Skoči na vsebino

ATV 150 KITAJC


ZELENEC

Priporočene objave

Imam velik problem ! ATV je stal leto in pol v skednju ,totalno zapuščen.Miši pojedle elektriko in v glavnem v totalnem razsulu.

Malo sem ga poštimal,zrihtal elektriko ,vže tudi a laufa samo nekaj sekund potem zalije svečko.A kdo ve v čem bi bil problem .Čisto sem že obupal. :worship: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plovec uplinjača ne zapira ali pa se je zauh zataknil.

zauh je elektronski in pojma nimam kako preverit ,če deluje .plovec bom pa še preveril,mogoče se je umazanija nabrala okoli plovca ,ker ostalo sem vse očistil samo plovca nisem odprl.

hvala zaenkrat... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si lahko ostalo očistil,če plovca nisi vzel ven.Mislim,da "fergazerja" sploh nisi čistil.Po letu + stanja se je pa v tanku,filtru in vplinjaču nabralo toliko "svinjarije",da bog pomagaj.Zato očisti vse to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si lahko ostalo očistil,če plovca nisi vzel ven.Mislim,da "fergazerja" sploh nisi čistil.Po letu + stanja se je pa v tanku,filtru in vplinjaču nabralo toliko "svinjarije",da bog pomagaj.Zato očisti vse to.

tank sem očistil,filter zamenjal,sam ko bi še lahko to fardamano posodo,kjer je plovec odšraufal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba "odšravfati" kar cel vplinjač,vzeti dol pokrov in v notranjosti vse dize (predvsem tisto,ki jo plovec zapira in odpira)očistiti in spihati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba "odšravfati" kar cel vplinjač,vzeti dol pokrov in v notranjosti vse dize (predvsem tisto,ki jo plovec zapira in odpira)očistiti in spihati.

Bom se potrudil čez vikend,če bo kaj uspeha ti sporočim. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam velik problem ! ATV je stal leto in pol v skednju ,totalno zapuščen.Miši pojedle elektriko in v glavnem v totalnem razsulu.

Malo sem ga poštimal,zrihtal elektriko ,vže tudi a laufa samo nekaj sekund potem zalije svečko.A kdo ve v čem bi bil problem .Čisto sem že obupal. :worship: :headbang:

motor sem poštimal dela,kot urca.Hvala vsem za vaše nasvete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn da dela.Če smo lahko kaj pomagal pa še tolk boljš.Velik varnih kilometrov za naprej ti želim. :worship:

Popravljeno . Popravil rudi12
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!