Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Hey,

to temo sm odpru ker se mi je danes pripetil en dogodek in me zamiva kako bi vi to rešli :headbang: .

No pač danes ob 22:00 grema z sošolcem v Velenje (mesto južnjakov :whistle: ) v mcdonalcd (nimam pojma kk se napiše) in na sladoled :winkiss: .

Pač šla sva z APN in z ATV 200cc..

No in pač midva se usedeva na klop pa motorje zraun parkirama pa pridejo eni busanci mimo. 3 stari kakih 18 let pa en kakih 13. Tisti trije ki so stari 18 so se ustavli kakih 20m stran tamali pa gre proti nama. Upraša sošolca če mu da mal za pelat 4-kolesca pa reče pač da ne. Ga upraša tamali če ma dobro mamo pa če ma sestra dobro rit pa tk začeu zajebavat pa neki grozit da nj pazima kk govorima. Uni so pa še kr stali 20m stran. Pač midva sma bla lepo tih. Na koncu je še brcnu v motor in šel stran.

Da bi biu un brez tistih tastarejših zravn bi ga tk tk nalomla da nebi vedu kje je. Sam ka boš, če so bli še uni tam zravn?? Midva sma bla pa sama pa usak star 14 let. Da ga enkrat dobim nek na samem ga bom..waaaaaa kk jezn sm :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang: Pa naj gre u kura* use skup. Ka si pa misli da je.

No pač zdej me pa zanima ka bi vi naredli u taki situaciji ker men je MAL mankalo da ga nebi po gobcu užgau pa če tut bi jih pol od unih dobu. :wallbash:

Drgač sm pa to temo odpru da še drugi mal povete če mate kake probleme.. :P

Seeya..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet en fajter

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

tebe mislm ja :D

jst bi tud z veseljem une tamale 14+ lomu tm po koloseju ko hod tak kot da ma kol u rit, pa da je tanajbl hud v mestu. Jajca mu še zrasla niso, puhek na obrazu se počasi pojavlja, pa tud puberteta jih razmetava... Samo nekak ni moralno da bi se na tazga spravu (če bi težiu je pa drugo :) ). hočm povedat, da tak ti ne bo nič naredu, če ma vsaj en malenkost soli v glavi, res pa je da je te bosanci niti tolko nimajo :)

Pa še neki... pes ki laja ne grize... Zapomn si to, ti povem da deluje... preverjeno iz izkušenj ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi je najbolje, da se za take provokacije ne zmeniš.....enostavno kot da jih ni.....

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet en fajter

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

tebe mislm ja :D

jst bi tud z veseljem une tamale 14+ lomu tm po koloseju ko hod tak kot da ma kol u rit, pa da je tanajbl hud v mestu. Jajca mu še zrasla niso, puhek na obrazu se počasi pojavlja, pa tud puberteta jih razmetava... Samo nekak ni moralno da bi se na tazga spravu (če bi težiu je pa drugo :) ). hočm povedat, da tak ti ne bo nič naredu, če ma vsaj en malenkost soli v glavi, res pa je da je te bosanci niti tolko nimajo :)

Pa še neki... pes ki laja ne grize... Zapomn si to, ti povem da deluje... preverjeno iz izkušenj ;)

Nism fajter..sm mirna dušica drgač :P sam tole me pa razpizdi da se tak mali dela pametniga sam zato ker ma druge zraun. Sam si veretno ne upa niti čez prag stopit. Pa sj so usi čefurji taki. Če so sami so pičke če jih je pa več pa že pametni tk da kr kej....

Kaj ni moralno?!?! U PM nebom poslušu da mi bo takle malinovc jebu mater :headbang::headbang: ...Take je treba že na začetku fejst nalomit da si pol ne upajo :D :D..

pa sj vem da jih je najbolš namir pustit..sam......

Eh bolš da se jih izogibam :P :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postopal si povsem PRAVILNO,ko pa dobiš volilno pravico pa voli SNS Jelinčiča. :hmm:

Tkle ti bom reku :D Drgač nimam čist nč proti čefurjem..no ubistvu mam :whistle: ker se delajo neki zajebane pa se obašajo do slovencev kot da smo jim nevem kaj naredli. Če jim kj ne paše naj grejo nazaj u bosno :headbang: ...majku božjo ka bi dau da bi se jih usaj 1/2 preselila iz SLO..prebivalcev v SLO bi blo tk pol majn :whistle:

Sj ne rečem da so usi isti. Jih poznam neki ki znajo bit tut pravi prijatli pa so uredu. Sam se najdejo tut primerki (oz. jih ni težko najdit) ki bi se za usak shit stepli :winkiss:

Ehhh..dost naladanja o busancih (lepše besede si ne zaslužijo) :P ...škoda besed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!