Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

Seveda.. Potem smo se šli pa še okrepčat, nas je bla kar lepa skupinca :D

post-1190-1238453941_thumb.jpgpost-1190-1238454038_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je pa nas 2 leti nazaj na Raceland popeljal biker77. Razen za njega je bilo za vse prvič :D Račke lepo v vrsti :rolleyes:

post-1190-1238452725_thumb.jpg

Sami motosvetovci, od leve proti desni biker77(GSXR), Jure(GT650), tadejz(1098), condor(fz6), shark357(GSXR), miha(CBR), Snoopy(GSXR), tanjuška(CBR). Pa še par ostalih je blo, ki jih ni na fotki, tudi Schmid87 med drugim, če se prav spomnim :)

yap, tud js sm biu :) in potem sem bil še ene parkrat, sm se zmer kr fajn prešvicov :P hehe

a je še zmer to pravilo, da se dobrih 20min vozjo motorji, nato pa dobrih 20min gokarti? ker nevem kako je sedaj.. lani nisem bil nič dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je mal za potrenirat linije pa mal presedanje, ni pa glih za duška si dat, ker je teško uživat če pri 30kmh visiš k makaron z motorja, pa še preozka in preveč zavita je da bi si lepo privoščil iz izhoda ovinka da te lepo vn odnese :), saj za cestake. Za nakeda je pomojem že fajn.

Ampak se pa strinjam da za potrenirat je. Tko da ko greste vi sam povejte :D

Dva filmčka od lani

in http://www.youtube.com/watch?v=fNvGL5ZA4ss.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem bil samo enkrat in se mi zdi, da je to prava zadeva za potrenirat zelo zaprte ovinke (s cestaki jih je jebeno vozit, če nisi navožen), dobiš filing kam moreš gledat...skratka super :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že prej napisal, jaz imam najavljena dva začetnika za enkrat med tednom, FrigoFrops je tudi rekel da bi prišel, bo prvič, lahko se zmenimo pa gremo skupaj. :) Pa ne bo nobenemu nerodno, ker boste vsi prvič. Pa tudi drugače ni na pisti nobenega razloga, da bi bilo kogarkoli sram. Vsak gre enkrat prvič in edino pravilo je, da pelješ svojo linijo in to je to, hitrejši bo že prišel mimo :)

No, pol pridem pa še jst. Resno :-) Sam sporoč, kdaj bo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo v planu že za lani pa nekako ni bilo časa :headbang: . Letos grem 100% vsaj enkrat. Ali lahko prideš kadarkoli ali se je potrebno predhodno najaviti :hmm:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vikend se ni potrebno najavljat, samo pogledaš prej nainternetno stran, da ni slučajno kakšna dirka tisti dan, oziroma zaprt trening, je vedno napisano. Če ni, prideš, plačaš in voziš.

Za med tednom je potrebno pa poklicat in se zmenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj IMHO: Ne me narobe razumeti, samo a se vam ne zdi bolj privlačno zapravit dan na Marofu kot tu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj IMHO: Ne me narobe razumeti, samo a se vam ne zdi bolj privlačno zapravit dan na Marofu kot tu :?

sj se gre pa enkrat tja, pa poj enkrat sm itd. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj IMHO: Ne me narobe razumeti, samo a se vam ne zdi bolj privlačno zapravit dan na Marofu kot tu trance_11_confused.gif

V primeru rednih obiskov vsekakor.

Ampak 1x-2x na sezono je pa tudi Raceland čist zakon. Jaz sem se imel z meraj fajn tam in to je tisto kar šteje :) Komur pa ne diši, oziroma mu ne ustreza, gre pa kam drugam.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že prej napisal, jaz imam najavljena dva začetnika za enkrat med tednom, FrigoFrops je tudi rekel da bi prišel, bo prvič, lahko se zmenimo pa gremo skupaj. :) Pa ne bo nobenemu nerodno, ker boste vsi prvič. Pa tudi drugače ni na pisti nobenega razloga, da bi bilo kogarkoli sram. Vsak gre enkrat prvič in edino pravilo je, da pelješ svojo linijo in to je to, hitrejši bo že prišel mimo :)

jaz bi se tudi rad prijavil na učne ure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi se tudi rad prijavil na učne ure

Mislim, da tebe nimam kaj več naučit na Racelandu, te bom raje porabil za izziv, da bova čase še malo znižala :D

Drugače pa kot vidim je interes za obisk Racelanda precejšen, tako pri tistih ki še niso bili, kot pri ostalih, ki ga že poznamo. Tako da mogoče res ne bi bilo neumno, pa se potem ko bo kaj vremena res zmenimo za en "Raceland track day" med tednom. Predvsem zato med tednom, da bo manj gužve in ne bo toliko Supermotardov, ki ob vikendih trenirajo in so res hitri. Je kar malo neprijetno če se jih spravi ene 6 na stezo in te en vsake 10 sekund prehiti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da tebe nimam kaj več naučit na Racelandu, te bom raje porabil za izziv, da bova čase še malo znižala :D

Drugače pa kot vidim je interes za obisk Racelanda precejšen, tako pri tistih ki še niso bili, kot pri ostalih, ki ga že poznamo. Tako da mogoče res ne bi bilo neumno, pa se potem ko bo kaj vremena res zmenimo za en "Raceland track day" med tednom. Predvsem zato med tednom, da bo manj gužve in ne bo toliko Supermotardov, ki ob vikendih trenirajo in so res hitri. Je kar malo neprijetno če se jih spravi ene 6 na stezo in te en vsake 10 sekund prehiti :)

hitrej se pel pa te ne bojo skos prehiteval :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super bi se nas bilo zbrati kar nekaj, pa da bi zakupli en sončen dan ;) oz. progo. Ker ob vikendih so poleg motorjev tudi gokardi, kateri nehote nanesejo na progo kar nekaj peska, kar je za začetnike kar malo dramatično =S. Bilo že nekaj neprijetnih pripetljajov.

Lep pozdrav, pa veliko srečnih km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!