Skoči na vsebino

27. aprila shod proti džamiji


Noiser69

Priporočene objave

Z velikim veseljem sem se odpravil na dopust v Turčijo. Najprej sem se kulturno ukekiu na meji Turški. Mašina papir,svilko papir, ta papir un papir. Končno so me spustil čez mejo. In končno Carigrad, Istanbul. V nedelo bo tm prvič dirka za MX GP, zgleda da je čas da tud naša dežela dobi ta svoj 40 metrski minaret. Mesto minaretov. U kera zabloda, k kmet pride iz vasi ampak ne more vas iz kmeta. Prestrašenga me nategujejo na vsakem vogalu. Ko končno zaspim prepoten od vsega me že čist prekurjen zvočnik vrže u zrak. Iz njega nekoga iz kože dajejo. Fak. Po treh dneh spokam nazaj proti poznanim krajem. Na dretje iz zvočnikov sem se tolk navadu, da si vsake tolk cajta odprem You tube na to temo. Nazaj med naše brate hrvate. Vmes prespim še v mestu treh narodov kultur miselnosti. razstreljenem, kulturnem spomeniku. da me infrastruktura ne doleti dovolj v Sarajevu še prespim. Pri pravem Bosancu, ki je še alter psihič za piko na I. Pustim se še THCzirati, da mi ja udar na psiho. da ne bi spustu kšnga detajla. In tak pristanem na jadranu med nemškimi nagci. Pa da ne bi govoru ,kok mi te dežele sucks, sm šou še za pet tednov v najbolj liberalno musličko deželo Tunizijo. Cel krog so ženi težil vsi k se jim že al pa še dvigne organ. Še k sva se skrivala v samoti kampa so vaščani skor da pljuval za nama. Pogled izda svašta. Tko da teli slovenski muslimani so super. I love all. Končno bodo dobil svoj hram kulture. Noben ne teži. Ta lajf je res awesome. Sm pa kr mau fouš bežigrajčanom k bodo mel pristne molitvice. Men u Štepcu sam turbo boom box seka vn iz avtomobilov z glasbo, uno ta pristno. Ampak to je majka u primerjavi z lokacijo ob železnici. Uni po keri balkan expres pele. Pa ta pristni za lublanco so full najs ljudje. Sproščeni, zgarani se sprehajajo v družbicah. Družabno čoveče. Da bi me blo njih strah. U štepcu so bli najbl zlobni uni s pristnimi slovenskimi imeni in nadimki.

Popravljeno . Popravil pirurirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem pa mlad Štepanjčan pa rajši vidim, da je mošeja tam pri vas. Deal ;)

deal, še dober da sem se odselu u hribe :rolleyes::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deal, še dober da sem se odselu u hribe :rolleyes::whistle:

Nakladam, nisem (še) Ljubljančan . Edino kar sem ti hotel povedati je, da ne ti ne jaz nisva neka faktorja odločanja o tem, kje si bodo muslimani zgradili to bajto saj bi v tem primeru vsak lahko povedal 1000 osebnih razlogov za ali proti. Zakon pravi približno tako: če imaš zemljišče, vsa dovoljenja in denar, lahko gradiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakladam, nisem (še) Ljubljančan . Edino kar sem ti hotel povedati je, da ne ti ne jaz nisva neka faktorja odločanja o tem, kje si bodo muslimani zgradili to bajto saj bi v tem primeru vsak lahko povedal 1000 osebnih razlogov za ali proti. Zakon pravi približno tako: če imaš zemljišče, vsa dovoljenja in denar, lahko gradiš.

v zakon je nujno treba vključiti še (- če ti Mashina dovoli.) :naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakladam, nisem (še) Ljubljančan . Edino kar sem ti hotel povedati je, da ne ti ne jaz nisva neka faktorja odločanja o tem, kje si bodo muslimani zgradili to bajto saj bi v tem primeru vsak lahko povedal 1000 osebnih razlogov za ali proti. Zakon pravi približno tako: če imaš zemljišče, vsa dovoljenja in denar, lahko gradiš.

