Skoči na vsebino

27. aprila shod proti džamiji


Noiser69

Priporočene objave

najlažje je stvari posploševat, dat vse muslimane v en koš in nekaj trdit, brez da bi pomislil, da med muslimani obstajajo velike razlike tako v verskem smislu, kot v njihovi kulturi... :hmm:

Jaz bi rekel, da se mi zdi Robertjur enako nestrpen, kot tisti ekstremni muslimani, o katerih govori ... Dejstvo, da ga toleriram in ne hujskam proti temu, da bi 'take morali linčati', temelji na moji strpnosti do "drugačnih" :whistle: Lahko je vesel tega dejstva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A de ste složni da bi imel islamski kulturni hram u centru LJ?? ...

Ne se preveč sekirat. Sej boš zrasu, pa boš imel večji motor, pa tud razmišljal boš drugače. Mogoče, ni pa nujno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, RobertJur, mi imamo ustavo, zakone in predpise, ki določajo, kaj boš ti in kaj bomo vsi drugi tolerirali. Če nas pa moti nekaj v naši neposredni bližini pa se lahko še vedno umaknemo.

Mene molitev v arabščini ne moti nič manj kot cerkveni zvonovi ali odprt akrapovič.

Ti si... :headbang: da ne recem kaj!!! Se ti upam tud v zivo povedat, nakazat. Lahko ti se kaksen show naredim... sej se bos lahko umaknil...

Jaz bi rekel, da se mi zdi Robertjur enako nestrpen, kot tisti ekstremni muslimani, o katerih govori ... Dejstvo, da ga toleriram in ne hujskam proti temu, da bi 'take morali linčati', temelji na moji strpnosti do "drugačnih" :whistle: Lahko je vesel tega dejstva ...

Poznam oba, pa ugan cigavega mnenja sploh ne maram videt :)

Ne se preveč sekirat. Sej boš zrasu, pa boš imel večji motor, pa tud razmišljal boš drugače. Mogoče, ni pa nujno...

Ti si res Kramp.. sej ves kje je tvoje mesto. Pa micken premisli, ce si zihr, da ves, s kom se pogovarjas... Ker mislim, da on ne bo vec zrastu... pa motor ma kr velik, ce je to merilo cesa... glede razmisljanja ma pa vsak svojega... Na tvojem mestu, bi se jaz zasekirala... O pa hvala, da mi dovolis, da se meni ni treba sekirat. Kramp... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagjči.....nikar sekirancije......

Jo je že leta 2008.....Suzuki probal zbudit......pa mu ni uspelo.

Jabat ga......"trnuljčica".......tut na miselni ravni!!

Človek mora met rad take osebke. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si... :headbang: da ne recem kaj!!! Se ti upam tud v zivo povedat, nakazat. Lahko ti se kaksen show naredim... sej se bos lahko umaknil...

Lahko komot, imaš vso pravico do svojega mnenja pa najsi je to še tako butasto vendar, v neki javni debati, moraš to mnenje tudi argumentirati, če hočeš do komu pomeni kaj več kot sikanje. Bat se ti pa res ni treba. ne maram nasilja nad ženskami, še manj pa nad osebami s posebnimi potrebami. Show pa kadarkoli ;) dokler si znotraj zakonskih toleranc, se bom res raje umaknil, če si neprebavljiva.

Da se vrnemo h temi, ki smo jo tolikokrat prežvečili, ali ima kdo kaj novega razen tega, da je v R Sloveniji cerkev ločena od države (ne najbolje pa vendar), da so vse verske skupnosti med seboj enakopravne (ne lih pa vendar) in da imajo verske skupnosti svobodo delovanja, vsi državljani pa so enakopravni ne glede na narodnost, raso spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje,gmotno stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj ali katerokolidrugo osebno okoliščino (ne lih pa vendar)? Dokler se to ne spremeni lahko vsaka verska skupnost, ki ima zemljišče, denar in potrebna dovoljenja, zgradi svoj hram. Po zakonih R Slovenije, seveda in ti se v nobenem členu ne sklicujejo na enakopravnost z zakonodajo Savdove Arabije npr., da ne omenjam tega, da je največ muslimanov v Sloveniji, Bošnjakov, po poreklu iz BiH in v BiH, kolikor se spomnim, sem videl tudi že kakšno krščansko cerkvico. Ampak to je tako ali tako nepomembno za našo debato.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok Meri, potem pa še malo nadaljuj, mi bomo pa gledali.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si res Kramp.. sej ves kje je tvoje mesto. Pa micken premisli, ce si zihr, da ves, s kom se pogovarjas... Ker mislim, da on ne bo vec zrastu... pa motor ma kr velik, ce je to merilo cesa...

