Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

furat od ca 13.30 do konca:naughty:

sm poklicu, in je odprto za trening z lastnim vozilo 9-16, sepravi tak do med vikendom.. tak da vrjetno gremo pelat gor:OK: a ti prideš gledat al furat ?

Ta teden imajo v četrtek trening (9:00 - 16:00):OK::yea1: in greva s kolegom s Z750 drugo polovico časa dol (prikolica - polna)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm da dodam v soboto in nedeljo je pa mini moto itd dirka, trening, itd, pa ne bo frej, da ne bo kdo zastonj dol hodu, pridite pa an dirko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

furat od ca 13.30 do konca:naughty:

ok, fajn.. da nebom edini z motorjom tam gor :OK:js pridem že ob ene 12h, furu bom pa tud od 13 naprej ... upam sam da nebom v napoto na pisti :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me nazaj..na poti domov sm eno neurje nabasu :wacko: upam da sta tud gsx750f in kolega na z750 prispela domou :D slikal nismo glih neki, js mam sam par slik od kartov :closedeyes: cajt je mel pa gsx750f okol 1:03, kolega pa mogoče kako sekundo več.. js pomoje okol 1:20 :D

tale je že od pol ko smo pospravlal :)

slika1992.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fbevc93 hvala za slikco:OK:. Jest dons nism mou nč časa.

Pozn prihod. Pa še Z-ja sem mal bl zares probu. So tačke drajsale, pa aspuf peu.

Ma je blo lušno. Sam VROČEEEEEEEEEEEE.

Kar se pa vremena tiče na poti nazaj, je blo pa prou fejst, da sta ble "lubice"

zadi zuni midva pa na suhem in TEMPERIRANEM - ohlajenem. Se je investicija

v prikolico prec izplačala. To je bla prva fura z "lubicam" zadi gori.

Sta pa bile do doma (Lj) že posušene.:OK:

Aja pa hvala mojstru iz Racelanda, k je samo za naju naštimu 2 gocarta

in samo za eno rundo (10min). Je blo fajn. Je sicer treba fejst delat z rokami pa nč zato. Gume cviljo, da je veselje. Kej tacga si z motorjem ni za prvošt.

Je blo kratko a slatko.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motm je blo 1:03 z Zjem, z GSXF pa ene 2-3 sek več.

Je Z bolj okreten, precej lažje ga je spravt iz enga fogla v druzga

pri teh hitrostih na Racelandu. Pa motor že od spodnjih obratov

lepše potegne. Zraven pa še prou lepo poje.

Pa še nekaj, na Zju so Qualifier RR gor na GSXF pa AVON AV26 spredaj

in Michelin Pilot Activ zadaj.

evo me nazaj..na poti domov sm eno neurje nabasu :wacko: upam da sta tud gsx750f in kolega na z750 prispela domou :D slikal nismo glih neki, js mam sam par slik od kartov :closedeyes: cajt je mel pa gsx750f okol 1:03, kolega pa mogoče kako sekundo več.. js pomoje okol 1:20 :D

tale je že od pol ko smo pospravlal :)

slika1992.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Me kar daje nostalgija ko gledam posnetek. Sem tudi sam bil 2-krat tam in mi je žal, da nisem mogel še vsaj 2-krat obiskati :headbang: . Bom pa naslednje leto 100%, pa še kakšen Marof zraven :naughty: , da bi zdej šel je pa malo premrzlo :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me kar daje nostalgija ko gledam posnetek. Sem tudi sam bil 2-krat tam in mi je žal, da nisem mogel še vsaj 2-krat obiskati :headbang: . Bom pa naslednje leto 100%, pa še kakšen Marof zraven :naughty: , da bi zdej šel je pa malo premrzlo :krneki: .

ma kaj bo premrzlo, ti sm pejt, mal več rezerve vzemi za ogrevanje gum, pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj bo premrzlo, ti sm pejt, mal več rezerve vzemi za ogrevanje gum, pa je.

Raje ne. Bom počakal do naslednje sezone, sem prevelik pussy da bi šel :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje ne. Bom počakal do naslednje sezone, sem prevelik pussy da bi šel :slap:

ubistvu če je vsaj 18c+, pa da recimo je bil prejšni dan kart trening, da je dosti gume gor, se da zelo hitro peljat, ne pa glih za podirat rekorde!

Na zadnjem videu se lepo vidi, da ne rabiš met za Raceladn nek strašen motor, sam imam 14konjski pitbike čas pa 55.2xxx moj rekord.Je pa rekord pitbike trenutno celo 52.xxx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu če je vsaj 18c+, pa da recimo je bil prejšni dan kart trening, da je dosti gume gor, se da zelo hitro peljat, ne pa glih za podirat rekorde!

