Skoči na vsebino

27. aprila shod proti džamiji


Noiser69

Priporočene objave

še zmeraj neumnosti sprašuješ !?

Po sistemu ,,bolj star, bolj nor''...

Eh, vsi smo bili nekoč mladi, nafilani vsak s svojo ideologijo. Potem pa sčasoma vidiš, da ne gre z glavo skozi zid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Hozi pa kdo tebe s tem fila, sam si itak še mal premlad da bi dejansko kakšne svoje nazore imel trance_44_wink5.gif

točno to

poleg tega, zakaj bi morala biti đamija? to naši družbi ne prinese nič koristnega, prej nekoristno.

vedno več musličev bo začelo prihajat v SLO...in kaj bi rad dosegel s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno to

poleg tega, zakaj bi morala biti đamija? to naši družbi ne prinese nič koristnega, prej nekoristno.

vedno več musličev bo začelo prihajat v SLO...in kaj bi rad dosegel s tem?

To, da bi imel več inteligentnih muslimanov s katerimi se da pogovarjati, namesto takšnih 'domačih' butlov kot si ti. Še eden, ki je zašel iz 125ccm peskovnika :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

musliman, tako kot pripadnik katere koli druge religije že po definiciji ne more bit inteligenten. ker je pač vernik. tu se inteligenca konča.

blodnje kot stil življenja...whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

musliman, tako kot pripadnik katere koli druge religije že po definiciji ne more bit inteligenten. ker je pač vernik. tu se inteligenca konča.

blodnje kot stil življenja...:whistle:

brez tolerance? da vem ali je praznovanje božiča blodnja ali lep družinski praznik, ko se fajn je... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

musliman, tako kot pripadnik katere koli druge religije že po definiciji ne more bit inteligenten. ker je pač vernik. tu se inteligenca konča.

blodnje kot stil življenja...whistle.gif

Katerim blodnjam se pa ti predajaš?

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu, pa pozabil sem na vlko noč, šunko-hren-jajca ipd.?..

jaz lahko to vse jem kadarkoli in direktno iz piskra brez nošenja na kaki žegn, pa še vsak petek lahko meso jem ko nekateri ribe natepavate :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz lahko to vse jem kadarkoli in direktno iz piskra brez nošenja na kaki žegn, pa še vsak petek lahko meso jem ko nekateri ribe natepavate :evilgrin:

jaz vsak petek jem samo ribo...ihanskega brancina.....:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz lahko to vse jem kadarkoli in direktno iz piskra brez nošenja na kaki žegn, pa še vsak petek lahko meso jem ko nekateri ribe natepavate :evilgrin:

važn, da poznaš besedo žegn :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo tudi shod proti širitvi pravoslavne cerkve kdo organiziral?

Dvomim, ker modeli, ki ponavadi organizirajo takšne shode, niso dosegli ravni razgledanosti, da bi lahko razlikovali med ločinami krščanstva.

Politikov ne štejem med te, ker ti ponavadi drek mešajo izključno zaradi lastne koristi in ne zaradi kronične omejenosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, ker modeli, ki ponavadi organizirajo takšne shode, niso dosegli ravni razgledanosti, da bi lahko razlikovali med ločinami krščanstva.

Politikov ne štejem med te, ker ti ponavadi drek mešajo izključno zaradi lastne koristi in ne zaradi kronične omejenosti.

Fritz, kaj naj napišem? Nič. Si vse prav lepo odgovoril. :worship:

Ta spodnji stavek bi bil prav spodoben podpis pod avatar.

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

musliman, tako kot pripadnik katere koli druge religije že po definiciji ne more bit inteligenten. ker je pač vernik. tu se inteligenca konča.

blodnje kot stil življenja...:whistle:

upam, da se zavedas, da tudi ti spadas v to kategorijo - saj verujes v ....kar pac verujes (ce tudi v "rdeco knjizico"). :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej je res najbolje da imamo vse te verske fanatike zaprte v njihovih svetiščih in "pod kontrolo" !

kam bos pa LDS-esovce, ZARES-ne, in SD-jevce poslal?

in ne pozabi SDS-esovcev, SLS-esovcev,SNS-esovcev,in vseh ostalih -esovcev, -ejevcev in slicnih. so vsi -isti. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo tudi shod proti širitvi pravoslavne cerkve kdo organiziral?

