Skoči na vsebino

BAVČAR


sayo

Priporočene objave

Zdaj ko je zajebal, me zanima katero je njegovo naslednje podjetje da ga bo uničil . . . samo jih ni več dosti :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da obstaja kakšna varijanta sodne prepovedi opravljanja managerskih funkcij do konca življenja in mislim da si ne zasluži niti svoje teme na našem forumu trance_26_nono.gif

Popravljeno . Popravil bernardek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj resno mislite, da je lahko vse to sam naredil brez pomoči in odobravanja drugih?.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za take stvari bi grobar Bavčar dobil na Kitajskem dosmrtno. Upam da ne bo veliko ljudi zgubilo službe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi pri nas ga bodo dali na ....................

pravilno da je obsojen in da dobi samo en obrok na dan

(lahko je s polno ritjo srat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zanima me kam bo veliki OSAMOSVOJITELJ presedlal in če mu bodo dali še " zasluženo " odpravnino, ki jo sigurno ni pozabil napisati v svojo pogodbo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se po Bavčaritateju sam gnojnica zliva. . . . Edino kar mu zamerim je poskus zelo netransparenten, podmukao poskus manegerskega odkupa/tajkunizacije/prilastitve takega bogastva. Glede njegovih poslovnih odločitev pa se ne pridružujem vsem ki kričijo kako je zajebal. . . ker se mi zdi da ni naredil nobene zelo napačne poteze. portfeljske naložbe v mercatorju in petrolu takrat res niso bile ble napačne. . . zjebalo ga je sesutje vseh svetovnih borz. . . prav tako kot je padec borz pojebal marsikoga od nas. . le da je Istrabenz v delnicah hranil pa ohohohoh keša. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bavcar.jpg

Izpis bankomata, ki kroži po mailih :)

Revčk, pa sm jest mislu da sm v ku...u :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo odpret še teme:

- Zoki Janković

- janša (aja ta je že)

- Šrot

- Veselinović

- Zidar

- Božič

- Bajuk

- Pavček

- Popović

- oni konj iz NLB.....

- .....

ker vsa ta našteta drhal ne zasluži drugega kot metek v tilnik. Lepo živijo na račun naših žuljev in jim ne bo nikoli nič. So moćno zaslušni da smo, kjer smo.

Pa ima smisel? Ko bo prišel dan, jih bo raja sama zvlekla iz brlogov in raztrgala kot zajce. Upam, da tega ne doživim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo odpret še teme:

- Zoki Janković

- janša (aja ta je že)

- Šrot

- Veselinović

- Zidar

- Božič

- Bajuk

- Pavček

- Popović

- oni konj iz NLB.....

- .....

ker vsa ta našteta drhal ne zasluži drugega kot metek v tilnik. Lepo živijo na račun naših žuljev in jim ne bo nikoli nič. So moćno zaslušni da smo, kjer smo.

Pa ima smisel? Ko bo prišel dan, jih bo raja sama zvlekla iz brlogov in raztrgala kot zajce. Upam, da tega ne doživim.

:worship: Jaz pa upam da se bo to kar si rekel uresničilo, saj v SLO tako ali tako nobeden ne odgovarja, če koga okrade, ogoljufa ali ubije. Pardon, če dohtar koga zajebe mu odvzamejo licenco za 2 meseca ali ga pa oprostijo kot se je včeraj zgodilo na Lj sodišču, ko se je potem dohtar novinarjem hinavsko smejal na vprašanja ki so mu jih zastavljali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si enkrat na visokem položaju si skoraj neuničljiv...nič ti ne morejo...tako je in tako bo tudi ostalo...razen če se ne dobi kak patron in začne s kako sniperco te tiče pobivat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zanima me kam bo veliki OSAMOSVOJITELJ presedlal in če mu bodo dali še " zasluženo " odpravnino, ki jo sigurno ni pozabil napisati v svojo pogodbo :angry:

V medijih pravijo ,da nadzorniki podjetja pravijo, da visoke odpravnine ne bo.

