Skoči na vsebino

Muska na skuterji


manjak

Priporočene objave

Neki me zanima, namreč jest mam na svojem skuterji utičnco, kukr je recmo u avtih za čike pržigat.pa me zanima če bi lohka jst na skuter prevezu zvočenke pa discmana. Zanima me, če bi plavci kej težil :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi ti težili plavci :?: so določeni motorji s serijsko vgrajenimi radiji in zvočniki pa v avto jih imamo tud ponavad eni še tok navijajo da se prej musko sliš kod pa avto vidi

zna bit nevarno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi ti težili plavci :?: so določeni motorji s serijsko vgrajenimi radiji in zvočniki pa v avto jih imamo tud ponavad eni še tok navijajo da se prej musko sliš kod pa avto vidi

zna bit nevarno

Zakva :?: A zato, ker pol nebi nč slišu. Pa sej bi to mel za sabo in pol bi zvok ostaju za mano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvok ne bo ostajal prav zelo za tabo, saj ima vendarle hitrost okrog 1260 km/h... Tvojih 70km/h se pri tem ne pozna prav veliko.

Je pa res, da je v takem primeru zvok precej popačen. Muska na kakršnemkoli motorju je bolj za okras (in za mimoidoče) kot za kaj drugega. Ampak jest bi tud imel zvočnike pod zdicem. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je uporabno smo takrat, ko si na mestu:) na mojem skutreu jaz glasbe sploh slisal pomoje ne bi... drugace pa je dosti bolsje si dat lepo slusalke v uho in lepo slisi glasbo in motor tudi ce mas prav ustimano glasnost:)

tak mimogrede: danes sem dal dusilec od leota malo dol...pa pol sem se pelal malo okrog...usesa so me zacela takoj bolet in slisal vec nisem skoraj nic pol, ker mi je tak donelo notri...to tak ruzi glasno, kot da bi ne vem kaj delo!!! ni priporocljivo to po mestu gonit:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, na Aeroxu so celo mrežice za zvočnike :D RAdio je fajn met na skuterju, pa pol poslušaš razne servisne postaje, da ti povejo kje radarji stojijo (in potem vejo tut tisti, ki nimajo radia v avtu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na speedfightu so tudi 4 mrezice za zvocnike in tam je celo pod plastiko dovolj placa za njih, hehe:)

manjak:kaj mas ti to za en skuter, da mas to 12v vticnico? verjetno kaki vecji, potovalni, al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosaki se strinjam s tabo :D Amm... slušalke je pa baje prepovedan met na motorju pod čelado :?

Spet smo skuteristi zapostavljeni. A oni ko pa majo Yugota, ko se v prostem teku dere 100 decibelov, pol pa razbija noter v kuferamu tuba s 500W, to pa nobenega plavega angela ne moti pa čeprav oni v kabini niti sovoznika ne sliši, kajšele mašino pri 5000 obratih? Ma sit sem jih vseh teh kurc*v, ki sprejemajo zakone v parlametnu! Najraje bi vsem jeb*l mater na 100 načinov. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej je tko nekak. Slušalk ne smes met radijo mas pa loh do konca naglas. Glede unh k zakone sprejemajo je pa tko da vcash se sami ne vejo kva podpisejo al pa potrdjo :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U glavnem zarad lastnega zdravja in varnosti razmisli pol se pa odloči.

Ja valda YUGO pa ne vem kolk muske buldrek

da pa slušalk ne bi smel imet :shock: pol pa ne vem kako ti bo inštruktor povedu kam morš u naslednmu križišču zapeljat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pol pa ne vem kako ti bo inštruktor povedu kam morš u naslednmu križišču zapeljat

Ja to pa res :) Ampak slusalk pa res mislim da si ni pametno umisljat na motorju...mislim da se sploh ne zavedate kolk obcutka motorist zavzame z usesi....poskuste no... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš poslušam mašino.

Pa sej ja morš slišat kva ti mašina dela.Sej se ne moreš kar po občutku vozt (Vsaj jest ne) pa se tud nočem.

V avtu pa pozimi itak MORAŠ mašino poslušat in ne musko pa nej bo yugo al pa karkol drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so delal ene teste kuko človk voz če ma musko u avtu pa kuko če jo nima. Ful so bli reflexi manši k je bla še muska. In to je u avtu ... na motorju je pa še tolk huj ... mislm da muska na motor ne paše ... pol k se ustavš že samo med vožno pa to ni zdravo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so delal ene teste kuko človk voz če ma musko u avtu pa kuko če jo nima. Ful so bli reflexi manši k je bla še muska. In to je u avtu ... na motorju je pa še tolk huj ... mislm da muska na motor ne paše ... pol k se ustavš že samo med vožno pa to ni zdravo :)

To mi delej ok v avto do meje normale JA na motor pa absolutno NE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mene ne moti če mam slušalke pod čelado. in jih mam :D sploh na kakšne daljše ture. Drugače pa je zlo bedno ko si morš čelado dol vzet in se ti slušalke zagozdijo med glavo in čelado... glede prepovedi pa jas dvomim - če bi blo res prepovedano pol nebi prodajali posebnih slušalk za motor skupaj z radiom (in možnostjo priklučitve discmana. walkmana al pa mdja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej npr. za peko cdjev tut prodajajo posebne diske pa je to ilegalno ... nvm sej mogoče se motm :?

Da nebo pomote

CD-JE LAHKO PRESNEMAVAŠ ZA LASTNE POTREBE SI LAHKO NAREDIŠ PO ENO KOPIJO MORAŠ PA OBVEZNO IMETI ORIGINAL CD TUDI NA RAZPOLAGO.

PREPRODAJAT JIH PA NE SMEŠ

Ampak to bi bilo že za drugo temo :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato, ker ne posvečaš popolne pozornosti okolici in ne slišiš piščalke policaja, hupe drugega vozila,... nekej takga je pisal v knigi iz kere sm se jez za izpit učil :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dej si musko pa neonke pa vse na črno preštrihi, pa še plave al pa rdeče kondomčke mu dej, za konc pa še rumeno luč od komunalcev nalep na sovoznikov sedež.

Če ti pa pol ne bo kej všeč pa prit k men pa ti bom s kakim kolim razbil skuter do nerazpoznavnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!