Skoči na vsebino

27. aprila shod proti džamiji


Noiser69

Priporočene objave

lahko bi naredili alla Dubai, zgoraj đamijo, spodaj po mega shopping center, pa duty freeje za vse nemuslimane :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok pol pa jz organiziram shod za popoln umik RK cerkve iz našega ozemlja, ker mam poln ku*** teh parazitov :) recimo na velko noč :evilgrin:

@motofrik: očitno se ti ne jebe glih za cerkev če greš v Novo Štifto na žegnanje :rolleyes:

sicer pa niti ne vem kaj je bl "škodljivo" in vas ogroža, al ta đamija al vsi te nakupovalni centri, se je mal za zamislt :winkiss:

lp

no, pa se bova skupaj v peklu grela. :whistle: sem vedla, da ne bom edina. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, kaj bom pa jaz delal 27tega. ja seveda, na koncertu tine turner bom pivce točil in si žvižgal. drugače pa naj že končno postavijo vsaj to eno džamijo. free your mind. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kađiva...

@motofrik: očitno se ti ne jebe glih za cerkev če greš v Novo Štifto na žegnanje rolleyes.gif

-v gostilno lahko greš tudi na sok...

Malo si provociral, pa ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred parimi meseci je bil v avstriji en velik škandal glede muslimanov, saj naj bi njihova sveta knjiga- koran- nasprotovala načelom demokracije. In kaj zdaj narediti?

a) spremeniti posamezne točke korana

b ) prilagoditi zakone tako, da bo v skladu z koranom

c)...?

(tema 2 urnega testa pri nemščini)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred parimi meseci je bil v avstriji en velik škandal glede muslimanov, saj naj bi njihova sveta knjiga- koran- nasprotovala načelom demokracije. In kaj zdaj narediti?

a) spremeniti posamezne točke korana

b ) prilagoditi zakone tako, da bo v skladu z koranom

c)...?

(tema 2 urnega testa pri nemščini)

Program in delovanje Heiderjevcev tudi nasprotuje načelom demokracije. In kaj zdaj narediti? Znotraj slovenskega ustavnega in pravnega reda je sporazum z Vatikanom en lep pravni spaček, zaposlovanje verskega osebja v državni upravi pa precejšen nateg načela ločitve cerkve od države. In kaj zdaj narediti?

Kot prvo, reprezentativna demokracija ni nikoli idealna. Ko pa govorimo o sekularnih reprezentativnih demokracijah pa je tako ali tako najboljša zaščita pred verskimi vplivi, stroga ločitev cerkve od države in ZAHTEVA, da se vse religije držijo ustavnega reda. Tiste, ki tega niso sposobni se sankcionira. Vendar, če enim nekaj dovoljuješ, potem pričakuj, da bodo tudi drugi to zahtevali.

Religija bi pač morala ostati na ravni odnosa med posameznikom in Silo in se ne bi smela prelivati v urejanje družbe. Silo pač različni ljudje različno dojemajo ali ne dojemajo. In to bi morale spoštovati tudi vse religiozne inštitucije. Zato, odjebite tisti muslimani, ki ne prenesete pogleda na Mohamedovo karikaturo. In odjebi tisti del RKC, ki te moti erotična inštalacija Marije.Nimate duhovne moči, da bi bili nad tem in nimate intelektualne ravni, da bi se zavedali časa, v katerem živite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač treba dojeti da biti slovenec še ne pomeni avtomatično da pripadaš točno določeni veroispovedi. Če odmislim muslimane bi pasport in državljanstvo morali vrniti še kakšni krišnovci, in budisti, pa jehove priče in tisti ki poslušajo oliverja dragojeviča.Strinjam se da je odnos z bogom(silo) osebna stvar, hrami pa vseeno imajo svojo vlogo. Če drugega ne vsaj arhutekturno obogatijo kraj v katerem obstajao. Nemalokrat pa dodajajo vsebine tudi na kulturni ravni. Prepvedi in nagajanje vodi v polarizacijo preko vsake mere, namesto da bi delali na dialogu. Tudi nestrpneži bi morali biti veseli. Bodo vsaj vedeli kje so frišni muslimani za klofat. In to petkrat na dan jih bodo klicali.

Več kot je religij nabranih na istem mestu bolje je za mesto in ekonomijo mesta. Dokazljivo še iz srednjega veka.