Me pa čudi, zakaj je dobil še 2 meseca časa, da pospravi vse, kar bi ga lahko kompromitiralo pri kriminalistih - pod krinko tega, da 'samo on pozna dejansko stanje in situacijo v skupini Istrabenz in da brez njegove pomoči ne morejo začeti pripravljati stečaja'. Bulšit ...

Samo v čuzo, pa na žlico otrobov in kozarc tople vode ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si enkrat na visokem položaju si skoraj neuničljiv...nič ti ne morejo...tako je in tako bo tudi ostalo...razen če se ne dobi kak patron in začne s kako sniperco te tiče pobivat

Jap. Principu se v poslovnem svetu reče TBTF - Too Big to Fail. Princip General Motors, ki pa velja predvsem za podjetja, ne pa tudi za 'velike ribe'.

Upam, da ga bodo tokrat filetirali in spekli, pa psom sfutral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAVČAR je velik in moder človek!Ne bit takšni!

ga bom hvalil,mogoče še jz dobim kaki eu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr mislte si,ko se bo on sončil na Bahamih,se bomo mi še kr pizdil pa sral tle kako ga je treba.....

V tej državi pofukajo samo sirotinjo,ostali majo vsi botre pa žlahto nekje ki skrbijo da se jim nič ne zgodi...!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si enkrat na visokem položaju si skoraj neuničljiv...nič ti ne morejo...tako je in tako bo tudi ostalo...razen če se ne dobi kak patron in začne s kako sniperco te tiče pobivat

Stari, kupm SSG ja (ostrostrelska puška), pa mi rihtajte kšeft.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo odpret še teme:

- Zoki Janković

- janša (aja ta je že)

- Šrot

- Veselinović

- Zidar

- Božič

- Bajuk

- Pavček

- Popović

- oni konj iz NLB.....

- .....

ker vsa ta našteta drhal ne zasluži drugega kot metek v tilnik. Lepo živijo na račun naših žuljev in jim ne bo nikoli nič. So moćno zaslušni da smo, kjer smo.

Pa ima smisel? Ko bo prišel dan, jih bo raja sama zvlekla iz brlogov in raztrgala kot zajce. Upam, da tega ne doživim.

ti, napisal si naključne ljudi, ki ti gredo v nos, ker majo fajne plače. pozabil si Arharja, Lotriča, družino Petek in Volk, omeni še Dremlja in Kociča, pa Zdolška in Senico. . .C'mon. . . . .

Jankovića je volilo 80% ljubljančanov, Možak je kupil delnice, postal direktor, Mercator dvignil v nebo in bil politično odstavljen. kaj je naredu narobe, de si zasluži šus? Žiga Žaga in kompanija so si pa miljon in neki nagrad izplačali. . . Popovič je prvi mandat dobil, ker se je folk naveličali leporečenja in lajfa v greznici. kašn pa je bil koper? Drugi mandat je dobil tako gladko, da SD še zdej vse boli, v Kopru je v petih letih naredil več kot Juriji in ostali zadnjih 50 let!!!! nemaram ga. nemaram arogance. nemaram njegovga nastopa, ampak rezultati so očitni. . . . Bajuk je dobil svojo priložnost, in takoj za tem bil poslan na smetišče zgodovine. . . .

Bavčarja je podpiral Kosmina. skup so ribe lovili zadnjih 15 let. skup so krali in skupi gredo u kurac. pa ne zato, ker bi kej težko zajebali. pač situacija jih je pokopala.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bavcar.jpg

Izpis bankomata, ki kroži po mailih :)

Revčk, pa sm jest mislu da sm v ku...u :whistle:

Razpoložljivo stanje v minus?

Menda je tukaj 0, če si prekoračil dovoljeno stanje (limit).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj resno mislite, da je lahko vse to sam naredil brez pomoči in odobravanja drugih?.....

Se strinjam!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti, napisal si naključne ljudi, ki ti gredo v nos, ker majo fajne plače. pozabil si Arharja, Lotriča, družino Petek in Volk, omeni še Dremlja in Kociča, pa Zdolška in Senico. . .C'mon. . . . .