:topic: Draga Mary, če je Robertjur tak alfa samec, tako velik in močen in oh in sploh, zakaj hudiča ti tu njegovo tajnico špilaš :topic:

@Fritz :worship: za napisano

nekateri pač ne dojamejo, da tako kot ne moreš kristjanov metat v en koš, tudi muslimanov ne moreš... da če si musliman še ne pomeni, da si fundamentalist, ki se mimo vrtcev sprehaja z bombami okoli pasu... da boš pol Slovenije razstrelil zato, da bi v raju do svojega deleža devic prišel...

če vam vrhunec informacij o muslimanih predstavlja zahodnoevropsko in ameriško novinarsko poročanje, bi mogoče blo pametno, da še kaj drugega pogledate in preberete... včasih je tudi tista druga pespektiva lahko zanimiva, če nič drugega ti stvari pomaga razumet, če seveda jih želiš razumet... :hmm:

se mi pa po svoje zdi zanimivo, kako so nekateri pri nas proti muslimanom... ko se ob zvokih iz minareta na Baščaršiji nažirajo čevapov in baklav pa nima nihče problemov z njimi :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga urssa!

Čist pozabila, "alfa samec"... je popularno omenjat ;) Od kje ti ideja, da njegovo tajnico špilam? Ja a se ti splača take gluposti pisat? Sploh k so dalec od resnice, pa tud fajn se ne slis... Ostalega ne bom komentirala, zihr je res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda Robertjur... ker bi nekdo hipotetično, teoretično umrl, če bi si prizadeval izražati svojo vero v arabskih državah, je najbolš, da tudi mi muslimanom ne dovolimo, da bi to počeli pri nas v verskem centru... ker mi hipotetično, teoretično pri njih nimamo pravic, jih tudi oni pri nas ne bodo imeli... :evilgrin:

najlažje je stvari posploševat, dat vse muslimane v en koš in nekaj trdit, brez da bi pomislil, da med muslimani obstajajo velike razlike tako v verskem smislu, kot v njihovi kulturi... :hmm:

Ma se obešate na mrtvo na vsako besedico!! Sej ne mislim totalno proti!! Ampak glede na to da zganjajo precej hrupa ki povprečnemu prebivalcu ni ravno domača niti razumljiva hkrati se predvaja na zelo nadležnem ozvočenju res ne vem zakaj bi trpinčili someščane??? A maš ti in še kdo kake sadistična nagnjenja?? Sicer če si ti gluh to ne moreš pospološevati, kaj ne.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Draga Mary, če je Robertjur tak alfa samec, tako velik in močen in oh in sploh, zakaj hudiča ti tu njegovo tajnico špilaš :topic:

@Fritz :worship: za napisano

nekateri pač ne dojamejo, da tako kot ne moreš kristjanov metat v en koš, tudi muslimanov ne moreš... da če si musliman še ne pomeni, da si fundamentalist, ki se mimo vrtcev sprehaja z bombami okoli pasu... da boš pol Slovenije razstrelil zato, da bi v raju do svojega deleža devic prišel...

če vam vrhunec informacij o muslimanih predstavlja zahodnoevropsko in ameriško novinarsko poročanje, bi mogoče blo pametno, da še kaj drugega pogledate in preberete... včasih je tudi tista druga pespektiva lahko zanimiva, če nič drugega ti stvari pomaga razumet, če seveda jih želiš razumet... :hmm:

se mi pa po svoje zdi zanimivo, kako so nekateri pri nas proti muslimanom... ko se ob zvokih iz minareta na Baščaršiji nažirajo čevapov in baklav pa nima nihče problemov z njimi :whistle:

O.K. če si ti Alfa opica potem se loh kar strinjam s tabo!

Ja res pametno!? Vrhunec informacij mamo mi kar tlele u Ljubljani in ne rabiš od kavbojev nič zvedet. Ja kdo pa koga meče v kak koš?? Ja itak če ti bereš koran ga bomo pa še mi?? Sej verjetno se eni tukaj v gosteh počutite skor k doma sej zna itak vsak slovenc "po naše" anede.? Je pa manjša razlika če ješ čevape na Baščaršiji al pa v Ljubljani se ti ne zdi?? Koja primerjava?:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

who the fuck is mary ?!

Mary je kura mojega soseda. Klavrna jajčka nese, ampak glasna je pa bolj kot katerikoli mujezin.

