Skoči na vsebino

Muska na skuterji


manjak

Priporočene objave

med vozno sploh ne ker sm meu pod zicom meu sm pa en avtoradijo pa not kaseto za na discmana prklopt. Prslo me je zvocnki 10k avtoradijo rablen 15k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj boš s tem? poziro boš al kaj? :D

eh te pa je itaq bad, če ne gre nabijat med vožnjo! drgač pa bi blo fajn! ja maš prav, vstran vržen keš, rajši porabim za kit pa druge OBVEZNE stvari :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da huda muska pa zvočniki bl u avto pašejo :? :wink:

Sej probavamo skuter spremenit v avto :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se rad v skuter usedu pejt k najbližjemu mesarju pa reč naj te mal seseklja pol te bo pa že kdo v prtlažnik zatlaču! :shock: :arrow: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ... skutr je skutr, avto pa avto :) skutr pride pr 14 avto pa sele pr 18 zato ni cudno da kksni vecji ljubitelji avtoh hocjo tut skutr u avto spremenit :wink: :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
eh ... skutr je skutr, avto pa avto  :)  skutr pride pr 14 avto pa sele pr 18 zato ni cudno da kksni vecji ljubitelji avtoh hocjo tut skutr u avto spremenit  :wink:  :)  :)  :)

ja nekaj moreš delat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bulš da sploh tega ne delaš.., verjem., bol je dragocen plac za čelado al pa za kake druge pripomočke.., alko, bunda.., in tako dalje.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
To je itak premočno. Sam a obstaja umesnik med uno utičnco pam med to navadno.  :shock: A kdo ve za kekšne zvočnke, k so na baterije pa so dost močni( beri : glasni)

Pozdrav.Pred leti sem kupil komplet ojačevalec(majhnih dimenzij skatlica cigaretov)Na katerem je vtičnica za walkman mute tipka in potenciometer za glasnost zraven pa še dobil dva zvočnika mislim da 8w.Montirano sem imel na moto guziju nevada 750.Slišnost je bila dobra tudi pri 120 km/h pri odprti čeladi imel pa sem normalne izpuhe in zaščitno šipo.Delovalo mi je 4 leta kar sem imel motor nato sem ga prodal.

Kupil pa sem v Nemčiji ne vem katera trgovina louis,polo ali heingericke cena okoli 80 eurov.Sedaj čakam ma kymco xciting 500 in bom videl kako bo s prostorom za zvočnike in zadevo nabavil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
ODgovor na 3 leta  star post  :slap:  :lol1:  :whistle:  :wacko:  :xx:

Nekateri tudi star post prebiramo in se iz njega kaj naučimo ali izvemo.Morda pa bo informacija komu prav prišla.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri tudi star post prebiramo in se iz njega kaj naučimo ali izvemo.Morda pa bo informacija komu prav prišla.Lp

Se strinjam. Samo mora biti odgovor vsaj malo uporaben, ne pa v stilu :"Jst tut.", ali kaj podobnega. Tako da pomoje ni čisto nič slabega naredil.

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav.Pred leti sem kupil komplet ojačevalec(majhnih dimenzij skatlica cigaretov)Na katerem je vtičnica za walkman mute tipka in potenciometer za glasnost zraven pa še dobil dva zvočnika mislim da 8w.Montirano sem imel na moto guziju nevada 750.Slišnost je bila dobra tudi pri 120 km/h pri odprti čeladi imel pa sem normalne izpuhe in zaščitno šipo.Delovalo mi je 4 leta kar sem imel motor nato sem ga prodal.

Kupil pa sem v Nemčiji ne vem katera trgovina louis,polo ali heingericke cena okoli 80 eurov.Sedaj čakam ma kymco xciting 500 in bom videl kako bo s prostorom za zvočnike in zadevo nabavil

noro, da maš tkole lepo zvočnike na motorju, kje si jih meu pa zmonterane???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noro, da maš tkole lepo zvočnike na motorju, kje si jih meu pa zmonterane???

Original so za na balanco pritrdit.Jaz sem nosilec predelal in jih dal zraven števcev na vsako stran enega in pod šipco.Sedaj sem gledal na internetu Luis,hein gericke in polo pa jih ni več notri tako,da ne vem če ta komplet še prodajajo.Če ne dobim pa si bom interkom omislil.Na njega lahko priklopiš mobitel,cd ali mp3 in radijsko postajo po želji posamezno ali pa vse tri.In še dva se lahko preko mikrofona pogovarjata.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!