Dokler mi ne jemljejo denarja in časa, in dokler mi ne poskušajo prevzgojiti otroke nimam nič proti nikomur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač treba dojeti da biti slovenec še ne pomeni avtomatično da pripadaš točno določeni veroispovedi. Če odmislim muslimane bi pasport in državljanstvo morali vrniti še kakšni krišnovci, in budisti, pa jehove priče in tisti ki poslušajo oliverja dragojeviča.Strinjam se da je odnos z bogom(silo) osebna stvar, hrami pa vseeno imajo svojo vlogo. Če drugega ne vsaj arhutekturno obogatijo kraj v katerem obstajao. Nemalokrat pa dodajajo vsebine tudi na kulturni ravni. Prepvedi in nagajanje vodi v polarizacijo preko vsake mere, namesto da bi delali na dialogu. Tudi nestrpneži bi morali biti veseli. Bodo vsaj vedeli kje so frišni muslimani za klofat. In to petkrat na dan jih bodo klicali.

Več kot je religij nabranih na istem mestu bolje je za mesto in ekonomijo mesta. Dokazljivo še iz srednjega veka.

Dokler mi ne jemljejo denarja in časa, in dokler mi ne poskušajo prevzgojiti otroke nimam nič proti nikomur.

zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam nič proti če jo zgradijo samo po mojem mnenju si ne zaslužjo...

to me matra: kaj bojo z 40m visokim minaretom(raketo)??? poletel in raziskoval vesolje??? :alien1: :alien1:

upam da ne bojo mel zvočnike gor na raketah... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol, da postavmo v Sloveniji vse možne molitvene in religiozne stolpe, cerkve, molilnice, ute in posekamo vse gozove in pozidamo še stanovanja za ves ta folk, da bojo mel po molitvah kam spat in živet. Pol bo pa ta naša prelepa že tko majhna država dosegla stanje blaženosti in miru. Tudi, če ne bo dela, bo pa folk mel kam it molit za bolše cajte.

Ti s' fuknen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj?

Tam kjer se prepletajo veroizpovedi, običaji in kulture so po navadi ljudje bolj tolerantni. Kjer raznolikosti ni, se porajajo predsodki. Kjer je toleranca je mir, kjer je mir ekonomija teče ljude so siti in mirni. V vojvodini je v enem samem mestu registriranih 18 narodnih manjšin vse imajo svoje kulturne centre, mošeje, cerkve katedrale, tudi džamije. Kaj češ lepšega kot v lastem mestu zvedeti o različnih načinih življenja. tam so vedno so pretresi prihajali od zunaj. Potem pa pogledaš npr vukavar ali sarajevo(Jeruzalem kot ekstremen primer do kam se da stvar zjeb...) kjer se niti trije ne morejo zmenit kaj in kako. Raketa je stvar arhitekturnega natečaja, Đamija da ali ne je pa stvar odprtosti družbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač treba dojeti da biti slovenec še ne pomeni avtomatično da pripadaš točno določeni veroispovedi. Če odmislim muslimane bi pasport in državljanstvo morali vrniti še kakšni krišnovci, in budisti, pa jehove priče in tisti ki poslušajo oliverja dragojeviča.

Dokler mi ne poskušajo prevzgojiti otroke nimam nič proti nikomur.

Žal zadnje čase biti slovenec pomeni kimati, popuščati, kot je en že nekje napisal, biti bečki konjušar.... Vam ni jasno da slovenca skoraj ni več? Povoženi smo tako od bivše juge kot od famozne EU. Škoda besed.

In, da, poskušajo ti prevzgojiti otroke. Z raznimi kajmaki in marmeladami, z raznimi Vesoti ti non stop (in tvojim otrokom) vcepljajo svojo kulturo, svoj način obnašanja in svoj prepričanja, ki ti, hočeš nočeš zlezejo pod kožo. Prav tako se motiš, če misliš, da ni vpliva, sprehodi se malo po šolskih hodnikih, kamorkoli pogledaš, briljantina, značilna izgovorjava za katero vemo, kam spada in to iz ust otrok, ki so tu rojeni, še hujše, njihovi starši so tu rojeni. In naši reveži slovenčki začnejo zavijati in se tako obnašati, zato da niso izločeni, saj vsi vemo kaj je kriza identitete in uveljavljanje mladine v najhujših letih. Nekje bolj, nekje manj.

Kje je še razno famozno promoviranje vsega kar vsaj malo diši po jugu, kaj se vrti na vseh radijskih postajah, za katere izdelke delajo slovenske estradne zvezde reklame..... itd lahko bi našteval dve strani ali več. Najlaže pa je vse to zanikati.

