Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

Ja jst bi reku da super, sploh če računaš da se vozeš 30-40 med ovinki :D

Sicer sem to slikco že povsod nalimu bom pa še tle, qualifier rr

post-4351-1238516661_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot pesek je pri gokardih smotan, ker se tolk gume na stezo nabere :rolleyes:

Vemdajegumanarobeobrnjena...

post-22590-1238517179_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot pesek je pri gokardih smotan, ker se tolk gume na stezo nabere :rolleyes:

Vemdajegumanarobeobrnjena...

Če si dovolj hiter, tole gumo sproti puca :) Če pa ne, pa pripelješ dol več gume kakor si jo imel, ko si šel gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no... se mi zdi da je bilo takrat kar hitro...kaj pa bi se recimo štelo pod hitro? pod 1.00 al pod 0.56?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot pesek je pri gokardih smotan, ker se tolk gume na stezo nabere :rolleyes:

Vemdajegumanarobeobrnjena...

na ducatiju maš narobe obrneno gumo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mal me mika da bi šu ja :D Kaj pa ti, kej planiraš?

yap, planiram, ampak še ne čist v kratkem.. žal šele čez kakšnem mesec, morda dva -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem js tut letos kej.. sam morm pridet s prikolco, da se bom upo mal bol pelat.. drugač me je sam strah če se bom lahk domu še prpleu. Lani ko sm biu me je obrnal na ovinku, sam sreča ni blo nč hujšga :whistle:

post-15471-1238524793_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no... se mi zdi da je bilo takrat kar hitro...kaj pa bi se recimo štelo pod hitro? pod 1.00 al pod 0.56?

1.00 še ni ravno tako hitro, pod 0.56 je pa že kar ok za motor, ki ni supermoto :)

@cestak

Sej veš da bom. Kakor kaže nas bo kar lepa skupinca, bomo naredili en fajn track day na Racelandu :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa se dol obnesejo kej gume tipa qualifier, M3...

meni je quliferka se pregrela. res da je blo veni 30+. Sem odriftal pol ovinka, vrglo pa me ni :P Pomojem je glih spustila zaradi teh gum ki jih od gokarta gor nanese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je quliferka se pregrela. res da je blo veni 30+. Sem odriftal pol ovinka, vrglo pa me ni :P Pomojem je glih spustila zaradi teh gum ki jih od gokarta gor nanese.

Če je spustila zaradi odvečne gume, kar je zelooo verjetno, potem ne moreš rečt, da se je pregrela :) Meni se na Q RR na Marofu ni nič pregrevala, pa je pomoje tam vožnja bolj agresivna do gum kot na Racelandu. Ajde nisem peljal nobenih ravno hitrih časov, ampak saj gre tudi tu debata o povprečnih motoristih, ki bodo mogoče na Racelandu celo prvič.. Tako da ni nobenega strahu, da bi se Q RR pri taki vožnji pregrevala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol je treba tisto gumo mal pazit ko se gor na gumo nabere, sam zaka pa pol sploh guma spusti če je sam guma na njej, sej ni olje al pa kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je spustila zaradi odvečne gume, kar je zelooo verjetno ...

Zakaj pa naj bi guma spustila zaradi ostankov gum na stezi? Kolikor vem je zaradi dodatne gume na stezi oprijem boljši in ne obratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se guma pri 30kmh v ovinku pregrela bi blo pa mal čudno, sej obremenjena je dost ker skos gas pa bremza pa v niski prestavi, sam da bi jo pa pregrel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa naj bi guma spustila zaradi ostankov gum na stezi? Kolikor vem je zaradi dodatne gume na stezi oprijem boljši in ne obratno.

Zato ker se ti guma gor nabere, pol se pa v ovinku lahko stran odtrga in takrat motor odleti.... Dolenc sej ni nujno da jo pregreješ u ovinku pr 30...v ovinku ponavad to občutiš..ja kšno ne preveč športno gumo se da pregret na racelandu...men so se mutantke(dunlop) kr mal pregrele....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!