Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

Evo, stvar že postaja doktorat iz gum ... :-)

Matr, pejte dol, zabavajte se, poslušajte motor, kaj vam namiguje ... v ovinkih in na ravnem ...

Ajt, grem jaz tut ene tri kroge teoretsko odpeljat zdaj v dnevno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to se lahko pride kr kdorkoli pelat al kako?

(sem interesant :D)

Popravljeno . Popravil motorist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdorkoli, sam prej je fejst poklicat če je sploh kdo doli ki bi ti pokasiral, pa da ni kakega dogodka gor ala supermoto dirka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa naj bi guma spustila zaradi ostankov gum na stezi? Kolikor vem je zaradi dodatne gume na stezi oprijem boljši in ne obratno.

jst sm pregrel BT020, z BT016 brez problema po kolenu, tački, a še vedno na po kolesih  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se guma pri 30kmh v ovinku pregrela bi blo pa mal čudno, sej obremenjena je dost ker skos gas pa bremza pa v niski prestavi, sam da bi jo pa pregrel...

meni je vglavnem guma spustla ko sem šel v cili ovinek tisti ki je najhitrejši na pisti z 100-120. Imel sem pa navadne qulifer, možno da je bila kriva tista nabrana guma, ali pa sem mel motor na maximumi (tačka vem da je vlekla po podi :) )

Ma bvz tote gume če nebote preveč pretiravali bo "vsaka" guma vredu. Glavno da se nauživate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa naj bi guma spustila zaradi ostankov gum na stezi? Kolikor vem je zaradi dodatne gume na stezi oprijem boljši in ne obratno.

Ja načeloma je, ampak moraš upoštevat da je Raceland mejčkena karting proga in tu ne pride odvečne gume toliko kot na Grobniku na idealni liniji po kakšni dirki, ampak je gume na enih delih toliko, da bi jo lahko z lopato odmetal :) Ajde malce pretiravam, ampak karti res pustijo ogromno gume. In če potem še zapelješ malce iz linije se ti vse tisto napopa gor. Tisti, ki so se vozili malce počasneje, tako da ni gume sproti pucalo, so se pripeljali iz proge z 1cm gume več kot so šli gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo. Še en interesent :). Jst bi tudi šel v/na Raceland. Bi malo kolenčkal, samo ne znam :krneki: . Če se bo to res izpeljalo med tednom, bi res šel zraven. Pa, da nam začetnikom daste par pointerjev. Za plačilo se bomo pa že zmenli :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

No, očitno se bo res kmalu treba zmenit za en dan, ker se nas je nabralo res kar nekaj interesentov za obisk Racelanda :)

Če nahitro naredim povzetek kdo vse se je že oglasil v tej temi z željo obiska racelanda enkrat to sezono:

"Novinci":

FrigoFriops

XTR

mashina

skofk

Spin

beny0104

Aljaz92?

nk84

motorist

sak46

zviki

+ dva nemotosvetovca, ki sta se mi že pred časom priporočila

"Nenovinci":

Jure

Schmid87

Dolenc

MatexDeLuke46

tomazin

rumenicestak

Lahko da sem še koga spustil, pa tudi drugače poznam še par folka, ki so vedno za akcijo :)

Torej glede na interes, bi bilo res fajn, da se dogovorimo za en dan med tednom in bomo pisto imeli samo zase. Glede na pretekle izkušnje je ful uredu, kadar se zmeni ena taka skupinca, veliko novih poznanstev in še zmerom smo se imeli super.

Drugače pa je seznam kar obsežen, ampak v praksi je itak tako, da veliko ljudi ne more proti vedno, tako da mislim, da nas bo ravno prav. Če bo pa želja, se lahko zmenimo pa še enkrat.

Torej kaj mislite o koncu aprila oziroma začetku maja enkrat? Takrat je tudi že vreme malo bolj prijazno, temperature bolj primerne. Se določi en okviren datum in to je to!

