Skoči na vsebino

27. aprila shod proti džamiji


Noiser69

Priporočene objave

27 aprila, na dan državnosti, se v LJ (če se ne motim) pripravlja shod, kjer bodo protestirali proti zgraditvi džamije in njen podobnih objektov.

Pomoje gre tu že za neke vrste ksenofobijo in rasno/versko nestrpnost, kaj bodo na to porekli patrioti, nacionalisti, nacisti in Anti-Fašisti?

Sam nisem proti (čeprav sem čistokrvni slovenc), saj smo vendar multikulturna država, mar ne? ;)

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a smo res tako zadrti?? :headbang: tako ortodoksni, tradicionalni.... predvsem pa taki, ki smo zavestno žrtve ''ameriške ideologije'' ?

jaz ne ;) mam toliko pametnejših stvari za delat.... shod proti đamiji.... in mi bi se šli multikulturnost.... :doze:

Popravljeno . Popravil buellina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Še zmeraj gremo lahko na proti-shod.

:grim :evilgrin:

anti-fa shod

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pardoniram, ni blo tko smešno koker sem najprej mislu :D..

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četudi pustimo ob strani nevzdržno sprevrženost dejstva, da domoljubni Slovenci protestni shod pripravljajo na dan upora Slovencev proti fašističnemu in nacističnemu nasilju. Kajti za zgodovino slovenske politične misli je prav tako zanimivo, da gojijo zavedni in ponosni Slovenci, kakor si pravijo, svojo politično dikcijo na podobnih simbolnih premisah, kot jo je od konca 19. stoletja gojila in z njo še kako uspevala SLS. Stranka torej, ki je tudi v času med svetovnima vojnama politično predstavljala Slovence in je plodno sodelovala z bosanskimi muslimani in se tako v danem političnem trenutku učinkovito zoperstavljala prevladujoči srbski oziroma hrvaški politiki. To je v zgodovinski perspektivi razvoja političnega diskurza na Slovenskem dobesedna ilustracija posrečenega grafita: burek bi, džamije ne bi. Ker bodo s svojim protestniškim početjem postavili zrcalo ne le sebi, temveč vsem nam, ki čutimo pripadnost slovenski skupnosti, je napovedani shod zavednih in ponosnih Slovencev pomembno opazovati tudi v tej razvojni perspektivi. Tistih nekaj konkretnih korenjakov, ki bodo 27. aprila bržkone spet napol blazno mahali z zastavami in reproducirali politično dikcijo slovenskih narodnjakov zi druge polovice 19. stoletja, pa je z vidika humanističnih znanosti, če izvzamemo psihološko, nepomembnih. Da o Ibn Khaldunu, ki ga je zanimalo izključno spoznavanje notranjega pomena dogodkov, za moraliziranje pa je imel malo razumevanja, sploh ne govorimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hozi pa kdo tebe s tem fila, sam si itak še mal premlad da bi dejansko kakšne svoje nazore imel ;)

Tko isto kot tebe, filajo tudi "domoljube", pa dober naj se vsak vrže v kar vrjame, sam a je treba še po forumu srat, ki nima veze s tem.

Tema je shod, ne ena šmrkad proti drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hozi pa kdo tebe s tem fila, sam si itak še mal premlad da bi dejansko kakšne svoje nazore imel ;)

Tko isto kot tebe, filajo tudi "domoljube", pa dober naj se vsak vrže v kar vrjame, sam a je treba še po forumu srat, ki nima veze s tem.

Tema je shod, ne ena šmrkad proti drugi.

maš na pm ... ne bom več piso na forumo kaj takega, ker so me že večkrat tk zajebali pol ko so kaj prebrali kar ne bi smeli (glede anti-fašizma in podobnega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27.april je dan OF. Zame rezerviran za obisk Nove Štifte.

In še odgovor na vprašanje v uvodnem postu: ne, ne grem tulit... proti komu že? Jebe se mi za politiko, pa džamijo, pa cerkve,... Imam pametnejše delo.

Mimogrede, Hozi -nobena ideologija v osnovi ni slaba. Hudič pa nastane, če si jo nekateri slabo tolmačijo...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27.april je dan OF. Zame rezerviran za obisk Nove Štifte.

