Skoči na vsebino

Kakšen avto za prevoz invalida ?


jagodek

Priporočene objave

Radi bi kupili drugi avto, da bi si olajšali premikanje invalidne hčere. Sedaj imamo KIA Carens let.2001.

Ko razmišljam o avtomobilu,"si mislim" da mi bo lažje če bodo stranska vrata drsna, da se bodo zadnja odpirala navzgor.

Da bo prtljažni prostor velik, da ne bom rabil zlagati invalidskega vozička in da ko odpreš zadnja vrata bodo tla v prtljažniku ravna.

Spraševal sem že za razne tipe avtov vendar sem zelo zmeden. Mislil cem Citroen C8, ali pa peugeot 807 vendar baje rada jezi elektronika.kombija ne bi rad imel. Kakšne je Ford Tourneo Conect ?Pa še to, avto mora biti bolj močan, da lahko vlečem počitniško prikolico in na leto ne naredim več kot 15000 km..Imaste mogoče kakšen nasvet ali predlog ?

:unsure: l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radi bi kupili drugi avto, da bi si olajšali premikanje invalidne hčere. Sedaj imamo KIA Carens let.2001.

Ko razmišljam o avtomobilu,"si mislim" da mi bo lažje če bodo stranska vrata drsna, da se bodo zadnja odpirala navzgor.

Da bo prtljažni prostor velik, da ne bom rabil zlagati invalidskega vozička in da ko odpreš zadnja vrata bodo tla v prtljažniku ravna.

Spraševal sem že za razne tipe avtov vendar sem zelo zmeden. Mislil cem Citroen C8, ali pa peugeot 807 vendar baje rada jezi elektronika.kombija ne bi rad imel. Kakšne je Ford Tourneo Conect ?Pa še to, avto mora biti bolj močan, da lahko vlečem počitniško prikolico in na leto ne naredim več kot 15000 km..Imaste mogoče kakšen nasvet ali predlog ?

:unsure: l.p.

ker ne bi rad kombija, ti lahko povem da se novi trafic pelje kot osebni avto..

drugače pa mogoče novi caddy?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pri nas na summit centru imamo trenutno 2 Ford turneo conect..nova,en je povišan model oba tdci ta se prodaja za 17.000€..drugi ,ki je pa isti samo da je nizek strop....je cena 14.000€..UGODNA PONUDBA...!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!