Skoči na vsebino

Novi KZ RS


impulz

Priporočene objave

Tako.

Tisti kateri si je ogledal Polemiko 23.3.2009 bo vedel za kaj se gre, tisti ki si še tega niso ogledali pa jim priporočam ogled.

http://www.rtvslo.si/play/polemika/ava2.30927553/

Mladoletniki, gremo ga srat, gremo pobijat ljudi katere ne maramo, gremo krast- v tem trenutku nam SODIŠČE NE MORE NIČ!

Kako drugi komentirate na to?

No tudi mene je osrečilo, ko sem to bral.

Upam pa, da bojo to luknjo "zaflikali" v roku dveh let.

Ali menite, da je legitimno, da je ta KZ sedaj v veljavi, ker sam menim, da bi bilo boljše če bi namesto novega KZ uporabljali KZ SRS (izdan okoli '84)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znano je, da je novi KZ sforsirala stara vlada, da bi si pridobila kakšne plus pike na volitvah. za sankcije mladoletnikom ni bilo časa zato so v prehodnih določbah dopustili uporabo starega zakona v tej zvezi. ker pa novi KZ govori le o kaznih za polnoletne pa je pri določenih pravnikih prišlo do resnih pomislekov. ni pa nepomemben podatek, da gre vsak zakon pred sprejemom v pregled v pravno zakonodajno službo, ki je tudi ta KZ požegnala. del stroke pa je bil že takrat zelo kritičen do tako hitrega sprejema zakona in mislim, da je ta del zdaj na oblasti. vsekakor bodo zadevo na hitro spremenili, rabijo pa malo medijske podpore po mojem nepomembnem mnenju. mladoletnikom pa priporočam, da se ne veselijo preveč, ker jih nihče ne bo pustil nekaznovane. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evangelij po Janezu 6,68

Gospod, h komu naj gremo? ...

Ako nemaš nikom drugom, dođi barem sebi.

(pripisano na rob)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladoletniki, gremo ga srat, gremo pobijat ljudi katere ne maramo, gremo krast- v tem trenutku nam SODIŠČE NE MORE NIČ!

Če boš mene ropal, ti lahko še zmeraj glavo zategnem v šraufštok in ti od zadaj predstavim enga velikega črnca ... Tako pač veleva Evangelij po Mashini ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokrkol že misljo te lukne krpat (jih ma pa še več k švicarski sir :slap: ) nj to nardijo kmal in ornk ne neki na pol, k še tatretje verzije KZ se mi pa res ne lup učit :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš mene ropal, ti lahko še zmeraj glavo zategnem v šraufštok in ti od zadaj predstavim enga velikega črnca ... Tako pač veleva Evangelij po Mashini ...

tebe se ne splača ropat : )))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!