važen, da pogovor teče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

demonstracija, kontra-demostracija ali demonstracija proti kontra-demonstraciji ?!

kdo bi vedel. samo da bo veselo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima izzid tega zborovanja. Verjetno pa jo bodo postavili, če je že Zoki tako goreč zagovornik postavitve. In če bo ta stala kje blizu Jankovića, bomo zbrali sredstva za nakup močnega ozvočenja. Da bo vrli Ljubljanski župan imel kaj od nje...

Če pa se mene vpraša, nima džamija kaj početi v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma slej ko prej bo, pač sej so že lep čas bosanci (tle mislim večino juge ne sam ene :D) kod nas, pa sej je prov da dobijo đamijo.

Ampak zdele je pa res mal neprimeren čas, pa še pod kakimi pogoji. Pač je en njihov (sve je naše :D) na poziciji pa so zagrabil šanso.

Sem pa tudi jaz proti!

Pa če bo potrebo bom naredu shod proti slikcam na forumu :D, aja imenoval se bo Anti jpg (sej ni važen vsebina sam da je anti :D)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jankovič ni musliman, zato ga ne mešat z muslimani, :whistle::whistle:

...in zakaj je potem tako goreč zagovornik postavitve? Ali pa si ga vprašal, če je muslim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in zakaj je potem tako goreč zagovornik postavitve? Ali pa si ga vprašal, če je muslim...

sigurn ni muslim, mogoče računa na volilne glasove, velik jih je, sigurn več, kot tistih, ki se z đamijo ne strinjajo, saj veš, politika je kurba :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurn ni muslim, mogoče računa na volilne glasove, velik jih je, sigurn več, kot tistih, ki se z đamijo ne strinjajo, saj veš, politika je kurba :whistle:

sej to vam je jasno da obstajajo državljani muslimanske veroizpovedi, ki so rojeni in šolani v sloveniji in nimajo nobene druge države kateri bi rekli dom. Če je prva generacija zapustila svoje vukojebine se druga in tretja ne istovetita s svojim geografskim poreklom. Edina stvar ki jim je ostala od "tam" je vera njihovi staršev in verjetno kakšna pooglenela koliba. Vsak bi moral imeti pravico do svojega boga in templja. Še dobro da so pravoslavno cerkev postavili dovolj zgodaj da kdo še iz tega ne dela kdo problem. Osebno me je bolj strah jehovcev kot muslijev. Une tete s stražnimi stolpi ...

Ne bi rekel da gre za glasove, ker nismo jesenice ali veleje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ETV1000 ''Osebno me je bolj strah jehovcev kot muslijev. Une tete s stražnimi stolpi ... ''

Ni panike, sem jim lepo povedal da imajo dve možnosti: da gredo sami, ali pa jim jaz pomagam... Ni jih bilo več k meni.

Saj, v končni fazi -če je že vse v Ljubljani, pa naj bo še džamija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to vam je jasno da obstajajo državljani muslimanske veroizpovedi, ki so rojeni in šolani v sloveniji in nimajo nobene druge države kateri bi rekli dom. Če je prva generacija zapustila svoje vukojebine se druga in tretja ne istovetita s svojim geografskim poreklom. Edina stvar ki jim je ostala od "tam" je vera njihovi staršev in verjetno kakšna pooglenela koliba.

Iz katere vukojebine so pa tvoji prlezli?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz katere vukojebine so pa tvoji prlezli?

mal pred Šmarno Goro desno kaj se zdej delaš da ne veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ma narod cajt.. js sm tud bolj proti kot za... ampak mamo prej večje probleme v Sloveniji kot ena kurčeva đamija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ma narod cajt.. js sm tud bolj proti kot za... ampak mamo prej večje probleme v Sloveniji kot ena kurčeva đamija ;)

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!