Tistim, ki boste prvič, bomo pa ostali z veseljem pomagali z nasveti, tudi nam so (in nam še) drugi. :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem za, ampak če bo med tednom je fajn če se mal prej datum da, tko da na šihtu frej uzamem. Za datum mi je pa načeloma vseeno, sam da bo sonček :D, pa še za dva kolega vem bi tud šla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, očitno se bo res kmalu treba zmenit za en dan, ker se nas je nabralo res kar nekaj interesentov za obisk Racelanda :)

Če nahitro naredim povzetek kdo vse se je že oglasil v tej temi z željo obiska racelanda enkrat to sezono:

"Novinci":

FrigoFriops

XTR

mashina

skofk

Spin

beny0104

Aljaz92?

nk84

motorist

sak46

zviki

+ dva nemotosvetovca, ki sta se mi že pred časom priporočila

"Nenovinci":

Jure

Schmid87

Dolenc

MatexDeLuke46

tomazin

rumenicestak

Lahko da sem še koga spustil, pa tudi drugače poznam še par folka, ki so vedno za akcijo :)

Torej glede na interes, bi bilo res fajn, da se dogovorimo za en dan med tednom in bomo pisto imeli samo zase. Glede na pretekle izkušnje je ful uredu, kadar se zmeni ena taka skupinca, veliko novih poznanstev in še zmerom smo se imeli super.

Drugače pa je seznam kar obsežen, ampak v praksi je itak tako, da veliko ljudi ne more proti vedno, tako da mislim, da nas bo ravno prav. Če bo pa želja, se lahko zmenimo pa še enkrat.

Torej kaj mislite o koncu aprila oziroma začetku maja enkrat? Takrat je tudi že vreme malo bolj prijazno, temperature bolj primerne. Se določi en okviren datum in to je to!

Tistim, ki boste prvič, bomo pa ostali z veseljem pomagali z nasveti, tudi nam so (in nam še) drugi. :D

Jst bi tud šlaaa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, očitno se bo res kmalu treba zmenit za en dan, ker se nas je nabralo res kar nekaj interesentov za obisk Racelanda :)

Drugače pa je seznam kar obsežen, ampak v praksi je itak tako, da veliko ljudi ne more proti vedno, tako da mislim, da nas bo ravno prav. Če bo pa želja, se lahko zmenimo pa še enkrat.

Torej kaj mislite o koncu aprila oziroma začetku maja enkrat? Takrat je tudi že vreme malo bolj prijazno, temperature bolj primerne. Se določi en okviren datum in to je to!

Tistim, ki boste prvič, bomo pa ostali z veseljem pomagali z nasveti, tudi nam so (in nam še) drugi. :D

A bi se dalo zmenit za 28, 29 ali 30 april? Takrat so glih počitnice pa bi blo super.Meni osebno najbol odgovarjajo ti trije datumi, zato ker imam pol pa že priprave na maturo :wacko: . Če ste za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m1ha... ti bi z motorja dol padu če bi kolenčku...k so tko "nizke" hitrosti :whistle: na racelandu je MAX speed nek tm kot na grobniku MIN... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tudi zravn! Meni bi pa tudi bl ustrezal podoben termin kokt ga je malo prej navedel skofk, če pa drugače ne bo šlo se bom pa probal prilagodit tko kakor se bote zmenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tud šlaaa!

Prisrčno vabljena :D Sem že skoraj pozabil kako zgledaš, toliko časa se nismo vidli :)

A bi se dalo zmenit za 28, 29 ali 30 april? Takrat so glih počitnice pa bi blo super.Meni osebno najbol odgovarjajo ti trije datumi, zato ker imam pol pa že priprave na maturo :wacko: . Če ste za?

Tile datumi so načeloma ok. Da bi le bilo vreme :) No še ostali napište, če bi vam tole ustrezalo.

A boste mene tud navadli kolenčkat če grem?

Če boš fajn priden, potem ti bo mogoče kdo pokazal kako :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal bo gužva, če vas bo tolk :D .

sj se rezervira za ceu dan :P nč kartov če se da.. poj se pa lohk mal navozš :) enkrat grejo eni gor.. naslednič drugi itd. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.00 še ni ravno tako hitro, pod 0.56 je pa že kar ok za motor, ki ni supermoto :)

@cestak

Sej veš da bom. Kakor kaže nas bo kar lepa skupinca, bomo naredili en fajn track day na Racelandu :D

No, očitno se bo res kmalu treba zmenit za en dan, ker se nas je nabralo res kar nekaj interesentov za obisk Racelanda :)

Če nahitro naredim povzetek kdo vse se je že oglasil v tej temi z željo obiska racelanda enkrat to sezono:

"Novinci":

FrigoFriops

XTR

mashina

skofk

Spin

beny0104

Aljaz92?

nk84

motorist

sak46

zviki

+ dva nemotosvetovca, ki sta se mi že pred časom priporočila

"Nenovinci":

Jure

Schmid87

Dolenc

MatexDeLuke46

tomazin

rumenicestak

pridem še js pošnofat, k sm glih bliz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!