Skoči na vsebino

27. aprila shod proti džamiji


Noiser69

Priporočene objave

ta dnar k ga porabijo za to đamijo bi lahk porazdelili med delavce ki še niso dobili zasluženo plačo.

kaj te njih briga če na stotine ljudi tolko da ne umira od lakote, glavno da lahko molijo za tiste k nimajo kruha v upanju da jih bo alah nafutral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta dnar k ga porabijo za to đamijo bi lahk porazdelili med delavce ki še niso dobili zasluženo plačo.

kaj te njih briga če na stotine ljudi tolko da ne umira od lakote, glavno da lahko molijo za tiste k nimajo kruha v upanju da jih bo alah nafutral :whistle:

Sej ne plačuje država za to ampak so $$ zbrali sami (če jih bomo dovolj dolgo jebal bo pa kaj primaknila tudi savdova arabija. Tega si pa res noben ne želi). Tudi parcela jim ni bila ravno podarjena. Uradno je vprašanje đamije v ljubljani še vedno samo urbanistično. Se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta dnar k ga porabijo za to đamijo bi lahk porazdelili med delavce ki še niso dobili zasluženo plačo.

kaj te njih briga če na stotine ljudi tolko da ne umira od lakote, glavno da lahko molijo za tiste k nimajo kruha v upanju da jih bo alah nafutral :whistle:

Jada, jada....to, da se pa take odpravnine, nagrade in podobno izplačujejo vodilnim, je pa OK. Sam da so naši, a ne.

Pa je čist vseeno, če gre direkt iz naših žepov. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta dnar k ga porabijo za to đamijo bi lahk porazdelili med delavce ki še niso dobili zasluženo plačo.

kaj te njih briga če na stotine ljudi tolko da ne umira od lakote, glavno da lahko molijo za tiste k nimajo kruha v upanju da jih bo alah nafutral :whistle:

S svojim dnarjem valjda lahk delajo, kar hočejo, right?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se kej tepel za svobodo naroda :D?

ni bilo nobenega ki bi se nam upal postaviti po robu ! se je pa pričela dekonstrukcija kapitalizma in s tem gibanje za novo družbo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne plačuje država za to ampak so $$ zbrali sami

S svojim dnarjem valjda lahk delajo, kar hočejo, right?

Prvo so ja neki palamudili,da bodo dali sami denar in da denar ni problem.Potem pa je bilo večkrat po TV povedano,da bo morala,dati tudi država denar!In to sploh ne kaj malega ampak kar lepo vsoto!Verjetno,da bodo lahko imeli še lepša stanovanja :evilgrin: in še bolje opremljen kemični laboratorij :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo so ja neki palamudili,da bodo dali sami denar in da denar ni problem.Potem pa je bilo večkrat po TV povedano,da bo morala,dati tudi država denar!In to sploh ne kaj malega ampak kar lepo vsoto!Verjetno,da bodo lahko imeli še lepša stanovanja :evilgrin: in še bolje opremljen kemični laboratorij :evilgrin:

ja kok si pa ti srčkan, ko si :evilgrin: ...

Zanimiva debatica se je razvila tudi tukaj ...

Stvar je simpl - država podpira RKC, podpira to in ono ... RKC pač zgublja monopol ... ;)

Mimogrede - a hodi kdo kaj v cerkev v nedeljo v Ljubljani? Kakšna je 'zasedenost'?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bodo lahko imeli še lepša stanovanja :evilgrin: in še bolje opremljen kemični laboratorij :evilgrin:

PS: cerkev ima pa pri nas celo svoje šole za brain-washing, da o firmah, v katere investira svoj kapital, ne govorimo ... se ti to ne zdi 2much? ;) Aja- seveda je v cerkvenih šolah tudi kak laboratorij ... le zakaj, le zakaj ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še to da se malce primem za naslov teme !

Na Policijski upravi Ljubljana je od napovedanih ponedeljkovih shodov ob dnevu boja proti okupatorju prijavljen en shod, ki ga pripravlja Fronta za svobodo sveta, so zatrdili na PU Ljubljana. Po poročanju nekaterih medijev je shod napovedala tudi Zveza domoljubnih društev Hervardi, a po podatkih policije shod ni prijavljen.

Shod domoljubnih društev sicer po trditvah predstavnice za odnose z javnostmi na PU Ljubljana Maje Adlešič ni prijavljen, medtem ko je po poročanju nekaterih medijev predstavnik zveze domoljubnih društev Andrej Šiško zatrdil, da so shod prijavili v predpisanem roku, odgovora pa še niso prejeli.

(STA)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predstavnik zveze domoljubnih društev Andrej Šiško zatrdil, da so shod prijavili v predpisanem roku, odgovora pa še niso prejeli.

(STA)

Lol, koje 'šikaniranje'. Očitno jih 'družba ne mara'?

