Skoči na vsebino

Otroški tobogani


Miki Mauss

Priporočene objave

hoj!

sej vem da sem malo off topic, ampak ne da se mi na neke mam forume plezat in iskat...tukaj pa je tudi kar nekaj staršev zato...

Zanima me, če kdo ve, kje se dobijo tobogani, govorim samo o drči, torej plastičnem ali poliestrskem delu, k ibi ga pritrdil doma nekam na eno škarpo za otroke. Včasih je bil to ELAN, pomojem ni več... Aja oni plasični k niso niti meter dolgi me ne zanimajo, mora bit vsaj ene 2,5, najrajš 3 m dolga drča. Eno sem našel v Krškem vendar 265€ mi je malo huda cena. Za ta denar je v Bauhausu že tobogan + igralna hišica-stolp.

Thnx za info. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj!

sej vem da sem malo off topic, ampak ne da se mi na neke mam forume plezat in iskat...tukaj pa je tudi kar nekaj staršev zato...

Zanima me, če kdo ve, kje se dobijo tobogani, govorim samo o drči, torej plastičnem ali poliestrskem delu, k ibi ga pritrdil doma nekam na eno škarpo za otroke. Včasih je bil to ELAN, pomojem ni več... Aja oni plasični k niso niti meter dolgi me ne zanimajo, mora bit vsaj ene 2,5, najrajš 3 m dolga drča. Eno sem našel v Krškem vendar 265€ mi je malo huda cena. Za ta denar je v Bauhausu že tobogan + igralna hišica-stolp.

Thnx za info. :winkiss:

Poglej v Merkurju.

Približno tri metre dolg.

Cena okrog 100€.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj!

sej vem da sem malo off topic, ampak ne da se mi na neke mam forume plezat in iskat...tukaj pa je tudi kar nekaj staršev zato...

Zanima me, če kdo ve, kje se dobijo tobogani, govorim samo o drči, torej plastičnem ali poliestrskem delu, k ibi ga pritrdil doma nekam na eno škarpo za otroke. Včasih je bil to ELAN, pomojem ni več... Aja oni plasični k niso niti meter dolgi me ne zanimajo, mora bit vsaj ene 2,5, najrajš 3 m dolga drča. Eno sem našel v Krškem vendar 265€ mi je malo huda cena. Za ta denar je v Bauhausu že tobogan + igralna hišica-stolp.

Thnx za info. :winkiss:

Lahko tudi pokličeš na AJA-LINA , mislim da opremljajo tudi otroška igrišča, ni hudič da se kaj ne najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Velenju....jih VEPLAS izdeluje...tako za igrišča kot tudi za bazene....v različnih barvah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!