Ali si mislil kako drugo Mary?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa motor ma kr velik, ce je to merilo cesa...

O seveda je to merilo!!! Zdaj pa samo še reci, da ima velik avto, po možnosti suv-ja, pa je itak vse jasno...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma se obešate na mrtvo na vsako besedico!! Sej ne mislim totalno proti!!

Ampak 'samo malo proti', 'za hec proti', ali kako?

Sicer če si ti gluh to ne moreš pospološevati, kaj ne.?

In če imaš ti hipersenzibilna ušesa ali ti možganski sistem deluje z ultra visoko občutljivostjo, tudi ne moreš posploševati, kajneda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mary je kura mojega soseda. Klavrna jajčka nese, ampak glasna je pa bolj kot katerikoli mujezin.

Ali si mislil kako drugo Mary?

Who d fak is Hattori Hanzo? Ja dej sosedu rec, nej prinese en par klavrnih jajčk, sej drugega ni za pričakovat, glede na to kje rastejo ;)

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma sem proti džamiji.

Glede tuljenja po zvočnikih pa... človek se navadi. Jaz živim tik zraven letališča, pa letal sploh ne ''slišim''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

gledam ! who fuck mary ?!

Mary je kura mojega soseda. Klavrna jajčka nese, ampak glasna je pa bolj kot katerikoli mujezin.

Ali si mislil kako drugo Mary?

nič mi ni jasno...tale mary mora bit nekaj posebnega...mene ne štet zravn ke mam mejhnga...motor...

no kar se tiče đamije...zaenkrat mi ne paše..ko bom pa spet motor zakurblal pa mi bo vseeno...itak mi ob šaltanju poka nazaj,tako da ko se bom peljal mimo đamije bodo oni bolj presrani kot jaz od njihovih ozvočenih molitev...sicer pa se da v teh časih to rešiti tudi drugače...oddajnik na ( vsaki !! ) cerkvi, đamiji ali pagodi in vsakemu verniku ( katere koli vere ) svoj sprejemnik pa slušalko pa naj si nabijajo zvonove in molitve kadarkoli in kolikor jih je volja....

pa da ne bo kdo preveč jezen zaradi tega...pri prostovoljnih gasilcih imajo že leta pagerje za pozivanje na intervencijo ! in to samo zato , da sirene ne motijo občanov !!!! pa so prostovoljna organizacija v kateri nihče ne gleda na "vero in nacijo " in ki naredi zmeraj nekaj dobrega ,ko se zapeljejo iz gasilnega doma !!!!! in to zastonj !!!! no,ne čisto zastonj...nekateri tudi svoj dopust dajejo za intervencije...pa s svojim bencinom se pripeljejo do gasilnega doma... in vsak denar ,ki ga dobijo za koledarje,ki jih talajo pred novim letom imajo evidenco .... to so pravi verniki !!!!

vsem en tihi lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dej sosedu rec, nej prinese en par klavrnih jajčk, sej drugega ni za pričakovat, glede na to kje rastejo ;)

Kaj pa če ti sosed, ki je zares dobričina, pokloni kar kompletno Mary? Pa bosta dve. Dve Mary namreč, da ne bi kdo kaj natolceval :)

post-13034-125483234134_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič mi ni jasno...tale mary mora bit nekaj posebnega...mene ne štet zravn ke mam mejhnga...motor...

Kaj pa če ti sosed, ki je zares dobričina, pokloni kar kompletno Mary? Pa bosta dve. Dve Mary namreč, da ne bi kdo kaj natolceval :)

post-13034-125483234134_thumb.jpg

ja , zdaj mi je pa malo bolj jasno... nič posebnega.... tale mery je delala pri enem zeeeeloooo uspešnem manjžeru ... še za hrano in obleko ni zaslužila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si... :headbang: da ne recem kaj!!! Se ti upam tud v zivo povedat, nakazat. Lahko ti se kaksen show naredim... sej se bos lahko umaknil...

Poznam oba, pa ugan cigavega mnenja sploh ne maram videt :)

Ti si res Kramp.. sej ves kje je tvoje mesto. Pa micken premisli, ce si zihr, da ves, s kom se pogovarjas... Ker mislim, da on ne bo vec zrastu... pa motor ma kr velik, ce je to merilo cesa... glede razmisljanja ma pa vsak svojega... Na tvojem mestu, bi se jaz zasekirala... O pa hvala, da mi dovolis, da se meni ni treba sekirat. Kramp... :headbang:

a si ti KennyJr teme o Đamiji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!