Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

maš podatke na njihovi strani:

GSM: 041 379 333

domen pa tudi kar redno odgovarja na emaile.

sicer bo itak v soboto slabo vreme; najbolje kaže ponedeljek.

Popravljeno . Popravil rockson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a ti turbomaximus posodim, da se ne boš 2x gor pa dol vozu.,...

Turbo maxibus mam :P Vozu se bom pa z užitkom, če bo le vreme qulll he he!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga!! Si mogoče opazil da je bolje hladn podlaga kot pa vroča!! Vsaj gume nimajo težav. Ampak dobr te je zvibriral!! Ni čudno da si odnehal he he!!

Muvi studio pa že melje :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ja luštn me je stresl. tisti "šalthebel" bom pa že popravil. potem ko sem se odpeljal, sem opazil da mam tudi nosilec ogledala počen, verjetno od takrat ko sem stožec zdel s špeglom :)

že nestrpno čakam na video; tisti moj video je takšen junk, da mi je še za prejšnjega mal nerodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi deli...danke danke :grim

u, mater...a pod 57 smo pelal? hudo...sploh za take motorje kakršne mamo :smoke:

Popravljeno . Popravil rockson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi deli...danke danke :grim

u, mater...a pod 57 smo pelal? hudo...sploh za take motorje kakršne mamo :smoke:

šmrc!! Učer je blo res mega...zato je pa dons tolk bol beda...Blo že vse na prkoli... pol pa... Počen geštel :cry:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff, tole bo dobra zgodba, sam verjetn žalostna :(

povej nam kaj si spet pokvaru.

:yea1: Pa hotu sem spet na Raceland. :bounce: Že naložu moped, prpelau h kolegu da naložimo še njegov moped :010 nakar je zagledal črto čez alu!! Pravi "imaš počen geštel??" :naughty: " Ah ni, samo praska je!!" :yea2:

A ko zadevo potipaš je kar lep zamik materiala. :? Upam da se da zadevo kaj varit :hmm: Po možnosti brez da moped razstavim na prafaktorje. :slap:

Pa tako smo ga žgal...mogoče mam pa srečo da sem še cel :OK:

20111031221756_IMG_9694.JPG

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhh...evo svoj rekord si postavil s počenim geštelom...kaj bi šele delal, če bi bil cel :D

alu se da lepo varit...ni panike. tank bi blo mogoče pametno dol dat, pa akcija :)

sem mislil da je kaj hujšega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhh...evo svoj rekord si postavil s počenim geštelom...kaj bi šele delal, če bi bil cel :D

alu se da lepo varit...ni panike. tank bi blo mogoče pametno dol dat, pa akcija :)

sem mislil da je kaj hujšega ;)

Upam da res nebo hudga. Če bo hit se mogoč vidmo v soboto!!?? :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Pa hotu sem spet na Raceland. :bounce: Že naložu moped, prpelau h kolegu da naložimo še njegov moped :010 nakar je zagledal črto čez alu!! Pravi "imaš počen geštel??"

...bemti...ker kulega pa te je tko nasral...še dobr da niste unga tadruzga mopeda gor naložl, bi se tvoj lahko med vožnjo zlomu pa čez unga padu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maline niso bile tako nedolžne?

He he, maline!!?? Tam se je moped sam na bok prekucnu (pa še to na mojo nogo). Nikamor udaril in nikamor padel (ostal sred ceste). Sam prvo brušenje je dal skozi. :kva2:

Kaj bi dal de b loh freza povedala kdaj ji je blo tko hudo de je počla!!? :worship: Če je to od malin, pol je pa vse OK. Od takret je dala skoz že vse A teste :bounce::wallbash::slap::bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer...prav ti je...kaj pa voziš sintisajzer namest motorja :kva2:

ti sam zrihti do sobote :)

sam neki me še zanima; pr unih posnetkih; a si ti ziher, da tebi ta prav cajt kaže; men se zdi skor neverjetno z mojo kravo take čase furat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Jurju cajt glih tko teče kot vsem ostalim, sam vse svoje posnetke mal naspidira, da se mu pol bolše zdi.. hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer...prav ti je...kaj pa voziš sintisajzer namest motorja :kva2:

ti sam zrihti do sobote :)

sam neki me še zanima; pr unih posnetkih; a si ti ziher, da tebi ta prav cajt kaže; men se zdi skor neverjetno z mojo kravo take čase furat.

Kaj pa kaže tvoj GPS??

Ja kaj pa vem? Mogoče pa tak način merjenja ni lih taprav he he??!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!