Miogrede - še opis dogodkov na FiloFaxu ... kako so študentje FF "nadlegovali" slovenske domoljube, ki so si le prišli ogledati predavanje o nacizmu ... TUKAJ

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dajte no. đamija itak bo, ker g. Jankovič tako želi. Jaz jim je nebi postil postavit, ker sem tipičen zadrt slovenc in sem ponosen na to! :)

manj sem ponosen na to da bomo takšni tipični Slovenci sam nekaj pisali po forumih in se pritoževali a pri tem bo žal tudi ostalo.

Če kdo meni da si res ne zaslužijo đamije naj se tega loti bol resno, to je sam mešamje zraka. Raje se bi menli o motorih kot pa o tem, bo bol produktivno.

!!!!! Se pridružujem!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo so ja neki palamudili,da bodo dali sami denar in da denar ni problem.Potem pa je bilo večkrat po TV povedano,da bo morala,dati tudi država denar!In to sploh ne kaj malega ampak kar lepo vsoto!Verjetno,da bodo lahko imeli še lepša stanovanja :evilgrin: in še bolje opremljen kemični laboratorij :evilgrin:

In če da naša država to pomeni, da gree NAŠ denar!!!! Kaj VAM ni jasno....vsak prišlek ima svoje stanovanje in celo "KUČU", pa poglejte kolk revščine med slovenci, ker ne dobijo niti osnovnega.....ja idiotizem se gremo.

pa tole je prvič , da sem se osebno vpletel v politiko o kateri blage veze nimam in ja res je niti zanima me ne1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če da naša država to pomeni, da gree NAŠ denar!!!! Kaj VAM ni jasno....vsak prišlek ima svoje stanovanje in celo "KUČU", pa poglejte kolk revščine med slovenci, ker ne dobijo niti osnovnega.....ja idiotizem se gremo.

Sori, ti se greš idiotizem.

Preden drugič kar nekaj vsevprek pljuvaš in posplošuješ, se malo pozanimaj, o čem sploh govoriš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce sem gledal slike z antifasisticnega shoda. Vse lepo in prav,ampak ne razumem zakaj so med drugim plapolale jugoslovanske in sovjetske zastave?

Sam imam podobno mnenje o fasizmu,komunizmu in nacizmu. No,sej se ne cudim da so si nekateri zakrivali obraze.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce sem gledal slike z antifasisticnega shoda. Vse lepo in prav,ampak ne razumem zakaj so med drugim plapolale jugoslovanske in sovjetske zastave?

Sam imam podobno mnenje o fasizmu,komunizmu in nacizmu. No,sej se ne cudim da so si nekateri zakrivali obraze.

lp

Bravo pro. Po posnetkih na tv sem lahko ugotovil da imamo kot odgovor na ultra desnico samo preživete simbole in nekaj borbenih evergeenov(ki so železni repetoar v mojem avtu). Kot da obstaja samo to. Kot da se slovenija ni odcepila in je še vedno del neke večje slovanske ideje. Cenim NOB in sentiment, pa proletariat, ampak je enaka možnost da me boš videl korakat pod peterokrako kot hakenkrojcem. Podprl bom pa vsak dialog pa če je še tako neprijeten. Dokler se govori se ne strela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo so ja neki palamudili,da bodo dali sami denar in da denar ni problem.Potem pa je bilo večkrat po TV povedano,da bo morala,dati tudi država denar!In to sploh ne kaj malega ampak kar lepo vsoto!Verjetno,da bodo lahko imeli še lepša stanovanja :evilgrin: in še bolje opremljen kemični laboratorij :evilgrin:

Alkohol zamegli razum.........in dojemanje povedanega.

Sam.....pr teb......po moje.......ni bil samo alkohol......so morale biti hujše substance...........nekaj, kar deluje psihadelično, povzroča privide, prisluhe..........

Al pa je problem bolj splošen.........prazna glava!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce sem gledal slike z antifasisticnega shoda. Vse lepo in prav,ampak ne razumem zakaj so med drugim plapolale jugoslovanske in sovjetske zastave?

Sam imam podobno mnenje o fasizmu,komunizmu in nacizmu. No,sej se ne cudim da so si nekateri zakrivali obraze.

lp

stvar posameznika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti, ki si zakrivajo obraze, so zame ene navadne usrane riti, take bi blo treba sterat al pa naj se odkrijejo, ponavad pa so glih skrivači, največji provokatorji, ko pa pride do pizdarije, pa jo ta prvi potegnejo :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti, ki si zakrivajo obraze, so zame ene navadne usrane riti, take bi blo treba sterat al pa naj se odkrijejo, ponavad pa so glih skrivači, največji provokatorji, ko pa pride do pizdarije, pa jo ta prvi potegnejo :naughty: :naughty:

... bi se kar strinjal s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti, ki si zakrivajo obraze, so zame ene navadne usrane riti,.....

Pa sem izgubil še zadnje ideale. Zorro, Batman in Superhik so usrane riti .... šmrc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kakšen je rezultat vašega zborovanja...? A džamija bo, ali ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kakšen je rezultat vašega zborovanja...? A džamija bo, ali ne...

še zmeraj neumnosti sprašuješ !?

post-770-1241434910_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!