Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

Mene ta guma ni nič motila :)

mene pa tu mot tu bi mogel za cev dan za kupet pa sm motorji gor brez gokardu al pa mobi krog spet odprt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa tu mot tu bi mogel za cev dan za kupet pa sm motorji gor brez gokardu al pa mobi krog spet odprt :naughty:

Nevidim poante, saj se menjavaš lepo vsakih 20 minut, več ko 20 minut ti tak težko gume zdržijo če se vredi pelješ. Toto gumo pa bi ti glih tak nabiralo gor če bi se tisit dan vozli karti ali ne. Pač greš po vsaki 2-3 vožnji takoj ko so še gume vroče z nečim pa to dol povlečeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprosta rešitev.. Će se pelješ dovolj hitro, ti odvečno gumo od kartov sproti dol meče :) Mi smo enkrat vozili takoj po državnem prvenstvu, pa še eni treningi so bili par dni prej, tako da je bilo res ogromno gume.. Pa nekateri nismo imeli nobenih težav, so se gume sproti "pucale", drugi so pa tudi po 1cm odvečnega mesa nabrali na session :). Torej, več gasa pa bo :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj v deželi račk.

Na pisti ene 6 supermotov, 3 cestni motorji pa 1 skuter.

1 cestni se je pa "odstranil" že takoj za "fruštek", ko je pretiraval z cestnimi gumami.

Sam sem vozil z metzeler M3 pa sem opazil da je nekje v 10 krogu začela zadnja popuščati.

Skratka bil je super dan B)

Slike so slabe...

post-11987-1250484818_thumb.jpg

post-11987-1250484830_thumb.jpg

post-11987-1250484841_thumb.jpg

post-11987-1250484853_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo malo opiše kakšna je razlika med Marofom pa Racelandom?Na Marofu sem bil, na Racelandu pa še ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo malo opiše kakšna je razlika med Marofom pa Racelandom?Na Marofu sem bil, na Racelandu pa še ne...

Raceland je še enkrat krajši, bolj zaprt in počasnejši od Marofa :)

Je pa vseeno kul za it kdaj pa kdaj pogledat, asfalt je dober in fajn drži.. Pa postava piste je podobna, imaš ciljno, potem je proga speljana okoli tako kot na Marofu, potem pa se začne notranji zaprt del. Top speed je cca 100km/h na ciljni, dva malo hitrejša ovinka, potem se začne pa prekladanje. Pejt probat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRENING z lastnim vozilom, dnevno, od 9h-16h (kart, moto, minimoto, supermoto,): 25€

TRENING z lastnim vozilom, poldnevno, od 9h-13h ali 13h-16h (kart, moto, minimoto, supermoto,): 20€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš da greš sam probat. Sem bil s kolegom do sedaj enkrat n mi je bilo kar všeč.

Če maš čas manj kot en dan, pa da imajo med tednom trening je kar OK.

Je enako tehnična pista, kot Marof s ca 25% nižjo hitrostjo.

Dolga ca 1km, na koncu ciljne dosegu 100kmh

izletne cone manjše/ožje s kar nekaj peska. Rahlo v 3D (za ciljno)

Se da pa vseeno testirat občutek mesta drsnikov, tačk, ...

Ta teden imajo v četrtek trening (9:00 - 16:00):OK::yea1: in greva s kolegom s Z750 drugo polovico časa dol (prikolica - polna). Sicer laufa le ob vikendih izjemoma med tednom. Mislm, da ti ne bo žal. Pa še maratona ti ne bo treba ponavljat:).

Se vidmo:naughty:

Mi lahko kdo malo opiše kakšna je razlika med Marofom pa Racelandom?Na Marofu sem bil, na Racelandu pa še ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je enako tehnična pista, kot Marof s ca 25% nižjo hitrostjo.

Samo v tem delu bi te popravil.. Hitrost je v povprečju ziher več kot 25% nižja od Marofa.. Pa tudi pri Marofu je tudi v notranjem delu par kratkih ravninc, tu je pa iz ovinka v ovinek nonstop.. Skratka Marof če se ne motim je blizu 2km dolg, Raceland pa pol toliko, število ovinkov je pa približno isto, tako da že iz tega je lahko razbrat, da je Raceland še precej bolj zaprt in počasnejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure hoj,

Malce bi te popravu:

Marof je dolg 1,6km Raceland pa 1,0__ km

Na Marofu sem na koncu dosegel 120 kmh na Racelandu 100kmh

Isti motor iste gume isti šofer

Pa se vidmo kdaj, pa na uro pogledamo, na konc pa še kak pir.

LP

Samo v tem delu bi te popravil.. Hitrost je v povprečju ziher več kot 25% nižja od Marofa.. Pa tudi pri Marofu je tudi v notranjem delu par kratkih ravninc, tu je pa iz ovinka v ovinek nonstop.. Skratka Marof če se ne motim je blizu 2km dolg, Raceland pa pol toliko, število ovinkov je pa približno isto, tako da že iz tega je lahko razbrat, da je Raceland še precej bolj zaprt in počasnejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism vprašal.

Prejšnjič je blo v petek, pa so bli 3x super moto racerjev na treningu in nekaj "dijakov" s 125. Vmes za pavzo hje pa en M3 driftu.

Raceland tel 041 379 333

kdo ma trening v četrtek ? sm mislu it dol takrat furat.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure hoj,

Malce bi te popravu:

Marof je dolg 1,6km Raceland pa 1,0__ km

Na Marofu sem na koncu dosegel 120 kmh na Racelandu 100kmh

Isti motor iste gume isti šofer

Pa se vidmo kdaj, pa na uro pogledamo, na konc pa še kak pir.

LP

Pri meni je razlika precej večja, Raceland okoli 100 top speed, Marof cca 145 po števcu, povprečna hitrost se mi pa tudi zdi precej manjša na Racelandu. No ampak nima veze, hotel sem samo povedat, da je če potegneš črto, Raceland znatno počasnejši od Marofa.. Vsaj zame. Kar pa ne pomeni, da tudi Raceland ni zabaven :)

Glede ure ni problema, piru se bom pa raje izognil, rajši eno Zalo :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism vprašal.

Prejšnjič je blo v petek, pa so bli 3x super moto racerjev na treningu in nekaj "dijakov" s 125. Vmes za pavzo hje pa en M3 driftu.

Raceland tel 041 379 333

sm poklicu, in je odprto za trening z lastnim vozilo 9-16, sepravi tak do med vikendom.. tak da vrjetno gremo pelat gor:OK: a ti prideš gledat al furat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!