Skoči na vsebino

Mejdun


Pravokotar

Priporočene objave

Zgleda, da se bom res moral začet za motorje zanimat, da ne bom smetil samo v K'r neki, pa Ljubezen pa slične traparije :cry:

PEPE

Lahko pa odpreš novo temo, npr. z naslovom 'Je moj motor res pravi zame?' ali pa 'Ima moj motor dušo?' ali pa 'Moj motor ni več to, kar je bil na začetku. Naj ga zamenjam?' ali pa 'Videl sem lepši in boljši motor. Kako naj se ločim od starega, ki ga imam že XX let?' ali pa 'A vozim jaz moj motor ali moj motor vozi mene?'..... idr. :lol:

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa odpreš novo temo, npr. z naslovom 'Je moj motor res pravi zame?' ali pa 'Ima moj motor dušo?' ali pa 'Moj motor ni več to, kar je bil na začetku. Naj ga zamenjam?' ali pa 'Videl sem lepši in boljši motor. Kako naj se ločim od starega, ki ga imam že XX let?' ali pa 'A vozim jaz moj motor ali moj motor vozi mene?'..... idr. :lol:

Aja

Od kod ti pa te bogokletne misli?? Moj motor je vendar naj-naj, saj je MOJ!! :wink: :) :D

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod ti pa te bogokletne misli?? Moj motor je vendar naj-naj, saj je MOJ!! :wink: :) :D

PEPE

Joj, groza, Pepe - ne razumi me napak :oops: - tvoj motor je seveda najnaj.... naslovi tem so takšni zato (in niti eden ni letel na tvoj motor, saj sploh ne vem, kakšnega imaš), ker se bi pod njimi dalo tudi o motorjih pisat na način, ki ti je blizu... pa saj veš, kaj sem mislila, sploh ne vem, zakaj ti razlagam - pravzaprav ne razlagam tebi... :? :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, groza, Pepe - ne razumi me napak :oops: - tvoj motor je seveda najnaj.... naslovi tem so takšni zato (in niti eden ni letel na tvoj motor, saj sploh ne vem, kakšnega imaš), ker se bi pod njimi dalo tudi o motorjih pisat na način, ki ti je blizu... pa saj veš, kaj sem mislila, sploh ne vem, zakaj ti razlagam - pravzaprav ne razlagam tebi... :? :wink: :D

Šur, Aja, saj mi je nadjasno, da si deklič na mestu. Moj mopedin je pa Suzika 1200 GSX, luštkana, hercik etc, če Klimbra pravi, da je OK, bo že držalo. Ti bom dal en giro, pa boš sama presodila.

PEPECITO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE, da nebi !!!

Pusti ti lepo motorje in tehniko drugim, množici. Te je škoda za tehniko. Ti si umetnik. Lepo je leteti in sanjariti ob branju tvojih postov. Le ti nežno in globoko prodirajo v duše tistih, ki jih želijo sprejemati. Si prijetno drugačen od mnnožice.

Saj bo bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa :oops:. Ti bom poskušal povrniti vsaj nekaj tega kar ti meni daješ. Če si še nisi kupila motorja, te enkrat zapeljem na Jezersko. Pa če tole slučajno še kdo bere naj stori enako, ker se naša Carica blazno rada skozi ovinke nagiba. Sam ne jo dol skipat. No, slednje bo bolj težko, ker se drži kot klop. Ne sej ne. Se hecam :D. Ampak res, Pupa kot »pešec« veliko naredi za nas motoriste. Vrnimo ji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Ampak res, Pupa kot »pešec« veliko naredi za nas motoriste. Vrnimo ji.

Pa ja, dajmo ji na novo potempljat šuhe! Pupek, saj nisi hud name :?: :?:

PEPE :) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Ampak res, Pupa kot »pešec« veliko naredi za nas motoriste. Vrnimo ji.

Pa ja, dajmo ji na novo potempljat šuhe! Pupek, saj nisi hud name :?: :?:

PEPE :) :) :) :)

jaz nate pa res ne bi mogla biti jezna........ čeprav pravijo da je malo med ljubeznijo in sovraštvom.... ampak tebe imam samo brezpogojno rada...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezpogojno rad KAJ :D Definitivno je Alla vsega kriva

Heheheh... PEPE, eden redkih si, ki znas brati.... :wink: :twisted: :D

Rad vse... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezpogojno rad KAJ :D Definitivno je Alla vsega kriva

Heheheh... PEPE, eden redkih si, ki znas brati.... :wink: :twisted: :D

Rad vse... :wink:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

No, cool, zdaj sem že dežurni krivec za pol foruma.... :? :? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!