Skoči na vsebino

11kW motorji


Axeman

Priporočene objave

Iščem nek motor z 11kW pa me zanima kateri sploh imajo 11kW ? ker nekateri še 9 komaj vn spravjo :blink: obvezno mora bit 4t zarad vzdrževanja + zvok :naughty:

kter motor bi biu najbolj primern za mene ? velik sm 180 tehtam pa 95 kil :unsure: všeč so mi kakšni sportaki, SM , mogoč kak enduro , naked :worship: kaj priporočate za neko normalno ceno :blush:

hvala in Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da se nisi cist odlocn kaksn tip motorje bi meu ti jih lohk sam nastejem tiste k vem ce kdo e se za ksnga nej pa dopise.

Mislm pa da ni tok velke razlike al mas 9kw al 11kw k grejo vsi tm nek enak je bl odvisn od tipa motorja. Zber kar je teb vsec pa da ti ne bo motor premejhn pa da se boš rd z njemu vozu pa bo najbol.

Yamaha wr125x/r yzf-r 125

Mz 125 SM/SX/RT

Derbi mislm da vse kar je novih 4T

Hyosung gt 125(sicer 10,4kw)

Honda Varadero 125

to mislm da je to mism pa 100%

Glede cen je pa tko da mislm da so to med drazjimi 125 4T razn hyosunga pa tut rablenih ni velih k so vecin dost novi al jih je pa zlo mal v sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem nek motor z 11kW pa me zanima kateri sploh imajo 11kW ? ker nekateri še 9 komaj vn spravjo :blink: obvezno mora bit 4t zarad vzdrževanja + zvok :naughty:

kter motor bi biu najbolj primern za mene ? velik sm 180 tehtam pa 95 kil :unsure: všeč so mi kakšni sportaki, SM , mogoč kak enduro , naked :worship: kaj priporočate za neko normalno ceno :blush:

hvala in Lep pozdrav

ti pa si knedl ja

hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemoreš se zadržat hjoo :D

aljo, napiši kaj bolj konkretko kaj bi ti sploh rad, nevem kaj neko moč omenjaš ko tak veš da 4t 125 ni bistvene razlike med 7kw pa 11kw.

to pa če si knedl al ne pa ni relevantno za izbiro mopeda, rajši napiši kje bi se vozil, kaj pričakuješ od motorja...

poleg tega pa ti za to nebi trebalo odpirat nove teme.

primoz ti ni omenu tomosa, mislim da ma tudi 11kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemoreš se zadržat hjoo :D

aljo, napiši kaj bolj konkretko kaj bi ti sploh rad, nevem kaj neko moč omenjaš ko tak veš da 4t 125 ni bistvene razlike med 7kw pa 11kw.

to pa če si knedl al ne pa ni relevantno za izbiro mopeda, rajši napiši kje bi se vozil, kaj pričakuješ od motorja...

poleg tega pa ti za to nebi trebalo odpirat nove teme.

primoz ti ni omenu tomosa, mislim da ma tudi 11kw

ne tomos ma 7,8kw oziroma 8,2 kw ce je replika (akrapovič da svoje) mislm da majo isto tut drugi motorji k majo isto masino od yamahe npr. xt 125 x/r al pa ybr 125 pa se ene par drugih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sm fukjen, pa še voziš ga vidim zaj :slap:

11km ima in ne 11kw, pardon :wacko:

S power kitom jih sprau mau več k 11kw... sam pije pa k da bi šu na 20kw hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S power kitom jih sprau mau več k 11kw... sam pije pa k da bi šu na 20kw hehe

aja? kulk pa nardiš potem z enim tankom? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa si knedl ja

hahaha

hahahahahaha kr knedl loooool .... zdej sm se pa nasmeju đeri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemoreš se zadržat hjoo :D

aljo, napiši kaj bolj konkretko kaj bi ti sploh rad, nevem kaj neko moč omenjaš ko tak veš da 4t 125 ni bistvene razlike med 7kw pa 11kw.

to pa če si knedl al ne pa ni relevantno za izbiro mopeda, rajši napiši kje bi se vozil, kaj pričakuješ od motorja...

poleg tega pa ti za to nebi trebalo odpirat nove teme.

primoz ti ni omenu tomosa, mislim da ma tudi 11kw

Ne bedarij pisat, sm vozu Yamaho YBR 125 (7.6kW, ročni menjalnik), pa ga moj Runner 125ccm 4T (11kW, avtomatik) pusti v pospeških in v končni.

