Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

No, bo kdo v soboto gor :hmm: . Jaz grem, za vreme kaže, da bo vredu....Aja pa kdo mogoče ve (neuradno) ali bo proga zasedena??? Sem gledal na njihovi spletni strani pa nisem ničesar zasledil. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce razmišljam, da bi šel ja :)

maš na PM mojo št. pa se slišmo ju3 pa zmenimo kako in kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jutri misli iti samo je vreme napovedano-:SS

A ni v nedelja malo preveč gužva, pa baje, da so uni s SM, kateri res furajo na polno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jutri misli iti samo je vreme napovedano- :SS

A ni v nedelja malo preveč gužva, pa baje, da so uni s SM, kateri res furajo na polno.

V nedeljo je IDEALNO Vreme. Juter pa bi KAO lahko ksna kaplja padla. Jst bi se vam pridruzu, samo nesmem zdaj mopeda razbit, ker mam kupca :D Vseeno sem prevec ga cuval, da bi ga zdj unicu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je padla, zdele gledam vreme za jutri, pa kaže da bo idealno (ne prevroče ne premrzlo), tak da, jaz jutri grem.

Pa se vidimo. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo neki pomaga. Danes mi je v začetnem ovinku (tam kjer vstopaš na pisto-tisti ovinek) odneslo zadnjo gumo. No nevem če mi jo je odneslo, prav to je problem, ker me firbec matra, kaj je šlo narobe, da sem padel in sedaj hočem zvedeti vzrok, da napako odpravim-izboljšam. Ne morem dosti povedati, lahko pa povem, da ko sem vstopal v ovinek (relativno agresivno, no vsaj zame :D) me je zadnja guma kar od enkrat ''prehitela'' :rolleyes: . Nagib je bil...hmmm...še kar, ne vem ga povedati v stopinjah, samo sem se kr nagnil :D. Aja, ovinek je bil levi (za nepoznavalce piste) in guma je po staneh čisto zdrajsana, kot bi s ''šmirglom'' potegnil...ne znam razložiti, bom poslikal jutri in pokazal.

Torej če kdo ve kaj je možen vzrok, (čeprov ne vrjamem da boste iz mojih besed znali kaj povedati, samo probat ni greh) naj mi prosim pove. Gospod na dirkališču je rekel, naj bi bila majhna hitrost in velik nagib, sam pa krivim pesek na cesti in seveda krivim sebe, zakaj sem ga tok stiskal, butec. :headbang:

Hvala :rolleyes:

P.S.: Gume so nove tako sprednja, kot zadnja...niti 600km...so pa Dunlop qalifier rr.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem gor, blo je zakon, bo treba še kdaj ponovit. :worship:

Sem te vidu, nism vedu da si forumaš... Sm pršu sam mau pofirbcat. Če si kej opazu, zelen ER6. Bil sem pa tam nekje od pol 11h pa do 12h. Sej od cestakov je pa vozu (oz. sta vozla) sam še un s črno 636, a ne? Bo treba za drugič tko nardit, da pridem tud jst kak krog odpelat. Sam med unimi rejserji s SM bi znal bit že ovira... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te vidu, nism vedu da si forumaš... Sm pršu sam mau pofirbcat. Če si kej opazu, zelen ER6. Bil sem pa tam nekje od pol 11h pa do 12h. Sej od cestakov je pa vozu (oz. sta vozla) sam še un s črno 636, a ne? Bo treba za drugič tko nardit, da pridem tud jst kak krog odpelat. Sam med unimi rejserji s SM bi znal bit že ovira... :oops:

Ja bil je črn motor, samo ne vem ker... :slap:

Ja seveda, da te se spomnim. Sem tam v kotu stal in med ''menjavo'' premišljeval kaj naj spremenim, pri načinu vožnje in si seveda ogledoval druge mopije, ter se malo ogreval. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ima naboljši čas in koliko?

Z gokartom 42.xx sekund že napiano :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram lih jst gor it :D :naughty:

K nisi ti prodal svoje, al kaj maš zdej :?

drgač pa jst tut sm servis naredim pa grem

Popravljeno . Popravil 46simon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!