In še odgovor na vprašanje v uvodnem postu: ne, ne grem tulit... proti komu že? Jebe se mi za politiko, pa džamijo, pa cerkve,... Imam pametnejše delo.

Mimogrede, Hozi -nobena ideologija v osnovi ni slaba. Hudič pa nastane, če si jo nekateri slabo tolmačijo...

jah res je, dokler ma tisti svojo idejo v glavi in je z nasiljem ne poskuša vsiliti drugim, ali pa se nasilno vesti do nekoga ki ne misli enako, je načeloma vredo (sam, sej vemo vsi kk je)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nisem proti, sam če hočjo đamijo met nej si jo postavjo. Men tut noben noče dirkališča zgradit da bi lahk divjav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 aprila, na dan državnosti,

Dan državnosti je pa na drug datum - 25. junij. Torej bo shod takrat :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<H2 class=title>27. april - dan upora proti okupatorju</H2>Dan upora proti okupatorju se je pred leti imenoval Dan osvobodilne fronte - OF. Praznik sega v leto 1941, ko so se v Rožni dolini, v hiši Josipa Vidmarja zbrali Aleš Bebler, Boris Ziherl, Boris Kidrič, France Šturm, Ferdo Kozak, Josip Rus in Tone Fajfar in določili smernice za organiziran oborožen odpor proti okupatorju.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom v Novi Štifti, požegnal motor in na račun đamije ruknu eno malo laško, da bo šlo lažje dol :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nisem proti, sam če hočjo đamijo met nej si jo postavjo. Men tut noben noče dirkališča zgradit da bi lahk divjav.

Ja , sej si jo bojo ;)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dajte no. đamija itak bo, ker g. Jankovič tako želi. Jaz jim je nebi postil postavit, ker sem tipičen zadrt slovenc in sem ponosen na to! :)

manj sem ponosen na to da bomo takšni tipični Slovenci sam nekaj pisali po forumih in se pritoževali a pri tem bo žal tudi ostalo.

Če kdo meni da si res ne zaslužijo đamije naj se tega loti bol resno, to je sam mešamje zraka. Raje se bi menli o motorih kot pa o tem, bo bol produktivno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 aprila, na dan državnosti, se v LJ (če se ne motim) pripravlja shod, kjer bodo protestirali proti zgraditvi džamije in njen podobnih objektov.

malo si tile naši ljubitelji nalepk tukaj je slovenija dajejo poguma in širijo govorice o nazi shodu !

a verjameš da se bodo upali pokazati !? jaz ne !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo si tile naši ljubitelji nalepk tukaj je slovenija dajejo poguma in širijo govorice o nazi shodu !

a verjameš da se bodo upali pokazati !? jaz ne !

1. Dan boja proti ukopatorjo ja, napiso sm dan državnosti kot splošno, sm se pa spomno pol ja ko je napiso nekdo par postov nazai da je dan boja proti ukopatorjo, pač ja

Pokazali se že bojo, zdej nevem če bojo glih tisti nacisti kaj preveč upali, nem kaj reko, bomo vidli ... vsekakor bo pa tam tudi nasprotna sila :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok pol pa jz organiziram shod za popoln umik RK cerkve iz našega ozemlja, ker mam poln ku*** teh parazitov :) recimo na velko noč :evilgrin:

@motofrik: očitno se ti ne jebe glih za cerkev če greš v Novo Štifto na žegnanje :rolleyes:

sicer pa niti ne vem kaj je bl "škodljivo" in vas ogroža, al ta đamija al vsi te nakupovalni centri, se je mal za zamislt :winkiss:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo naredi proti RK shod, mam jst že prpravlen proti-proti shod.

Pa zdej k je to tko in, a bi nardil en shod proti avtomobilom ob lepem vremenu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol, da postavmo v Sloveniji vse možne molitvene in religiozne stolpe, cerkve, molilnice, ute in posekamo vse gozove in pozidamo še stanovanja za ves ta folk, da bojo mel po molitvah kam spat in živet. Pol bo pa ta naša prelepa že tko majhna država dosegla stanje blaženosti in miru. Tudi, če ne bo dela, bo pa folk mel kam it molit za bolše cajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!