težko ker bi dosti protesntnikov sorodniki nalamali :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam bos pa LDS-esovce, ZARES-ne, in SD-jevce poslal?

in ne pozabi SDS-esovcev, SLS-esovcev,SNS-esovcev,in vseh ostalih -esovcev, -ejevcev in slicnih. so vsi -isti. :naughty:

pa ne pozabi motosvetovcev! pa MC-jevcev, pa MK-jevcev, pa ZMKS-jevcev, pa MAKSI-jevcev, pa..... :evilgrin:

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy hvala ! :worship:

k splošni razlagi glede vere in verovanja v "rdeče knjižice" ali pa "komunistični manifest" ..... bi dodal še tole:

"verova'nje in ve'rovanje -a s (a; e)

1. glagolnik od verovati: arheološki dokazi o

verovanju starih ljudstev / verovanje v posmrtno

življenje / verovanje v čarovnice, duhove /

verovanje v svojo lastno moč / zagotoviti vsakemu

svobodo verovanja

2. kar se veruje v zvezi z bogom, nadnaravnimi

silami: verovanje obsega tudi človekov odnos do

narave, življenja; razvoj verovanja / poganska,

totemistična verovanja // kar se veruje o obstoju

česa skrivnostnega, umišljenega: zbirati

verovanja in ljudske običaje; verovanje, da rož ni

dobro imeti v spalnici, je staro / po ljudskem

verovanju je petek nesrečen dan

3. ekspr., navadno s prilastkom skupek kakih

naukov, načel, v katera se veruje: ni mogel

sprejeti novih estetskih, ideoloških verovanj"

"vernik -a m (e)

1. pripadnik kake vere: verniki se zbirajo k

molitvi

2. ekspr., s prilastkom kdor veruje v kaj sploh:

verniki v nadosebne ideale, revolucijo

3. ekspr., s prilastkom vnet zagovornik, privrženec:

gledališki verniki; verniki tehničnega razvoja"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy hvala ! :worship:

k splošni razlagi glede vere in verovanja v "rdeče knjižice" ali pa "komunistični manifest" ..... bi dodal še tole:

"verova'nje in ve'rovanje -a s (a; e)

To je Civilna religija :trance_33_sleep:. Nereligiozne strukture z prvinami religioznosti hehe :) Sem bi se šteli uglavnem vsi Izmi (komunizem, fašizem,...), amreiški way of life, itd. Uglavnem vse v kar ponavadi dogmatsko verjamemo, izvajamo rituale (npr. dan mladosti, 4. juli pri amerih,..), častimo voditelja skoraj kot boga (Tito, Stalin, Hitler, al pa pri amerih spet neko tvorbo-Demokracijo), pa še veliko več podobnosti.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A de ste složni da bi imel islamski kulturni hram u centru LJ?? Vidim de kumi čakate "domačo" pesem ki se bo vila 24 ur na dan po vreščečih megafonih. Bil sem u Sarajevu v JLA in vam povem da česa takega pred svojim domom nebi toleriral. Gre za psihološko nasilje ki ga lahko posluša samo musliman. Sicer je res da tud zvonovi niso lih nedolžni, sploh tisto ob pol noči. A mamo še vedno turške vdore??

Pa ne vem če bi živ odšel ko bi v kaki arabiji težil s kako drugo varianto?? Mislim da ne! Aja mi smo boljši, civilizirani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, RobertJur, mi imamo ustavo, zakone in predpise, ki določajo, kaj boš ti in kaj bomo vsi drugi tolerirali. Če nas pa moti nekaj v naši neposredni bližini pa se lahko še vedno umaknemo.

Mene molitev v arabščini ne moti nič manj kot cerkveni zvonovi ali odprt akrapovič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem če bi živ odšel ko bi v kaki arabiji težil s kako drugo varianto?? Mislim da ne! Aja mi smo boljši, civilizirani....

Seveda Robertjur... ker bi nekdo hipotetično, teoretično umrl, če bi si prizadeval izražati svojo vero v arabskih državah, je najbolš, da tudi mi muslimanom ne dovolimo, da bi to počeli pri nas v verskem centru... ker mi hipotetično, teoretično pri njih nimamo pravic, jih tudi oni pri nas ne bodo imeli... :evilgrin:

najlažje je stvari posploševat, dat vse muslimane v en koš in nekaj trdit, brez da bi pomislil, da med muslimani obstajajo velike razlike tako v verskem smislu, kot v njihovi kulturi... :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!