Jankovića je volilo 80% ljubljančanov, Možak je kupil delnice, postal direktor, Mercator dvignil v nebo in bil politično odstavljen. kaj je naredu narobe, de si zasluži šus? Žiga Žaga in kompanija so si pa miljon in neki nagrad izplačali. . . Popovič je prvi mandat dobil, ker se je folk naveličali leporečenja in lajfa v greznici. kašn pa je bil koper? Drugi mandat je dobil tako gladko, da SD še zdej vse boli, v Kopru je v petih letih naredil več kot Juriji in ostali zadnjih 50 let!!!! nemaram ga. nemaram arogance. nemaram njegovga nastopa, ampak rezultati so očitni. . . . Bajuk je dobil svojo priložnost, in takoj za tem bil poslan na smetišče zgodovine. . . .

Bavčarja je podpiral Kosmina. skup so ribe lovili zadnjih 15 let. skup so krali in skupi gredo u kurac. pa ne zato, ker bi kej težko zajebali. pač situacija jih je pokopala.

Seveda in ti si plačan od njih da jih zagovarjaš al kaj. Napisal sem tiste k sem se jih spomnil. tri pikce opisujejo ostale, ki so takšni. In ko tok zagovarjaš Zokića, kdo je vzel miljarden kredit za delnice in potem z njimi jamčil? In kdo zdaj to plačuje? Pa pri vseh ostalih je isto. Ne bom ....mah škoda besed, res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popovič je prvi mandat dobil, ker se je folk naveličali leporečenja in lajfa v greznici. kašn pa je bil koper? Drugi mandat je dobil tako gladko, da SD še zdej vse boli, v Kopru je v petih letih naredil več kot Juriji in ostali zadnjih 50 let!!!! nemaram ga. nemaram arogance. nemaram njegovga nastopa, ampak rezultati so očitni. . . . Bajuk je dobil svojo priložnost, in takoj za tem bil poslan na smetišče zgodovine. . . .

Ja res je! Rezultati so očitni...najbolj zadolžena občina v sloveniji, takoj za ljubljano! Poleg tega, da je prodal nepremičnine in delnice Luke, ki so ble zlato jajce. Take rabimo...trošimo in polnimo si žepe na tuj račun, da pa bo ljudstvo tiho, jim dejmo dve ceste, eno ulico in eno fontano zgradit, pa bo. Glede druge zmage, pa si pozabil napisat, kakšna je bila volilna udeležba. Kakšen je bil prej koper? Meni je blo lepo mesto, s svojim značajem. Zdej s temi palmami, in hi-tech svetilkami itd, da ne omenjam turbo fontane...mi ni več nič posebnega. Neki šminkerije, ki meni osebno ne pašejo s starim mestom. Vem da sem :topic: , samo kar je treba pripisat je pač treba... :whistle:

Glede na to, da je Bavčar sam ponudil odstop, kolikor sem razumel...če so v "NS sprejeli bavčarjev odstop", bi iz tega razbral da je ponudil odstop in so ga sprejeli, potem mu odškodnina ne bi pripadala. Al pa sem narobe slišal. Kot so že eni napisali, obsojam ga zaradi tajkunizacije in pohlepa, da bi si vse sam prilastil. Napačna odločitev pa je bla ziher ta, da je prodal OMV, in pohlepno investiral v rizične donose. Prav ta pohlep se mu zdej maščuje. Šrot ima vsaj to srečo, za razliko od bavčarja, da mu podjetje nosi dobiček in pokriva dolgove. Ima vsaj hrbet pokrit. Na koncu pa, kot vsi mi, tega nagrabljenega bogastva ne bomo mogli s sabo v grob nest. Ampak nekateri imajo tolko zamegljen um, da ne vidijo svojih prijatlov, sodelavcev, sosedov, someščanov, sodržavljanov, ki bi jim prišu še kako prav vsak evro, katere bogatuni nimajo kam z njimi oz. še v napoto so jim, zaradi davkov. Na koncu, pa delavcem ne ostane več nič drugega, kot to kar se v zdej v franciji dogaja, ko so ugrabli bogate direktorje in jih imajo za talce. Prav jim bodi. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!