Skoči na vsebino

Pozdravljeni vsi skupaj!


Priporočene objave

lep pozdrav vsem skupaj !

mam v navadi, da, ko uletim na kakšen forum, napišem vsaj približno zakaj sem prišel, pa čeprav ponavadi že s prvimi besedami izpadem cepc :)

vseeno, prijavil sem se tukaj pred mnogimi leti, ko sem prvič imel malo bolj resno upanje za motocikel

letos se zgodba ponavlja, in srčno upam, da mi bo uspelo prijahat do svojega prvega!

kot smrkavec sem vozil Tomose, avtomatika in APN6, pa še kakšen atx pa ctx, pa celo sosedovega BTja :)

motorističnih izkušenj mam verjetno okoli 100km, pa čeprav sem A kategorijo opravil prej kot B, in po ene 10 letih spet imam močno željo za "back into the saddle"

svojega motorja še nisem imel, zato se učim, kako kje in kaj... :) pa prebiram forum, predvsem teme o tem, kaj kupiti, in zakaj

skratka, lep pozdrav vsem skupaj, in upam da bom kaj pametnega odnesel z vašega / našega foruma ;)

KAALman.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka, lep pozdrav vsem skupaj, in upam da bom kaj pametnega odnesel z vašega / našega foruma ;)

KAALman.

Lep pozdrav tudi tebi!.Če mene vprašaš s tega foruma neboš veliko odnesel(vsaj jaz nisem in nebom) se pa naučiš -te naučijo kakšen naj nebi bil.Jaz osebno sem napisal že zelo veliko postov ca 3,5K, od tega vsaj !,5K strokovnih,ki so marsikateremu pomagali in kdor si je vse strokovne zapomnil je danes že kar malo mehanika.Verjetno mi neboš verjel,da sem do danes v ca 3,5-eh letih mogoče dobil deset zavhval sicer pa sem tik pred izključitvijo in se res sprašuje kaj sploh še tu gor iščem! ! ! :headbang: :headbang:

Ps:če bi slučajni kdaj rabil kak moj nasvet me pokliči po telefonu ali pošlji PM in ti bom raje odgovoril kot tu na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka, lep pozdrav vsem skupaj, in upam da bom kaj pametnega odnesel z vašega / našega foruma ;)

Če drugo ne, čvrge :-)

PS: Wilkommen, Welcome, Bienvenue, Dobrodošli, g. Kaalman!

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobrodošel med nami...

verjamem,da ti bo uporaba foruma pomagala pri raznih odločitvah,nakupih in tako dalje,.......pričakuj veliko mnenj in veliko različnih nasvetov tako ,da vedno bo odločitev tvoja...srečno in željam naproti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav tudi tebi!.Če mene vprašaš s tega foruma neboš veliko odnesel(vsaj jaz nisem in nebom) se pa naučiš -te naučijo kakšen naj nebi bil.Jaz osebno sem napisal že zelo veliko postov ca 3,5K, od tega vsaj !,5K strokovnih,ki so marsikateremu pomagali in kdor si je vse strokovne zapomnil je danes že kar malo mehanika.Verjetno mi neboš verjel,da sem do danes v ca 3,5-eh letih mogoče dobil deset zavhval sicer pa sem tik pred izključitvijo in se res sprašuje kaj sploh še tu gor iščem! ! ! :headbang: :headbang:

Ps:če bi slučajni kdaj rabil kak moj nasvet me pokliči po telefonu ali pošlji PM in ti bom raje odgovoril kot tu na forumu.

Brumer , kdo bi te rad izključil??povej meni ga bomo zlamali :naughty:

Drugače pa se strinjam s tabo!!!

L.P. Bambi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer , kdo bi te rad izključil??povej meni ga bomo zlamali :naughty:

Drugače pa se strinjam s tabo!!!

L.P. Bambi !

Vsakič me da ICE na hladno,po vsej verjetnosti bo tudi tole zbrisal,kot je že nešteto mojih postov znamko mojega motorja sploh nesmem več ometi.Po vsej verjetnosti bom prej sam nehal,ker me že vse spominja na otroški vrtec.Žalostno je samo to da me j..e nekdo,ki bi mu bil lahko oče ali celo star oče,da sploh neomenjam strokovnosti o motoroznanstvu s katero mi neseže niti do gležnja! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobrodošel, morda se iz naših debat utrne kakšna pozitivna ideja in vsekakor ti želim da se pravilno odločiš, nasvetov glede izbire motorja imaš na forumu na tone, čeprav ponavadi vsak zase najbolje ve kaj si želi oziroma kaj denarnica zmore, drugače pa ne štejemo vsi nasvetov in objav tako kot brumer in večini od nas se zdi ta forum čisto v redu.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakič me da ICE na hladno,po vsej verjetnosti bo tudi tole zbrisal,kot je že nešteto mojih postov znamko mojega motorja sploh nesmem več ometi.Po vsej verjetnosti bom prej sam nehal,ker me že vse spominja na otroški vrtec.Žalostno je samo to da me j..e nekdo,ki bi mu bil lahko oče ali celo star oče,da sploh neomenjam strokovnosti o motoroznanstvu s katero mi neseže niti do gležnja! :headbang:

Weeeee. pa si našel še eno temo, kjer lahko jokaš zaradi krivic, ki se ti dogajajo!

Boga nedolžna duša! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo hvala za prijazne pozdrave.... forum je kot vsak drug... nič boljši nič slabši ;) raznolik zaradi članov, ki ga obiskujemo ;)

sam sem prepričan, da si kot kolegi med sabo še najbolj lahko pomagamo, pa vendar je fajn, da včasih kako izkušnjo delimo z drugimi, mogoče se bodo tudi drugi z nami veselili, ali pa bodo z nami žalostni...

še se bomo kaj prebirali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!