Skoči na vsebino

BAVČAR


sayo

Priporočene objave

Seveda in ti si plačan od njih da jih zagovarjaš al kaj. Napisal sem tiste k sem se jih spomnil. tri pikce opisujejo ostale, ki so takšni. In ko tok zagovarjaš Zokića, kdo je vzel miljarden kredit za delnice in potem z njimi jamčil? In kdo zdaj to plačuje? Pa pri vseh ostalih je isto. Ne bom ....mah škoda besed, res.

ma pisal si kar ti je na pamet palo in te pameti je malo. objektivnosti pa nobene. napisal nisi nit enga resnega škodlivca, niti enga. Kaj ti plačuješ, če je Mermal zastavil svoje delnice za kredit. povej kaj TI plačuješ?. . . Bluziš. Župana Jankovića so odrezali predno je lahko olastninil mercator, zato je delnice prodal in keš razdelil sinovoma.

Škodo je delala izključno vlada. Ropova in Janševa precej enako. . prodajala sta stvari ki so ble saniorane z davkoplačevalskim denarjem, za male pare. če je kdo to kupil ni nič škodil. škodla je prodaja.

@rdeči vragec : če bi pa delnice obdržal bi letos zgubil 70? 80? % vrednosti pa bi spet pizdila. . . . Koper postaja lepši in boljši. Govorim kot človek ki gre rad tja na šetnjo. kot zmerni uporabnik mesta Koper. od tam živečih frendov tud nism slišal silnih pritožb čez županovanje. . . pa smo vsi levi. .. Koper je bil v primerjavi z Izolo kjer živiš greznica. in tega si ni zaslužil.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za bavčarja in njemu podobne, bi zaprosil hrvate, da nam za 20 let oddajo GOLI OTOK, dokler ne bo nihče odgovarjal v tej državi, se bo to še nadaljevalo, danes že cel dan poslušam o neki pravni državi, če se lahk bavčar in ostala banda pokvarejena, sprehaja po sloveniji brez strahu, potem pravne države v sloveniji 100% NI :naughty: :naughty: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pisal si kar ti je na pamet palo in te pameti je malo. objektivnosti pa nobene. napisal nisi nit enga resnega škodlivca, niti enga. Kaj ti plačuješ, če je Mermal zastavil svoje delnice za kredit. povej kaj TI plačuješ?. . . Bluziš. Župana Jankovića so odrezali predno je lahko olastninil mercator, zato je delnice prodal in keš razdelil sinovoma.

Škodo je delala izključno vlada. Ropova in Janševa precej enako. . prodajala sta stvari ki so ble saniorane z davkoplačevalskim denarjem, za male pare. če je kdo to kupil ni nič škodil. škodla je prodaja.

@rdeči vragec : če bi pa delnice obdržal bi letos zgubil 70? 80? % vrednosti pa bi spet pizdila. . . . Koper postaja lepši in boljši. Govorim kot človek ki gre rad tja na šetnjo. kot zmerni uporabnik mesta Koper. od tam živečih frendov tud nism slišal silnih pritožb čez županovanje. . . pa smo vsi levi. .. Koper je bil v primerjavi z Izolo kjer živiš greznica. in tega si ni zaslužil.

Sej videz kopra je subjektivna stvar, jst sem napisal kako se meni zdi. Drugače pa ni poanta v tem, koliko so ble delnice vredne takrat in koliko so danes. Ker jih tudi danes ne bi prodal. Ostal je brez deleža letnega dobička. Ta pa ja odvisen zgolj od prometa in ne od vrednosti delnic ki kotirajo na borzi. Tako da ta padec delnic je pomemben samo tedaj, kadar prodajas oz. kupujes. Dividende so pa konstantne oz. se bodo večale z razvojem luke, glede na to da ima vsako leto presežek planov.

Dokler menedžerji ne bodo odgovarjali za svoja dejanja, glede na to, da so za "odgovornost" astronomsko plačani, kot to počnejo v bolj razvitih državah, ne bo nič boljše. Morda bi pa lahko kej podobnega uzakonili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pisal si kar ti je na pamet palo in te pameti je malo. objektivnosti pa nobene. napisal nisi nit enga resnega škodlivca, niti enga. Kaj ti plačuješ, če je Mermal zastavil svoje delnice za kredit. povej kaj TI plačuješ?. . . Bluziš.

Vsekakor. Ti boš vedel koliko imam pameti. Prosim, da se nespuščaš na osebni nivo, ker se tudi jaz ne. In si ne želiš, da se. Resno.

No, bom nadaljeval stavek ki ga preje nisem, ker sem pač zmotno mislil, da bo razumljen: Torej: In ko tok zagovarjaš Zokića, kdo je vzel miljardne kredite za delnice in potem z njimi jamčil? In kdo je potem krpal luknjo oz jo še krpa ki je zazijala v bankah zaradi nepokrivanja oz. nelikvidnosti teh delnic?In kdo je vse skupaj dovoil? A? Morda tisti, ki je vzel puf, ga bo vrnil? Ne. Ti. In Jaz. In vsak, ki mora po nekem neumnem zakonu denar od plače dobivat na nek TRR, da te potem lahko še DURS olupi kot banano. In taiste banke sedaj iščejo denar, da krpajo te luknje. In zahtevajo pomoč od države, medtem ko so same vse skupaj zaje....Pa ne samo od Zokića, ampak od vseh teh idiotov, katerim so banke po nekih vezah dajale kredite. Če pridem pa jaz po 5 jurjev moram pa 4 poroke s sabo privlečt, pa še hipoteko podpisat. Dajte se malo zbrat. Sicer si pa preberi malo prispevke od Piki Japoka in od Mashine, ki sta v neki temi (morda jo celo najdeš, če malo pobrskaš) zelo lepo razložila, kako vsem tem kriminalcem plačujemo njihove zablode, če ne tako pa drugače.

