Skoči na vsebino

MAXI SKUTERAŠ


bobiboss

Priporočene objave

Rad bi izrekel veliko zahvalo vozniku maxi skuterja ki je danes okoli 13:00 ure z kolegom mirno prevozil rdečo luč na semaforju-v njuno smer-in sicer pri osnovni šoli v Dragomlju-občina Domžale in mi v zahvalo,da sem zavrl,da ga ne bi zadel in mu opozorilno zahupal, kaj vendar počne,podaril prelep pogled na njegov srednji prst na lepo iztegnjeni roki.le tako naprej model,vendar se lahko zgodi,da nekdo pa le ne bo pribremzal in kaj se lahko zgodi si pa zamisli sam.upam,da vas je takih bedakov kot je ta malo na cesti.

pa srečno vožnjo vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga! Tud' takšni :slap: mor'jo ž'vet... na račun takšnih kot si ti!

Vprašanje pa je, kako dolgo.... če takšnih "zmanjka" kot si ti.

Se ti v njegovem imenu zahvaljujem! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr opazam je to zgleda nov nacionalni sport-voznja skozi rdeco. Sam se sluzbeno res velik prevozim po ljubljan (z avtom) in se vcasih kr ne morem nacudit,kolko casa se folk se vozi v rdeco (tle mislim avtomobiliste).

Tako da je res treba paziti pri speljevanju,ker ce imas ti zeleno luc,se ne pomeni da ne bo nikogar z druge strani :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, v Ljubljani pomeni rdeča luč zgolj priporočilo, da bi bilo dobro ustaviti, ni pa treba, če se ti mudi, imaš carski avto in se na splošno zdiš sam sebi "jako" pomemben.

In križišče pred tistim o katerem je tu govora, torej tisto v Šentjakobu, je še bolj nevarno, zlasti v nočnih urah.

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr opazam je to zgleda nov nacionalni sport-voznja skozi rdeco. Sam se sluzbeno res velik prevozim po ljubljan (z avtom) in se vcasih kr ne morem nacudit,kolko casa se folk se vozi v rdeco (tle mislim avtomobiliste).

Tako da je res treba paziti pri speljevanju,ker ce imas ti zeleno luc,se ne pomeni da ne bo nikogar z druge strani :S

Vendar nič novega. Tako je bilo že pred 30 leti. Danes namesto enega pač gredo trije čez rdečo. Cena napredka.

Ne ustavljati na rumeni, če je kdo za teboj. Postavi se ZA avto in šele potem spelji pri zeleni.

Ceste so minirane :naughty: in življenje je razburljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš carski avto

niti ni nujno... prek križišč se skozi rdečo luč zapeljejo tudi nedotakljivi dijaki v alfah 156, bmwjih 320 in ostalih, 2500eur gajbicah....

mladi dinamiki, ki se tolažijo da imajo reflekse...

policaji si pred ekstremi (dijaki in ljudje v ala x6 avtih) zatiskajo oči...

prvi so "mafia", drugi pa "smetana".

kaznovani smo le "povprečneži"...

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, v Ljubljani pomeni rdeča luč zgolj priporočilo, da bi bilo dobro ustaviti, ni pa treba, če se ti mudi, imaš carski avto in se na splošno zdiš sam sebi "jako" pomemben.
niti ni nujno... prek križišč se skozi rdečo luč zapeljejo tudi nedotakljivi dijaki v alfah 156, bmwjih 320 in ostalih, 2500eur gajbicah....

mladi dinamiki, ki se tolažijo da imajo reflekse...

In ti spadajo v tisto tretjo kategorijo "samovšečnežev"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj zato pa na vsakem križišču ko spelješ na zeleni pogledaš še levo in desno pa je...

...me je že večkrat rešilo pred kreteni ki zahodijo gas da ulovijo rdečo samo s par sekundami zamude .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič sm se tud jst pelu po centru in sm si reku pismo...k si bom kupu motor in če bom hotu živ ostat bom mogu pelat 20km/h po centru k to nenormalno divjajo z unimi bmwji itd. misljo da bojo babe očaral pa take fore :rolleyes:

da o krožiščih ne govorim...ja podn...pa še posebi v btcju :trance_33_sleep: sam čakam kdaj me bo kdo ruknu....to kr 100 čez krožnega kot da je sam na cesti :unsure:

policija pa nč...ustavil bojo pa mene k sm prečku cesto tm k je nebi smeu :headbang: WTF??? sux

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To s policaji je pa res podn. Zgleda,da se jim bolj splaca radarje postavljat,k koga ki se skos rdeco vozi ustavt. Sem mi je ze zgodilo,da sem stal za policajem v kriziscu,k so se nasprot vozil skos rdeco,pa niso pokazal nobenga interesa,da bi katerega po zdravju vprasal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se malo bolj poglobil v opazovanje dogajanj v semaforiziranih križiščih in opazil znaten porast voženj v rdečo.očitno to res postaja(ali pač že je)nacionalni šport.dokler se nič ne zgodi je vse bolj za hec ampak ko pa poči pa......

o policiji pa raje nebi ker si bom pokvaril dan :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!