Skoči na vsebino

27. aprila shod proti džamiji


Noiser69

Priporočene objave

Ampak 'samo malo proti', 'za hec proti', ali kako?

Ane kolk je lep hobi jemat besede iz konteksta? Kot sem ti že predlagal mal dihej preden bedarije klatiš.

Sicer pa, če maš ti obrezanga to še ne pomen de je Slovenija kakšna Arabija, pa tud če ni extremna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ane kolk je lep hobi jemat besede iz konteksta? Kot sem ti že predlagal mal dihej preden bedarije klatiš.

Sicer pa, če maš ti obrezanga to še ne pomen de je Slovenija kakšna Arabija, pa tud če ni extremna.

A se ti sam mal delaš al ti takšne naravno padejo na pamet?

Sicer pa mam rajš obrezanega oneta kot obrezan intelekt (saj razumeš - pobrita glava, bele vezalke in ukraden panterčk na majčki).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ane kolk je lep hobi jemat besede iz konteksta? Kot sem ti že predlagal mal dihej preden bedarije klatiš.

Sicer pa, če maš ti obrezanga to še ne pomen de je Slovenija kakšna Arabija, pa tud če ni extremna.

trance_28_offtopic.gif zanimivo, kako ti znaš popolnoma mimo teme, brez argumentov ljudi preprosto napadat... če ima nekdo drugačno mnenje od tvojega, še ne pomeni da je neumen itd.

Zelo lahko je bit toleranten do enako mislečih, veličina se pa kaže nekje drugje...trance_28_offtopic.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... O pa hvala, da mi dovolis, da se meni ni treba sekirat. Kramp... :headbang:

Kdaj sem pa to napisal?

Ti se k'r sekiraj. Se imaš za kej. :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa motor ma kr velik, ce je to merilo cesa...

av-24798.jpg

Ni videt...

... Pa micken premisli, ce si zihr, da ves, s kom se pogovarjas... Ker mislim, da on ne bo vec zrastu...

Hmmm, je'l zaostao? :blink:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

a je že zgrajena :? ... včer zvečer sem poslušu en zavijanje ... pa ja ne že iz đamije ?

mogoče so bili kriki iz sadjevca... al je pa kača jedla žabo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!