Skoči na vsebino

11kW motorji


Axeman

Priporočene objave

Husota ne priporočam, ker ko sm brau na forumih majo take problemi z njimi, da je motor vecino casa v delavnci kot pa na cesti (še posebi 2005 letniki! )

Ja to si ti kvečjem bral za večjega brata 650ccm. S 125ccm husotam ni večji problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne to sm za 125 bral (http://hyosung.mojforum.si/hyosung-forum-7.html). Nekateri lastniki nimajo problemov, večina pa.

S tem se nebi strinjal. GT 125 kar uredu strojcek. Nebi smelo bit problemov ( glede na specifikacije ). Serijskih napak jst tut nism zasledil. Tako da verjetno gre za malomarnost lastnikov, češ imam 4 takt motor, nerabim vzdrzevat. Tako negre.

Kupi Hyosunga, poceni deli, ni kvarljiv, lepo se voz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ti tudi priporočam Hyosunga. Mel sem letnik 06, pa sem 9000 km naredu brez problema. Edino enkrat se mi je airbox staknu pa ni vlekl tko k bi mogl, pa je neki časa trajal da sm popravu, je bla pa to moja napaka k sm takrt neki šaru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ti tudi priporočam Hyosunga. Mel sem letnik 06, pa sem 9000 km naredu brez problema. Edino enkrat se mi je airbox staknu pa ni vlekl tko k bi mogl, pa je neki časa trajal da sm popravu, je bla pa to moja napaka k sm takrt neki šaru.

Nevem, jst sm bil od začetka ful zagret za ta motor, pa sm mal prebiru forum pa z enim sm se pogovarju k ga ma, pa me je minal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, jst sm bil od začetka ful zagret za ta motor, pa sm mal prebiru forum pa z enim sm se pogovarju k ga ma, pa me je minal.

kakšen stil vožnje te veseli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen stil vožnje te veseli?

Pa mel bi nakeda, nekje 11-15 konjev, se pravi tak da gre lepo pa da je udobno za pelat.

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na napisano, je Hyosung to. Tank ma 17 litrsk, in s tko nizko porabo kot jo ima, pozabš kdaj si šu nazadnje tankat. Bremze dobr primejo, po kolenu se pa tud da pelat, sprobano :whistle: , kadar se ti zahoče kkšne bl dinamične vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na napisano, je Hyosung to. Tank ma 17 litrsk, in s tko nizko porabo kot jo ima, pozabš kdaj si šu nazadnje tankat. Bremze dobr primejo, po kolenu se pa tud da pelat, sprobano :whistle: , kadar se ti zahoče kkšne bl dinamične vožnje.

Hyosung mi ni ušeč. Trenutno mi je najlepša 125ka megelli, sam to je le moje subjektivno mnenje. Pa drugač hyosungi majo kr dost problemov, mislim da ma kr vlke med drugim tut 0b5353n. Sm se že z velikim lastnikim menu, ker me je ta motor zelo zanimal od začetka. Vsi pravjo kak je dober, use laufa kot more pa tak, sam pol čez neki časa pa vsem neki crkne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa kupi cbr 125 pa ti bo laufal brez problema. :rolleyes:

megellija pa tko al tko ne boš dobil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa kupi cbr 125 pa ti bo laufal brez problema. :rolleyes:

megellija pa tko al tko ne boš dobil...

Cbrke ne, mi tud ni všeč, poleg tega pa sem že povedal da nameravam met nakeda. Za megellija bomo pa se vidl, do konca leta se še zna kej spremenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cbrke ne, mi tud ni všeč, poleg tega pa sem že povedal da nameravam met nakeda. Za megellija bomo pa se vidl, do konca leta se še zna kej spremenit.

Tole bo zate:

post-17185-1246006462_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepšega nakeda od hyosunga boš težko najdel, pa poglej še derbije ko sop tud lepi samo u sloveniji še mnda poblaščenih trgovin z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepšega nakeda od hyosunga boš težko najdel, pa poglej še derbije ko sop tud lepi samo u sloveniji še mnda poblaščenih trgovin z njimi.

Hyosung mi ni ušeč, sm že povedu, derbi je pa kr vredu, sam je 2t, jst pa hočem met 4t. Drugač sm pa tut tule neki o derbijih pisu:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...25&hl=derbi

Pa še zej so jih nehal delat?? (naked 125)

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izbire dlih nimaš velike...

Izbira je kr vlka, če ne bi blo nič druga, bi vzel super motarda, npr. wr 125x, ali pa tomosa, ampak najraje nakeda. Pa sej jst dobim motor, če bo vse posreč, oktobra ko bom naredu izpit, če ne pa najkasnej nasledn let spomladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa kupiš tudi cagivo planet 125. Samo je pač 2t tudi, mašino pa mislim da ma od mitota.

Dvotaktni odpadejo. Vredu so mi MZ, Megelli, Yamaha WR 125 X, Tomos sm, pol je pa ze kr konc. Sej ce ne bo druge, se bom pa na Hrvaško zapelu po Megija, kurc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvotaktni odpadejo. Vredu so mi MZ, Megelli, Yamaha WR 125 X, Tomos sm, pol je pa ze kr konc. Sej ce ne bo druge, se bom pa na Hrvaško zapelu po Megija, kurc...

ja pol pa si jupi neka od tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej si bom, sam šele oktobra al pa februarja (najkasnej).

jst si bi na tvoumu mestu hitrej kupu kr bodo podražitve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!