Skoči na vsebino

11kW motorji


Axeman

Priporočene objave

Če bi mel jest tomosa, bi se skos sam po zadni vozu :evilgrin:

Stunt... :P

če bi bil jst brejker bi si pa jajca odrezu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor priporočam Tomos SM z akrapovičem gor. Je 11kw ter zvok je :worship: . Hehe ga ima sosed(lulik_).

PA LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor priporočam Tomos SM z akrapovičem gor. Je 11kw ter zvok je :worship: . Hehe ga ima sosed(lulik_).

PA LP.

Serijski z akrapotom ma 8.2 kw...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ti svetujem da uzamš SM, ker boš z motorjm sigurno padel in ti ne bo fajn če boš mogu dt 400€ za plastike.

S SM-om pa lohka padš kolkokrt hočš za 0€ (jest sm padu 4x pa mu ni blo res nč).

Aja, Aljo69 shujši, drgač ti motor ne bo čez 100 potegnu.

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ti svetujem da uzamš SM, ker boš z motorjm sigurno padel in ti ne bo fajn če boš mogu dt 400€ za plastike.

S SM-om pa lohka padš kolkokrt hočš za 0€ (jest sm padu 4x pa mu ni blo res nč).

Aja, Aljo69 shujši, drgač ti motor ne bo čez 100 potegnu.

Jst sm donz skor svojo Husqvarno skor polozu :S Je bla balanca ze na tleh ko sm se vlovu. Nekako je prva guma zdrsnla. Sm sel potem ko sem se v prvem naselju vmiril pogledat nazaj, pa sem najdel tak velik oljni madez pa take barve kot cesta xD Blah :D Donz je blo res bliu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm donz skor svojo Husqvarno skor polozu :S Je bla balanca ze na tleh ko sm se vlovu. Nekako je prva guma zdrsnla. Sm sel potem ko sem se v prvem naselju vmiril pogledat nazaj, pa sem najdel tak velik oljni madez pa take barve kot cesta xD Blah :D Donz je blo res bliu.

Men je 1x čist odnesl zadno gumo v ovinku in sm tud bil že skor na tleh- sam sm enostavno se z nogo odrinu pa šu naprej- s SS bi biu siurn na tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je 1x čist odnesl zadno gumo v ovinku in sm tud bil že skor na tleh- sam sm enostavno se z nogo odrinu pa šu naprej- s SS bi biu siurn na tleh.

To je men tut enkrat ratal ne enmu gorskemu ovinku... sm mislu da se ga neda bol položit kokr sm ga, nakar kr naekt spredna guma izgubi oprijem in motor zdrsne še za par stopinj nižje. Če se neb nahitr odrinu z nogo bi biu na tleh hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je men tut enkrat ratal ne enmu gorskemu ovinku... sm mislu da se ga neda bol položit kokr sm ga, nakar kr naekt spredna guma izgubi oprijem in motor zdrsne še za par stopinj nižje. Če se neb nahitr odrinu z nogo bi biu na tleh hehe...

jst sm pa s skornjem tok udaru v tla, da je scitnik cist zdrsan zdej. Sei ... mau me je blo potem strah samo sem vido da na ostalih ovinkih sem lepo sel tako kot ponavadi. Tam je bilo res neki na cesti ocitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tema o izbiri motorja ne pa o spektakularnih lovljenjih :). Mah priporočam ti Tomos SM

Offtopic: Če rabiš kakšno pomoč pri hujšanju, samo mene kontaktiraj, sam sem izgubil okoli 11 kil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tema o izbiri motorja ne pa o spektakularnih lovljenjih :). Mah priporočam ti Tomos SM

Offtopic: Če rabiš kakšno pomoč pri hujšanju, samo mene kontaktiraj, sam sem izgubil okoli 11 kil :)

hahahahah

TOmoS

SANJE VSAKEGA NAJSTNIKA :worship: :worship:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Mene pa zanima če imate v salonu že Yamaho wr125x

(Napisano včeraj :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahah

TOmoS

SANJE VSAKEGA NAJSTNIKA :worship: :worship:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ne,vem kaj je tukaj smešnega. Tomos SM ima super pospeške, z Akrapovičem gor ima glas, da te prime, da bi si ga khmkhm...

plastike so zelo kvalitetne, je pa res, da ima zračno hlajenje in da po hitristi ni nevem kaj(števec ima samo do 120km/h). Itak pa je odločitev tvoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čim si ti to primerjal? s tvojim APN 6 letnik 1983 50 ccm?

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

haha dobra je bla tale :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,vem kaj je tukaj smešnega. Tomos SM ima super pospeške, z Akrapovičem gor ima glas, da te prime, da bi si ga khmkhm...

plastike so zelo kvalitetne, je pa res, da ima zračno hlajenje in da po hitristi ni nevem kaj(števec ima samo do 120km/h). Itak pa je odločitev tvoja.

kar se tiče hlajenja je use tko k je treba. Men se tut zdj k ma motor 5km več ne pregreva po daljših vožnjah tko da je supr...

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Jest bi ti pa Hyosunga priporočal. Motor je velik, tko da tud če si večje postave ne boš imel problemov, eden močnejših v svoji kategoriji.

Od 4t motorjev pa ne moreš pričakovati nekih velikih pospeškov pa končne... ampak,kvarijo se pa ne tako da greš lahko brez skrbi na kakšen daljši izlet.

Husota ne priporočam, ker ko sm brau na forumih majo take problemi z njimi, da je motor vecino casa v delavnci kot pa na cesti (še posebi 2005 letniki! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče hlajenja je use tko k je treba. Men se tut zdj k ma motor 5km več ne pregreva po daljših vožnjah tko da je supr...

Lp, Miha

Za take hitrosti zračno hlajenje čisto zadostuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za take hitrosti zračno hlajenje čisto zadostuje.

Zracno hlajenje po mestu je kurac :D Ce se ne pregreje ti pa noge skuha xD (res da ni tako zanic, ampak vodno je pa vseeno vodno! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zracno hlajenje po mestu je kurac :D Ce se ne pregreje ti pa noge skuha xD (res da ni tako zanic, ampak vodno je pa vseeno vodno! )

Sm se vlik prefuru po mestu in mi kljub power kitu ni povzročal nobenih težav kar se tiče hlajenja mašine. Greje pa nč bl k zdj k mam vodno hlajen 2t :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se vlik prefuru po mestu in mi kljub power kitu ni povzročal nobenih težav kar se tiče hlajenja mašine. Greje pa nč bl k zdj k mam vodno hlajen 2t :D

Pocak da ofnas. Bo bolj dihau pa se bo manj greu xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!