magari če doplačaš še sam strošek nalepke, kar ne more biti veliko.

Proklete pijavke barabske!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proklete barabe pokvarjene! :angry:

Sedaj če mi na starem golfu poči šipa, moram zaradi te pofukane vinjete dati šipo menjati v delavnici in plačati ko kreten piškavo delo za 1/4 ure. Menjava neprilepljenega stekla je pičkin dim, simpl ko pasulj.

Dostava stare vinjete bi moral bit zadosten dokaz, pa magari če doplačaš še sam strošek nalepke, kar ne more biti veliko.

Proklete pijavke barabske!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proklete barabe pokvarjene! :angry:

Proklete pijavke barabske!

to je šele začetek ! počaki da jim zalaufa !

iz par strani nazaj: Vsekakor pa je uvedba vinjet, kakor je zamišljena, nateg, pri katerem se bo večina počutila zadovoljna. :evilgrin: franci požen in še mal prtisni ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je šele začetek ! počaki da jim zalaufa !

iz par strani nazaj: Vsekakor pa je uvedba vinjet, kakor je zamišljena, nateg, pri katerem se bo večina počutila zadovoljna. :evilgrin: franci požen in še mal prtisni ! :fredy:

Te vinjete so odlične. Polne regionalke tistih, ki jih ne bodo kupili :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi... Cepci bodo kmalu poštudirali, da je nakup vinjete dobra naložba. Takih ki so bli na meji rentabilnosti je blo veliko, pa so se pol vlekli po stranskih cestah, zdej ko bojo le te zabasene, se jim bo pa kmalu splačalo na avtocesto, pa še na morje si bojo kdaj privoščili zapeljat po glavni prometnici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je šele začetek ! počaki da jim zalaufa !

iz par strani nazaj: Vsekakor pa je uvedba vinjet, kakor je zamišljena, nateg, pri katerem se bo večina počutila zadovoljna. :evilgrin: franci požen in še mal prtisni ! :fredy:

Te vinjete so odlične. Polne regionalke tistih, ki jih ne bodo kupili :closedeyes:

jez nevem če so tolk strašno brcnili v temo. Bomo vidli, in upam, de nas nebo to teplo po žepu, čez par let. Vinjeta se mi zdi bol poštena kot zdejšni sistem pobiranja cestnin, trenutno se mi zdi, da se četrt slovenije vozi na "moj" račun....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz že nabavu za oba avtomobila in motor!Bom prsparu vsaj 30 eur na mesc :naughty: !Prva liga tele vinjete upam sam da nau prevec folka zdj na avtocestah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez nevem če so tolk strašno brcnili v temo. Bomo vidli, in upam, de nas nebo to teplo po žepu, čez par let. Vinjeta se mi zdi bol poštena kot zdejšni sistem pobiranja cestnin, trenutno se mi zdi, da se četrt slovenije vozi na "moj" račun....

Meni se pa zdi, a se bo od sedaj pou Slovenije vozilo na moj račun, kolikor se bom jaz prevažal po avtocestah z mopedom in avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi, a se bo od sedaj pou Slovenije vozilo na moj račun, kolikor se bom jaz prevažal po avtocestah z mopedom in avtom.

kje pa živiš, če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa živiš, če ni skrivnost?

Na oni strani Rid, potem pa še ene 30 km na levo ...

Lahko pa pogledaš tudi na skrajno levo stran tega pousta ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva liga tele vinjete upam sam da nau prevec folka zdj na avtocestah!

Zdaj pa hitro hitro Janšo volit septembra! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa hitro hitro Janšo volit septembra! :fredy:
Minister Žerjav je Darsu med 1. julijem in 1. septembrom prepovedal vsa redna obnovitvena dela, razen na ljubljanskem obroču. Ukrep naj bi preprečil zastoje med turistično sezono.

Volitve :D, ko bi le bile bolj pogosto, ne pa na 4 leta. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... Prejšnji še pred volitvam niso znal nič skup spacat... :headbang: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons kupu vinjeto...zaenkrat so samo polletne..17.50€...z novim letom naj bi ble šele letne. Kam jo bom napopu pa še ne vem :hmm: verjetno kar med zobmi držu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na oni strani Rid, potem pa še ene 30 km na levo ...

Lahko pa pogledaš tudi na skrajno levo stran tega pousta ... .)

ej, snm pogledu, ma prej ni pisalo :D se hecm.

Ja. no. tebi res ne pride nevem kako prav. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je keri že hotel vrniti ABC kartico ?

nisem je še(rabim še) ampak jo bom

že dva tedna polnim non-stop za 60€, zraven še dajo 3,x € popusta, trenutno se furam po AC z dobičkom :naughty: zdaj in nikoli več :winkiss:

Popravljeno . Popravil Vojč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons kupu vinjeto...zaenkrat so samo polletne..17.50€...z novim letom naj bi ble šele letne. Kam jo bom napopu pa še ne vem :hmm: verjetno kar med zobmi držu :P

Odzadaj na vinjeti ti je točno naslikano kam jo moramo nalepit!!!!!

Samo nekaterim se bo zjasnilo šele po plačilu kazni,ki pa nebo ravno majhna!!!!

post-9445-1213909576_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!