Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

Bemo, letos me je rockson parkrat vabil zraven, pa nikol nekak nisem mogu uskladit s časom...

Naslednjo sezono pa sigurno pridem zraven :OK:

btw, danes kdo vozi?? :kva1: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemo, letos me je rockson parkrat vabil zraven, pa nikol nekak nisem mogu uskladit s časom...

Naslednjo sezono pa sigurno pridem zraven :OK:

btw, danes kdo vozi?? :kva1: :closedeyes:

A čime , da vozim, da vozim, da vozim?? A čime da vozim o majstore moj=?? :blush:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s telim malim jajčkom ne vem kolk se bo dal slajdat...bom pa seveda probal.

za mihata nič ne vem, upam da je kokr tok cel; ga je prekleto fajn gledat furat.

gštel si popravil?

zadnjič (30.10.2011) je bil na progi en fotograf, pa je naredil kar nekaj slik v zadnjem ovinku pred ciljno - mogoče kdo ve kdo je bil, pa če se da slike videt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za ta Raceland bi pa še jz šou spomladi al ko pač bo, da si še pridobim enmal izkušnj in navadim motorja.

Fajn bi blo če bi nas šlo več :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se že da sam ni takega užitka kot pa te ko je cesta dovolj vroča in ima guma pravi oprejim. Po takih ovinkah pa mi res ni užitek.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Potrebovala bi realne hitrosti v ovinku in na cilni ravnici. Je mogoče kdo svoj krog (čas ni važen) posnel z racechronotom ali čim podobnim? Častim :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni sicer racechrono, se pa na posnetku lepo vidi števec. števec laže nekje za max 10% (preveč kaže):

ti kaj pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni sicer racechrono, se pa na posnetku lepo vidi števec. števec laže nekje za max 10% (preveč kaže):

ti kaj pomaga?

He he starti!! To pa je brzina za vola ubit. :kva2: Ona misl na hitrost ki jo je možno doseč na ovinku, tole je pa čist mimogrede posnet. Taprve je treba dirkalnik nabavt :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lega...ne se hecat :D

saj je rekla, da ni treba da je neki najboljši krog...pa tudi tako je da baje nihče ne pride pod 51, tako da glede na to kaj vozimo smo čisto ugledni :)

kaj pa ti? popravil okvir, zamenjal motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lega...ne se hecat :D

saj je rekla, da ni treba da je neki najboljši krog...pa tudi tako je da baje nihče ne pride pod 51, tako da glede na to kaj vozimo smo čisto ugledni :)

kaj pa ti? popravil okvir, zamenjal motor?

Ah dolga zgodba :BUA: ....synth sem prodal pokvarjen :grim ... cekine zličkal :blush: ..... zdej mi pa grozi prašinarska klasa :kva2: . Aprila mam še servis kolena pa ne vem kaj bo pol s cekini. Če bo hitr dobr bo tud moped hit u garaž he he! Sledi TransKrhko in drama na Racelandu he he.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vozim krško 51... seveda ne z cestnim motorjom ampak z mini moto vem da ni isto ampak vseno

samo povem :)

ja verjamem, govoril sem o full size cestakih. tudi supermoto in kart furata precej hitreje. drgač pa :OK: za 51s

Popravljeno . Popravil rockson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjamem, govoril sem o full size cestakih. tudi supermoto in kart furata precej hitreje. drgač pa :OK: za 51s

sej vem morš pa tut vedt da ima supormoto-karting zelo več cc jaz pa samo 50cc :grim

še 2 posnetka iz dirke!

Popravljeno . Popravil nejc93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem morš pa tut vedt da ima supormoto-karting zelo več cc jaz pa samo 50cc :grim

še 2 posnetka iz dirke!

Dobro ga pelješ bravo res :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem morš pa tut vedt da ima supormoto-karting zelo več cc jaz pa samo 50cc :grim

še 2 posnetka iz dirke!

mater sem zdaj navijal za tebe :D

hehehe pa po zadnji čez ciljno.. hahaha faca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni sicer racechrono, se pa na posnetku lepo vidi števec. števec laže nekje za max 10% (preveč kaže):

ti kaj pomaga?

Hvala rockson, sem najprej sicer iskala nekaj bolj natančnega z gpsjem, ampak je blo tudi to za ponucat :) pivo še vedno velja, če boš kaj okrog LJ hodil, se oglasi v Motobeejevi trgovini ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej..Ines...

...rockson se hvali z v0d0v0darjevim videom, jest sem pa v0d0v0darjev prjatu.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eejjjj....to je moj video, samo kamera je od toplovodarja...ehm...mislim vodovodarja :D

v štacuno pa verjetno res pridem na pivo in po škornje :)

Popravljeno . Popravil rockson
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej..Ines...

...rockson se hvali z v0d0v0darjevim videom, jest sem pa v0d0v0darjev prjatu.... ;)

Kaki prjato če si mi suzo prdav!!?? Pol se pa še hvališ okol... mislim pička ej!?? :hmm:

ROCKSON a ti pa škornje za SM al kaj.?? A te je kdo tko na toplovod prklopu da te je sezul? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!