Skoči na vsebino

27. aprila shod proti džamiji


Noiser69

Priporočene objave

Ampak verjetno sem homofobičen zadrtež, a ne?

Nope, sam ene mal ksenofobičen... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janković bo kazensko ovadbo zoper neznanega storilca vložil "zaradi javnega spodbujanja sovraštva, nasilja oz. nestrpnosti". Besedilo na letaku, ki poziva na shod proti džamiji 27. aprila, po mnenju občinske pravne službe in odvetnikov ustreza navedenemu, je pojasnil župan.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janković bo kazensko ovadbo zoper neznanega storilca vložil "zaradi javnega spodbujanja sovraštva, nasilja oz. nestrpnosti". Besedilo na letaku, ki poziva na shod proti džamiji 27. aprila, po mnenju občinske pravne službe in odvetnikov ustreza navedenemu, je pojasnil župan.

:rolleyes:

Epilog tega me pa iskreno zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene džamija ne moti, moti pa me lokacija, zakaj bežigrad, zakaj ne fužine ali pa štepanjc :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27.april je dan OF. Zame rezerviran za obisk Nove Štifte.

In še odgovor na vprašanje v uvodnem postu: ne, ne grem tulit... proti komu že? Jebe se mi za politiko, pa džamijo, pa cerkve,... Imam pametnejše delo.

Mimogrede, Hozi -nobena ideologija v osnovi ni slaba. Hudič pa nastane, če si jo nekateri slabo tolmačijo...

?? a ni žegen cerkvena zadeva ???? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno bomo tudi pri nas dobili samomorilce z bombami !!!

edino to ne bodo vedeli,da sem unih 92 devic jaz že nabrusu.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene džamija ne moti, moti pa me lokacija, zakaj bežigrad, zakaj ne fužine ali pa štepanjc :whistle:

Mene motoristi ne motijo. Motijo me samo tisti, ki vozijo Yamahe. Zakaj Yamaha, zakaj ne Honda ali pa Suzuki? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene motoristi ne motijo. Motijo me samo tisti, ki vozijo Yamahe. Zakaj Yamaha, zakaj ne Honda ali pa Suzuki? :whistle:

Itaq so vsi, ki nimajo denarja za BMW, navadne šleve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene motoristi ne motijo. Motijo me samo tisti, ki vozijo Yamahe. Zakaj Yamaha, zakaj ne Honda ali pa Suzuki? :whistle:

kaj pa imajo motorji vezo z džamijo, :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Epilog tega me pa iskreno zanima.

kri je noro, noro tekla ! CZD song :evilgrin:

drugače pa sem slišal pojočega majorja da bo protestiral okrog parlamenta nekaj pred dvanajsto ! mogoče pridejo še podobnikovi bratje in šeškova familija, dvignit ovadbe & položnice ! :P

mogoče pa bo že danes generalka na ŽAK-u ?! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj slovenija in urbanizem nimata skupnih točk...ne vem kaj se je za usajat. Naj imajo ljudje đamijo.

Sicer pa večini sploh ni jasno kje naj bi se to gradilo in vam povem, da je tak kotiček kjer res nikogar nebi motila.

Živi in pusti živeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk k đamija z bežigradom :whistle:

Kakšno vezo pa ima s Fužinami ali Štepanjskim naseljem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno vezo pa ima s Fužinami ali Štepanjskim naseljem?

ne bo se jim treba vozt za bežigrad in tam delat gužvo, pejt enkrat pogledat na kodeljevo, kadar imajo tam mašo, v,se ulce in pločniki okrog dvorane kodeljevo so zaparkirani, tko da se ene dve uri tam slploh ne da premikat, samo peš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo se jim treba vozt za bežigrad in tam delat gužvo, pejt enkrat pogledat na kodeljevo, kadar imajo tam mašo, v,se ulce in pločniki okrog dvorane kodeljevo so zaparkirani, tko da se ene dve uri tam slploh ne da premikat, samo peš :whistle:

A res? In ti imaš točne podatke o verski pripadnosti prebivalcev Fužin in Štepanjca, da tako zlahka trdiš, da sta to pretežno muslimanski soseski? No, ko ugotoviš, kje je največja koncentracija Srbov, jim lahko odneseš tja SPC, ki je poleg centra mesta. Potem lahko še za evangeličane poskrbiš in jim Trubarjevo cerkev prestaviš nekam bližje. Ko to opraviš bomo našli še kaj zate, ki te tako skrbi, kje bodo imeli verniki parkirišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo se jim treba vozt za bežigrad in tam delat gužvo, pejt enkrat pogledat na kodeljevo, kadar imajo tam mašo, v,se ulce in pločniki okrog dvorane kodeljevo so zaparkirani, tko da se ene dve uri tam slploh ne da premikat, samo peš :whistle:

wow parkiranje pa še raketa. Res jih je treba ustavit. Grem stavit da je večja gužva po cestah okoli usakega nakupovalnega centra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow parkiranje pa še raketa. Res jih je treba ustavit. Grem stavit da je večja gužva po cestah okoli usakega nakupovalnega centra.

Je treba bit fouš. A veš, kolk je to enih audijev pa bmwjev pa tega?! :o)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? In ti imaš točne podatke o verski pripadnosti prebivalcev Fužin in Štepanjca, da tako zlahka trdiš, da sta to pretežno muslimanski soseski? No, ko ugotoviš, kje je največja koncentracija Srbov, jim lahko odneseš tja SPC, ki je poleg centra mesta. Potem lahko še za evangeličane poskrbiš in jim Trubarjevo cerkev prestaviš nekam bližje. Ko to opraviš bomo našli še kaj zate, ki te tako skrbi, kje bodo imeli verniki parkirišča.

sigurn jih je več v fužinah in sštepanjskem, to ti lohk povem, ker sem star bežigrajčan,in tudi kakšno leto sem živel v fužinah in štepanjskem, SPC pa itak že dolg stoji, tko da ne vem kaj ima to z đamijo ki še ne stoji, zame pa ni potrebno, ker nisem vernik :unsure: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je za Bežigradom prostor, ki ustreza.In verjetno ga med Štepcem in Fužami ni. Simpl k pimpl. Pa taka infrstruktura mora bit blizu centra. Da mesto zgleda mesto, ne pa k kšna razširjena vas. Kar u bistvu tud je ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurn jih je več v fužinah in sštepanjskem, to ti lohk povem, ker sem star bežigrajčan,in tudi kakšno leto sem živel v fužinah in štepanjskem, SPC pa itak že dolg stoji, tko da ne vem kaj ima to z đamijo ki še ne stoji, zame pa ni potrebno, ker nisem vernik :unsure: :whistle:

No, jaz sem pa mlad Štepanjčan pa rajši vidim, da je mošeja tam pri vas. Deal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!