Malega človeka , tega pa znajo takoj vsi pojahat, pa če samo liziko ukrade.

P.S. Cartman, ne rabiš se več mučit, ker se ne mislim več ukvarjat s tvojimi posti in se iz teme umikam.

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za bavčarja in njemu podobne, bi zaprosil hrvate, da nam za 20 let oddajo GOLI OTOK, dokler ne bo nihče odgovarjal v tej državi, se bo to še nadaljevalo, danes že cel dan poslušam o neki pravni državi, če se lahk bavčar in ostala banda pokvarejena, sprehaja po sloveniji brez strahu, potem pravne države v sloveniji 100% NI :naughty: :naughty: :headbang:

In kaj si ti naredil za pravno državo. Če bi ti imel možnost biti na njihovem položaju, mi verjemi nebi bil nič bolši. Torej bodi vesel, da nisi ker drugače bi bil goli otok še za tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si ti naredil za pravno državo. Če bi ti imel možnost biti na njihovem položaju, mi verjemi nebi bil nič bolši. Torej bodi vesel, da nisi ker drugače bi bil goli otok še za tebe.

Izraz pravna država so si izmislili novodobni lopovi ki se za tem izrazom skrivajo, to je isto kot človekove pravice ; novodobni izraz ki ga nobeden ne upošteva. Taka vprašanja: kaj, saj ti bi isto naredil če bi bil na njihovem položaju, me pa najbolj razkurijo, če bomo vsi mislili tako se ne bo nič spremenilo. A je mogoče kdo slišal za POŠTENOST, a tega v tej državi ne poznamo več ? ! :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek, ki je za Slovenijo naredil velik - si sedaj, ko je zopet naredil velik (dreka) zasluži en velik počitek (10 let) na Dobu, Koper je prenobel za zake pujse debele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si ti naredil za pravno državo. Če bi ti imel možnost biti na njihovem položaju, mi verjemi nebi bil nič bolši. Torej bodi vesel, da nisi ker drugače bi bil goli otok še za tebe.

nikol ne veš, res sem vesel, da mi bogatija ne dela problemov, kaj sem storil za pravno državo, to, da skušam živeti čim bolj pošteno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi smešno kako se nekateri sekirate in kregate zaradi bavčarja, ki je le del celotne zgodbe, ki je ne morete spremeniti. dosti vas je že omenilo banke (tudi državne!), ki so iz nepojasnjenih razlogov odobrie tako velike kredite, čeprav jim je bilo jasno kakšen je riziko. in gospoda nadzorniki, lastniki... ali je res mogoče, da nihče ne bi vedel za kaj se gre? seveda ne. zakaj pa se je potem tako zgodilo? pohlep, favšija, nepremišljenost...? vse je šlo lepo in tiho, zdaj pa panika zaradi neke krize, ki naj bi bila in zgodilo se je, da se hišica iz kart sesuva. še enkrat, prepričan sem da v tej igri ni samo bavčar, veliko je še skritih in skritega. in ne se sekirat, da navadni ljudje najebejo, kajti ljudstvo s(m)o ovce in ovce je treba stričt. in to redno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da je avtor te teme v podnaslovu namesto "..." želel napisat "sranje" pa ga je bilo preveč sram. Pa ne se bat, tega imamo tolko, da bi lahko izvažali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj ko odhaja iz istrabenza,bi lahko dobil možnost v luki..

Lahko. Kot boja za privez bark.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko. Kot boja za privez bark.

Za vsak slučaj dvojno dozo betona, ker taki znajo zmerom ven priplavat... :naughty: :klicaj: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj ko odhaja iz istrabenza,bi lahko dobil možnost v luki..

tace stran, niti pomislit, še edino kolko tolko zdravo podjetje, ki ni sprivatizirano in zato laufa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tace stran, niti pomislit, še edino kolko tolko zdravo podjetje, ki ni sprivatizirano in zato laufa

kako bi šele pod njegovo strokovno žilico.... :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tace stran, niti pomislit, še edino kolko tolko zdravo podjetje, ki ni sprivatizirano in zato laufa

Kar je niso po "rusko" zafurali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mislm...........pa v to državo......in njene institucije.......nimam absolutno nobenega zaupanja več.

Cinizem nad cinizmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aroganca?????????????????????????????????????

Korupcija?????????????????????????????????????

Vse to ni več......milo rečeno......niti higienično........to vsakega....vsaj za trenutek poštenega Slovenca........mora spraviti najmanj na praznenje želodca............

Zadeva je že toliko ogabna..........da smrdi bolj, kot kup crkovine v uničevalnici crkovine!!!!!!

Mater vola.........pa jest bi obesu vse te barabe, ki so ga SPET izvolili v .............................ma brez veze........odslej samo še kradem.

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

a ni to LDSov poslanec?

Človek, ki je za Slovenijo naredil velik - si sedaj, ko je zopet naredil velik (dreka) zasluži en velik počitek (10 let) na Dobu, Koper je prenobel za zake pujse debele.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni to LDSov poslanec?

:OK:

in tudi demosov notranji minister ! :naughty:

kaj se lepše sliši ? s čem se lažje manipulira ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka... Bavčar, Rupel pa še nekaj takih, so tipični primer kameleonjega politika :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!