Na zadnjem videu se lepo vidi, da ne rabiš met za Raceladn nek strašen motor, sam imam 14konjski pitbike čas pa 55.2xxx moj rekord.Je pa rekord pitbike trenutno celo 52.xxx

Ti čisto vrjamem. Pa na pisto grem, da se ''sprostim'' sekunde/stotinke nekoč mogoče :rolleyes: / bom pa lovil, ko bom bil malo bolj siguren, tako vase kot v motor :D.

Aja, moj motor ni nek biser, ampak če ga znaš stisnit (jaz na žalost še ne) pa kar gre :worship: .

Zelo super čas, no vsaj zame, saj sem na motorju (ročno) nameril več kot 1min :cry: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zalost od piste za supersport, ce ti minimoto konkurira. Bi sel raj na grobnik, marof al pa na madzarsko. Ja hrvaska pa madzarska mata oba nizji standard od nasega (pa slovaki, cehi, bolgari...), ma pa nizjega od njih kar se tice pist...Res skoda res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo super čas, no vsaj zame, saj sem na motorju (ročno) nameril več kot 1min :cry: :yes:

Jst sm tud vozu 1min...upam da bo drug let bolš:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zalost od piste za supersport, ce ti minimoto konkurira. Bi sel raj na grobnik, marof al pa na madzarsko. Ja hrvaska pa madzarska mata oba nizji standard od nasega (pa slovaki, cehi, bolgari...), ma pa nizjega od njih kar se tice pist...Res skoda res.

Eh to je predrago, samo marof bo naslednji let padu 100%, če ne bo spet kakšneih problemom :trance_33_sleep:

Jst sm tud vozu 1min...upam da bo drug let bolš:)

Bo bo, vaja dela mojstra :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zalost od piste za supersport, ce ti minimoto konkurira. Bi sel raj na grobnik, marof al pa na madzarsko.

Predvidevam, da nisi vozil še na nobeni "omenjenih" pist...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zalost od piste za supersport, ce ti minimoto konkurira. Bi sel raj na grobnik, marof al pa na madzarsko. Ja hrvaska pa madzarska mata oba nizji standard od nasega (pa slovaki, cehi, bolgari...), ma pa nizjega od njih kar se tice pist...Res skoda res.

Eh si se mal zmotil, prvo je da pista ni narejena za tak motor, drugo pa, če znaš je peljal na yamahi 600cc kar 52.xxx to je pa za težak motor kr lep čas, me zanima če bi imel Aprilio 250cc pripravljeno za pisto dobr čas na R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

A je kdo kaj bolj na tekočem, kaj se bo v kratkem dogajalo v Krškem? Menda naj bi se konec meseca nekaj gradilo, ne vem pa, če je predvidena kakšna širitev ali samo ureditev / preplastitev obstoječe steze?? :?

Aja, pa off: po moje bi bilo smiselno, da se tista 2009 v naslovu briše, da se ne odpira 10 tem za raceland za vsako leto, glede na to, da ni neka najbolj oblegana tema... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Včeri je bil na Raceland TIME-ATTACK z avti....

Domen je gladko pustil zadaj konkurenco in potem vozil izven konkurence :) Postavil pa novi rekord piste z avtom in sicer 50,84s.Z Bugijem pa nov rekord po ciljni 119km/h vendar cel krog 57.xx :D

Še nekaj slikic :)

post-18324-0-89825700-1300638023_thumb.jpg

post-18324-0-81133600-1300638064_thumb.jpg

post-18324-0-23486800-1300638108_thumb.jpg

post-18324-0-09335800-1300638144_thumb.jpg

post-18324-0-03944800-1300638188_thumb.jpg

post-18324-0-86655000-1300638243_thumb.jpg

post-18324-0-05039900-1300638289_thumb.jpg

post-18324-0-80660700-1300638340_thumb.jpg

post-18324-0-30805400-1300638463_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr so ga peglal na TimeAttack-u...Najbl smešn mi je biu pa un z rdečim 306, k je vn letu, in potem ker mu je vzel zadn konc, je dau zadi navadne gume spredi pa še zmer slick....No, je vsaj kmalu ugotovil, da tut to ni dobra ideja pa je dau nazaj slick tut zadi...Drgač pa šefe ga je peglu z 10ko na hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej casper ne bodi preveč pameten ker pojma nimaš. smo tud "mi" probal s slicki zadaj, in se guma sploh ni nč segrela. v 4 krogih se je kolega zasukal 5x. Potem je dal pa zadaj navadne gume in spredaj pustil slick, je blo pa mnogo bolš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!