@aljo: če bi rad sportaka, pa ti ni problem dat mal več € kupi Yamaho yzf-r 125.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najbolj mi je všeč SM pa kak naked vozil bi se po cesti

važno mi pa je da ma pospeške kulkr tulk pa da tut kam vleče glede na to da nism glih lahek, končne se pa tut ne branim

gledal sem yamaho xt 125x pa Tomos 125 CuP replico pa me zanima ker je bolši, ker se majn kvari ipd. za naked nism našu nč pametnega.

lahko še predlagate kaj za cestno uporabo

P.S. neprimerne komentarje pa za sebe obdržte :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi ti pa Hyosunga priporočal. Motor je velik, tko da tud če si večje postave ne boš imel problemov, eden močnejših v svoji kategoriji.

Od 4t motorjev pa ne moreš pričakovati nekih velikih pospeškov pa končne... ampak,kvarijo se pa ne tako da greš lahko brez skrbi na kakšen daljši izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 največ :D

bot srečn.

@aljo:

Lahko pa kupiš Varanderota (Honda).

Oražm prau, da je na ovinkih ful hitr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bot srečn.

@aljo:

Lahko pa kupiš Varanderota (Honda).

Oražm prau, da je na ovinkih ful hitr :whistle:

varadero je super motor :rolleyes: , ampak itak bo vsak svojga hvalo. Glede tega kok hitr je v ovinkih bi težko govoro, ker nimam velik izkušenj z drugimi motorji, Vendar dvomim da ti bo všeč, ker so ti motorji zelo dragi, z razlogom, ampak še vedno dragi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem yamaho xt 125x pa Tomos 125 CuP replico pa me zanima ker je bolši, ker se majn kvari ipd. za naked nism našu nč pametnega.

tomos definitivno bolši. sem se vozu z obema in tomos dost bolše potegne pa še lepši zvok ma!

jas sem pred kratkim uzel sachs x-road in mi je rahlo žau da se nisem odločil za tomosa če bi bil tomos kakih 400e cenej pol bi ga takoj uzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huso mi ni sploh všeč pa še korejc je ...

gledam japončke oz evropejce ...

pa še zmer me zanima Tomos 125 cup replica vs. Yamaha xt 125x

ker bolši, zakaj,.

glede pospeškov pa končne je pa fajn če bi nekje 110 -120 šlo, pa da nebom v kak hrib počaku :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huso mi ni sploh všeč pa še korejc je ...

gledam japončke oz evropejce ...

pa še zmer me zanima Tomos 125 cup replica vs. Yamaha xt 125x

ker bolši, zakaj,.

glede pospeškov pa končne je pa fajn če bi nekje 110 -120 šlo, pa da nebom v kak hrib počaku :closedeyes:

poglej teme kot so kateri supermoto izbrat in podobne.

maš vse razloženo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da te zanimajo bl SM motorji predevsem xt pa tomos. Jst sm s tomosom zlo zadovoln ceprou nimam replike pr tomosu mi je vsec to da zgleda velik bl SM kokr pa XT125 je vecji tko da na njemu ne boš zgledu tok velk k bi pomoje na XT . Ma bolši zvok, bremze, gume(ce gledas repliko) glede vzdrzlivosti se mi zdi da je dost podobn. Edina stvar k je pomoje problem pr tomosu je to da se zadn amortizer dost pogrezne sploh ce se dva na njemu vozta, drugih tezav pa jst z njemu se nism meu kako je pa s tem na XT ti more pa kdo drug povedat.glede koncne je pa tko da sSM 4T bo šu tezko 110 men gre ene 100 pa stevcu pa se to tezko.

Popravljeno . Popravil primoz14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mz sm mislim da gre 110-120, najmočnejši sm 4t 125.

isti agregat ko mz rt, ki ga ima v lasti Igor z foruma :)

pomanjkljivost ,mzja?

za naše cajt, grd ko hudič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mz sm mislim da gre 110-120, najmočnejši sm 4t 125.

isti agregat ko mz rt, ki ga ima v lasti Igor z foruma :)

pomanjkljivost ,mzja?

za naše cajt, grd ko hudič

pa še v stečaj je šlo podjetje (MZ)...

MZji so dost dragi, razn igorjev ki ma pa že preko 40kkm :krneki:

varadero mi je všeč, a žal cenovno nedosegliv (gledam od 06 letnika dalje oz nov motor) odvisno kujk bodo starši prispevali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se najprej odliči kak motor bi meu ( sm ali cestaka ) pa kolko dnarja maš.

pol pa naprej študiraj

Popravljeno . Popravil peace
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sm pogledu mal po netu in sm se odloču za rabljenga Varaderota 125 ali pa nov tomos SM 125

hvala ker ste mi pomagali pri odločitvi !

lp aljo69

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!