Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

No očitno bo letos pestro na Racelandu :D Super to, močno podpiram, da se izživljanje prestavi na za to namenjene površine. Najprej kakšen Raceland, potem pa še malo naprej do Marofa, tam je pa sploh žurka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem...Sam ne še zdaj:) Morm disk ploščice zamenjat + gumo, bi mi pomoje lihk za ene 2 kroga zdržal :)

kva če bi ti to tvojo yamahco že enkrat uštimov a? :) haha..skos maš neki :P

No očitno bo letos pestro na Racelandu :D Super to, močno podpiram, da se izživljanje prestavi na za to namenjene površine. Najprej kakšen Raceland, potem pa še malo naprej do Marofa, tam je pa sploh žurka :D

res je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism še biu na rejslendu - a se tud z SS motorji vozte gor... a se da lepo vozit po štreki, glede na to da je namenjena gokartom, super motu itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z SS se vozimo :)

Da se pelat, ampak ni pa to niti senca Mobikroga ali celo Marofa :)

To je švicanje in premetavanje motorja iz ovinka v ovinek pri 40-60km/h. Top speed je dobrih 100 na ciljni, dva ovinka sta malo bolj hitra, poleg ciljne še dve krajši ravninci, drugo je pa "ovinek" :D

NI se za stiščat tako kot kakšna druga pista, ampak jaz sem kljub temu vedno ful užival gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tko hudo lih ni, sem enkrat bil tam gor direkt po enem prenstvu, ko so se prej ene 4 dni naganjali po cela dan :) Pa je kar šlo. Samo malo moraš linijo pazit, če pa vidiš da ne bo zneslo po liniji, pa malo popustit tempo. PA če nisi ravno pri tapočasnih, itak sproti popuca vso gumo dol s tvojih. Čene zna bit največji problem v tem, da se odvečna guma nalaga na tvoje, potem se pa tista plast naenkrat odlepi v ovinku in zna bit precej neprijetno..

Ampak to je bilo samo takrat, ker je bilo res ogromno gume gor. Drugače ni nobenega problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste za 27.4? Praznik.. Kasneje jst skor ne bi mogu, ker grem za prvi maj na Azurno obalo.. Oziroma, če vam bolj ustreza kasneje, potem mora nekdo drug organizacijo prevzet, pa se vam pridružim naslednjič.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste za 27.4? Praznik.. Kasneje jst skor ne bi mogu, ker grem za prvi maj na Azurno obalo.. Oziroma, če vam bolj ustreza kasneje, potem mora nekdo drug organizacijo prevzet, pa se vam pridružim naslednjič.. :)

Bi se dalo kaj zmenit, ja. :)

P.S.: Če bo imel kdo prostor za še enega v kombiju/na prikolici, se priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se dalo kaj zmenit, ja. :)

P.S.: Če bo imel kdo prostor za še enega v kombiju/na prikolici, se priporočam.

pa da ne boš bedarijo naredu pa šel z vfr dol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da ne boš bedarijo naredu pa šel z vfr dol ;)

:yes:

Sej niti ne bi pričakoval kaj dosti od "dirkanja", ampak na cesti bi pa še kako prav prišlo znanje manevriranja v tazaprtih ovinkih, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

Sej niti ne bi pričakoval kaj dosti od "dirkanja", ampak na cesti bi pa še kako prav prišlo znanje manevriranja v tazaprtih ovinkih, a ne?

za vfr-ko je marof več kot dovolj zaprt pa je dost bl odprt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste za 27.4? Praznik.. Kasneje jst skor ne bi mogu, ker grem za prvi maj na Azurno obalo.. Oziroma, če vam bolj ustreza kasneje, potem mora nekdo drug organizacijo prevzet, pa se vam pridružim naslednjič.. :)

Jst sm za 27. april, a s pridržkom - če se bom nekje potepal tiste dni ... vsekakor bom sledil temo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm za 27. april, a s pridržkom - če se bom nekje potepal tiste dni ... vsekakor bom sledil temo ...

ti si pa tok širok da je vprašanje če boš sploh pršu skoz pol ovinkov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste za 27.4? Praznik.. Kasneje jst skor ne bi mogu, ker grem za prvi maj na Azurno obalo.. Oziroma, če vam bolj ustreza kasneje, potem mora nekdo drug organizacijo prevzet, pa se vam pridružim naslednjič.. :)

žal. js se bom udeležil ko se bo šlo naslednjič dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste za 27.4? Praznik.. Kasneje jst skor ne bi mogu, ker grem za prvi maj na Azurno obalo.. Oziroma, če vam bolj ustreza kasneje, potem mora nekdo drug organizacijo prevzet, pa se vam pridružim naslednjič.. :)

Lohk ja.Bo pa štifta odpadla. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za 27.april, bom spremenil plan sicer pa lahko kadarkoli samo povejte kakšen dan prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da se mi datum ne ujema z Slovenskim dnevom na Grobniku, se pravi 27. mi ustreza, sam praznik je pa mogoč kej gužve na pisti al bojo raje na morju motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem malo prehitro potrdil svojo udeležbo, se zna zgodit da bo 27. padel Marof. Če bo, bom moral preskočit tole rundo na Racelandu. Ampak sodeč po tistem spisku zainteresiranih, ki smo ga takrat naredili, se je itak javilo kar nekaj "starih mačkov", tako da ne bo problem novincem kakšen nasvet dobit, oziroma me ne bo noben pogrešal tam :)

No, jaz bom v naslednjih dneh bolj vedel kako pa kaj, lahko pa v vsakem primeru, če se bom udeležil ali pa ne pokličem in se pozanimam kako je z zasedenostjo piste 27 in najavim skupinco :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa tok širok da je vprašanje če boš sploh pršu skoz pol ovinkov :P

bog mi odpusti tole... :rolleyes:

post-368-1240217185_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!