Ampak verjetno sem homofobičen zadrtež, a ne?

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak verjetno sem homofobičen zadrtež, a ne?

To ne vem, me pa zanima, če gledaš razne 'jodlberg' oddaje, kot so Na zdravje in podobne? "Slovensko", pa to ...

Popravljeno . Popravil mashina
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, odjebite tisti muslimani, ki ne prenesete pogleda na Mohamedovo karikaturo. In odjebi tisti del RKC, ki te moti erotična inštalacija Marije.Nimate duhovne moči, da bi bili nad tem in nimate intelektualne ravni, da bi se zavedali časa, v katerem živite.

word.

nimam nič proti če jo zgradijo samo po mojem mnenju si ne zaslužjo...

po eni strani se strinjam (n.pr. ko bo katedrala v riyad-u....)

po drugi, zakaj si ne bi zasluzili ?

to me matra: kaj bojo z 40m visokim minaretom(raketo)??? poletel in raziskoval vesolje??? :alien1: :alien1:

upam da ne bojo mel zvočnike gor na raketah... :unsure:

kaj pa mislis drugega ? ringlspil ?

Tam kjer se prepletajo veroizpovedi, običaji in kulture so po navadi ljudje bolj tolerantni. Kjer raznolikosti ni, se porajajo predsodki. Kjer je toleranca je mir, kjer je mir ekonomija teče ljude so siti in mirni. V vojvodini je v enem samem mestu registriranih 18 narodnih manjšin vse imajo svoje kulturne centre, mošeje, cerkve katedrale, tudi džamije. Kaj češ lepšega kot v lastem mestu zvedeti o različnih načinih življenja. tam so vedno so pretresi prihajali od zunaj. Potem pa pogledaš npr vukavar ali sarajevo(Jeruzalem kot ekstremen primer do kam se da stvar zjeb.. .) kjer se niti trije ne morejo zmenit kaj in kako. Raketa je stvar arhitekturnega natečaja, Đamija da ali ne je pa stvar odprtosti družbe.

problem nastane, ko to na silo uveljavljajo "v tujini", medtem ko je vecina islamskih drzav striktno proti kakrsnikoli drugi verski arhitekturi v lastnih krajih. zakaj le.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal zadnje čase biti slovenec pomeni kimati, popuščati, kot je en že nekje napisal, biti bečki konjušar.... Vam ni jasno da slovenca skoraj ni več? Povoženi smo tako od bivše juge kot od famozne EU. Škoda besed.

tko je to, zato smo pa imel samostojno državo samo 13 let :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal zadnje čase biti slovenec pomeni kimati, popuščati, kot je en že nekje napisal, biti bečki konjušar.... Vam ni jasno da slovenca skoraj ni več? Povoženi smo tako od bivše juge kot od famozne EU. Škoda besed.

Žal nimamo tradicije, močne, kot Škoti, ali Islandci, ali Eskimi, ali Japonci ... o, jej, a same otoke naštevam? :-)

Vse drugo je "šišenski miks" - edin Kitajci se še nekak upirajo ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam ni jasno da slovenca skoraj ni več? Povoženi smo tako od bivše juge kot od famozne EU. Škoda besed.

Ampak verjetno sem homofobičen zadrtež, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nima veze če se ti al pa kdorkol piše na vić ić whatever...sam da je človk...da se zna obnašat, da je kulturn, da je vzgojen...KAR JIH VEČINA NI (mišljeno za vse narodnosti ki živijo v slo) in največji problem je ker vsi mečejo vse v isti koš...no če je vsak k se piše na ić vić ĆEFUR pol imate probleme sami s sabo! a potem so tudi vse bejbe kur** pa vsi k so premožni so ukradl denar nekje itd...lahko je nekdo k se piše na ić vić veliko boljša oseba kot si mislite...ne moreš soditi človeka k ga sploh ne poznaš in govort da je slaba oseba itd.

problem je v vseh tako v južnjakih (ćefurjih) kot slovencih!

zame tist k se piše na ić in k se zna obnašat in k se ne meče vn po obnašanju itd ni ćefur!

tega se nikol ne bomo rešil zato ker vsak misli s svojo glavo in vsak ma svoje mišljenje (enim je všeč enim ni)

jst sm našu rešitev...pač ne maraš nobenga razn sebe pa si zmagu :evilgrin: O:-)

Popravljeno . Popravil Kane
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!