Skoči na vsebino

Kaj vas drži pokonci, ko ste utrujeni?


Priporočene objave

Ojla

Mene pa zanima na kake načine se spravite k sebi, ko ste že res fejst utrujeni od dela?

A je to redbull, alkohol, pravi čaj, čokolada, kava?

Js se našopam močnega pravega čaja, pa dam kako razgrajaško muziko na slušalke fejst na glas.. za neki časa pomaga.. pol pa ne prime več.. :unsure:

Delo pa še kar čaka, nč ga ne zmanjka.... Opravljeno pa mora bit.

Kaj pa vi ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima na kake načine se spravite k sebi, ko ste že res fejst utrujeni od dela?

Računovodkinjo prosim, naj ugotovi, kaj me tišči pod mizo in seveda porihta, da bo nehalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vsako malenkost ti pa res ni treba tajnice morit :P

Računovodkinje, ne tajnice. ;) Saj če se predolgo zadržima, ji potem pomagam... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računovodkinje, ne tajnice. ;) Saj če se predolgo zadržima, ji potem pomagam... :whistle:

E Vapo, prefrigano... pol ti pa še v olajšavo da.Kakšno je stopnjo amortizacije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne morte konkretnega odgovora dat, zmern neki nabijate, ce nimate kaj za povedet bote rajs tiho.

Pol pa se kaki moderatorji zravn, jao jao, ko so bli pa nejko and co na sceni je pa bil vik pa krik ce je bil kdo off-topic

:headbang:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa off topic??? :?

Kolega je vprašal, kaj naredimo, da pridemo k sebi, če smo utrujeni za crknit in jaz sem mu pač povedal, kakšna je moja metoda. V čem je zdaj problem? A si mi fauš, al zakaj se z glavo v steno butaš? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno je stopnjo amortizacije...

A računovodkinje? Odvisno kako se izkaže, ampak nikoli manj kot 25% mesečno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzamem si eno urco frej, fitness, trening, bicikl.....miganje v glavnem, pol pa mrzu tuš pa sm k nova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:worship: Uporabim Vapotovo metodo, le stopnja amortizacije je manjša... hebat ga recesija pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa kr kavo popijem pa je bolš, pa kšno coca-colo zravn...

Če si pa lahk čas vzamem, grem pa trimčkat mal (na svež zrak), da si misli zbistrim, pol se pa lažje vsega lotm, npr. učenje za izpite :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih se je dobilo efedrin, 20mg te je zbudilo za par ur. tud zbran si bil. ampak pravjo da je zdej to droga in ni več. Redbull mi podalša delo za kako urco. morde dve, pol pa sm nezbran in svojga dela nemorm več delat. lahko pa še dve tri ure bulim tv, surfam al pa berem. Spat nemorem delat pa tud ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

redbul je res sam trenutna ''zbranost''...ko smo se vozli na morje sem jih spil enihpar da bi ostal buden...bil sem buden celo vožnjo vendar nato cel dan nisem vedel a sem zaspan ali ne. Spat nisem mogel bil pa sem ''utrujen''.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!