Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

No folk, zima se je skoraj že poslovila, bilo je že par lepih dni in vikendov za potepanje z jeklenimi konjički, počasi bo pa čas tudi za kakšen obisk Racelanda :)

Pa odpiram novo temo, za debatiranje, pisanje vtisov, najave obiskov, ipd..

Sem malo čekiral po njihovi strani in sem opazil, da organizirajo po novem tudi šolo oziroma treninge varne vožnje. Imajo program za zbijanje kazenskih točk in šolo varne vožnje tako za avtomobiliste kot motoriste, za slednje tudi športni trening.

Pa cena za celodnevni trening s kartom/minimotom/motociklom se je dvignila iz 20 na 25€. Ampak se mi zdi še vedno ok cena.

No, jaz imam vsekakor v planu poleg Marofa v kratkem tudi en obisk Racelanda, malo ogrevanja v sezono :) Pride še kdo?

Še stran: http://www.raceland.si/

post-1190-1238439782_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je že marof preveč zaprta steza. :whistle:

Ampak bom pa enkrat prišel na par krogov, če bo kakšen pameten motor pri roki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, nimaš kaj premišljevat, ti samo pejt :) Racelanda te pa res ni potrebno bit strah. Grobnika že, tam leti, ampak tle se pa igraš v prvi ali drugi prestavi ter premetavaš motor iz ovinka v ovinek pri zelo majhni hitrosti. Skratka super za malo premigat se, spoznat motor in nabrat nekaj kondicije :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo probal stisnat v letošnjo sezono, to je res moja želja. Samo bo treba poiskat termin ko ne bo gužve, verjetno med tednom. Bom malo spremljal njihovo spletno stran. Pa Qrr bojo zdržale gor ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje je poklicat ko ti zapaše, se zmenit pa je :) Lahko se pa skupaj zmenimo za enkrat med tednom, meni tudi ne diši tista gužva za vikend, pa itak imam še dva kandidata, ki bosta na pisti prvič in bi tudi raje videla med tednom :) Q RR so čist super za Raceland, jaz sem tudi lani na Q RR vozu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš ta ponudba je pa že ok ja. Sam verjetno se bo gor začel bolj proti poletju, pred majem mnde ni kej velik dogajanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah samo, da bo vreme :) 4.4. je že DP v kartingu gor. Pa mi smo se lani tudi že aprila drajsali, blo super :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš "paddock" lani :)

post-1190-1238445280_thumb.jpg

Tole pa iz prvega obiska Racelanda v 2007, še s Hyosungom :) Borba z 1089 za boljše mesto, ampak mi ga še ni ratalo prehitet v tem ovinku, bi šel pa hmal po tleh, ker mi je asfalta zmanjkalo :)

post-1190-1238445456_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena slikca iz zraka za tiste, ki ne veste kako zgleda :)

post-1190-1238442528_thumb.jpg

a zdj je že kr zajezena voda zadej? :) fajn za ofrišat se :P

Naš "paddock" lani :)

post-1190-1238445280_thumb.jpg

Tole pa iz prvega obiska Racelanda v 2007, še s Hyosungom :) Borba z 1089 za boljše mesto, ampak mi ga še ni ratalo prehitet v tem ovinku, bi šel pa hmal po tleh, ker mi je asfalta zmanjkalo :)

post-1190-1238445456_thumb.jpg

ta je kr fajno kolono delou takrt ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena malenkost iz racelanda....

Eeeeeee :kva2: kje si pa mene najdu na CBR-i :D

maš mogoče še kako slik oz. večjo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi željo enkrat peljat samo ne bi rad delal kolone. Bo treba najt en termin med tednom, ko bo prazna steza ali pa sami začetniki. :blush:

Meni je pa ta posnetek :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že prej napisal, jaz imam najavljena dva začetnika za enkrat med tednom, FrigoFrops je tudi rekel da bi prišel, bo prvič, lahko se zmenimo pa gremo skupaj. :) Pa ne bo nobenemu nerodno, ker boste vsi prvič. Pa tudi drugače ni na pisti nobenega razloga, da bi bilo kogarkoli sram. Vsak gre enkrat prvič in edino pravilo je, da pelješ svojo linijo in to je to, hitrejši bo že prišel mimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je pa nas 2 leti nazaj na Raceland popeljal biker77. Razen za njega je bilo za vse prvič :D Račke lepo v vrsti :rolleyes:

post-1190-1238452725_thumb.jpg

Sami motosvetovci, od leve proti desni biker77(GSXR), Jure(GT650), tadejz(1098), condor(fz6), shark357(GSXR), miha(CBR), Snoopy(GSXR), tanjuška(CBR). Pa še par ostalih je blo, ki jih ni na fotki, tudi Schmid87 med drugim, če se prav spomnim :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!